Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[ipod 30GB Photo] problem podczas wgrywania soft-u ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jesz

jesz
  • 4 postów

Napisano 29 listopada 2005 - 14:20

Witam Mam iPoda 30gb photo po formacie softu ipod ze tak powiem zawiesil sie i nie chce dalej ruszyc, pojawila sie tylko znaczek zebym podlaczyl ipoda do gniazdka i go naladowal. I tu jest problem, nie mam ladowarki tylko usb. Aha musze dodac ze teraz po podlaczeniu ipoda do kompa nic sie nie dzieje, komputer zupelnie go nie widzi a ipod nie laduje sie. :!: Co mam teraz zrobic :roll: z gory dziekuje za pomoc

#2 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 29 listopada 2005 - 15:03

Resetowałeś?

#3 jesz

jesz
  • 4 postów

Napisano 29 listopada 2005 - 15:36

tak resetowalem ale nic nie pomaga :| to co moge zrobic?

#4 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 29 listopada 2005 - 16:17

Ja miałem coś plus-minus podobnego w mini... pomogło mu w ten sposób, że podpiąłem go przez USB2 właśnie (rozpoznał się, chociaż nie łapał po FW jak normalnie używam), jak go komp rozpoznał to zrobiłem mu firmware restore, po czym z powrotem po FW zaczął działać...

#5 jesz

jesz
  • 4 postów

Napisano 29 listopada 2005 - 18:01

to nie pomaga, zreszta nie mam maca tylko pc, a z iPodem nie ma zadnego kontaktu po podlaczeniu przez usb :? jakas inna propozycja :?: :?: :?:

#6 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 29 listopada 2005 - 18:10

to moze znajomy z maca?

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2005 - 18:22

ja z jeszem gadamłem juz na gg i cholera to dziwna sprawa :/ po podlaczeniu do kompa + reset =nic, sam reset=nic, IMO bateria musi byc za slaba + brak softu poprawnie wgranego i dlatego go nie widzi. probowal bym troche naladowac ładowareczka, pozniej zresetowac i pozniej na koncu wgrac nowego softa.....

#8 jesz

jesz
  • 4 postów

Napisano 29 listopada 2005 - 20:46

No... usterka naprawiona :) Ale to bardzo dziwne... poszedlem do kolegi i podlaczylem swojego iPoda do jego ladowarki sieciawej i po paru sekundach ipod odblokowal sie :shock: Wczesniej po zmiane soft-u jak go podlaczalem do usb to nic nie reagowal ani nie ladowal sie (dodaje ze bateria NIE byla rozladowana). Byl ze tak powim uspiony....zawiesil sie. Wystarczylo ze teraz podlaczylem go na pare sekund do ladowarki i sie obudzil :D , teraz dziala normalnie, laduje sie przez usb i wszystko dziala po staremu. Jaki z tego moral? iPod zawsze potrafi zaskoczyc czlowieka :wink:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych