Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Hollywood & Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1614 odpowiedzi w tym temacie

#76 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 25 lipca 2005 - 21:42

Nie wiem czy ktoś juz o tym pisał, ale w "Faktach",

Czy masz na mysli fakty TVN ? --- http://www.myapple.p...1&highlight=tvn

Tak, dokłanie :)
Wybacz że nie zauważyłem tego wątku przedtym, ale jest juz dość stary, i jakos sie na niego nie natknąłem :wink: :)
Pozdrawiam, waluigi :D

#77 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 26 lipca 2005 - 17:37

a kiedyś w starym studiu programu TVN : "Mamy Cię" na biurku prowadzącego stał iMac :)

#78 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lipca 2005 - 20:06

a kiedyś w starym studiu programu TVN : "Mamy Cię" na biurku prowadzącego stał iMac


Też "było" ;)
Później stał PB co najmniej 15" i soundsticks po bokach. Ale co z tego, jak laptop zawsze był zamknięty :roll:

#79 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 sierpnia 2005 - 10:24

"Wojna światów" (The War of the Worlds.) - PowerBook 15" + iPod

VideoKlip do "ONLY" Nine Inch Nails - PowerBook (17") - piękny ( klip )

Swoją dorgą "Gwoździe" są bardzo PROMakowi - http://www.nin.com/access/only/

Czasami nawet [ MAC ONLY ]

#80 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 10 sierpnia 2005 - 12:11

50grosz naczy 50cent w clipie How We Do - iPod U2 Special Edition :)

#81 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpnia 2005 - 08:48

videoklip Daniel Powter PowerBook (jabluszko zaklejone ogromnym paskiem czarnej tasmy samoprzylepnej)

#82 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 16 sierpnia 2005 - 06:40

Czy niejest tak że ogólnie w USA jest więcej mac'ów niz unas.... W europie maci kupują prawie tylko ludzie związani z grafiką i dtp I czasem zboczeńcy... A w USA jest to normalny komputer użytkowy... głównie do internetu... Dlatego w wielu serialach i filmach produkowanych za oceanem można obejżeć MAc'i e wielu wydaniach... Pozatym są ciekawsze wizualnie... jak wprowadzono pierwszego IMac'a to w jakimś filmie grał komputra przyszłości...

#83 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 16 sierpnia 2005 - 16:07

wlasnie ja od jakiegos czasu zauwazam duzo macow w najnowszych produkcjach filmowych ;) u nas mac dlugo jeszcze bedzie egzotycxznym i elitarnym kompem ;) hehe szkoda ;) moze poprzez sprzedaz ipodow wzrosnie swiadomosc marki apple ;)

#84 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 17 sierpnia 2005 - 21:26

bo w stanach niema czegos takiego jak PC :) Sa IBM'y i Macintoshe :) A jak ja wyjade z tekstem ze Power Mac G5 jest bardzo drogi to sie ze mnie smieja i mowia ze to jest NIC, bo komputer to jest maszyna do pracy a nie do pstrykania ( jak dla mnie ) a zaplacic za maszyne do pracy np. $10,000 to nic w porownaniu z tym co musza placic za maszyny ktore maja potem to wykonac (to co sie na tych koompach zrobi :D) Ja tego nie mowie od siebie, tylko cytuje ludzi zza duzej wody ktorzy kupuja macintoshe i to dosc czesto Pozatym komputery jako sprzet nowoczesnych technologi sie jakostam amortyzuje i mozna go sobie odpisac od podatku :) i po dwoch latach albo placic podatki albo kupic nowy :D wiec ludzie kupuja P.S. jak cos przekrecilem to mnie poprawcie :)

#85 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 20 sierpnia 2005 - 14:25

Ostatnio w "Mamy Cie", widziałem PowerBooka G4, głośniczki harmana, i iPod 3G w niby docku z takimi małymi głośniczkami (za nic, nie moge sobie przypomnieć, jak sie nazywają ) - ale wszystko Apple-style :))))) W reklamie, "Nie kradnij telewizji kablowej i sat", na stole tego faceta, widać iPoda 4G owinietego kablek od słuchawek :) Pozdrawiam, waluigi :D

#86 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 20 sierpnia 2005 - 16:51

kurcze "sokole oko" :wink: ....ale i tak to wszystko dla picu :mrgreen:

#87 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2005 - 23:58

To jest piękne

NIN - nie tylko my mamy w głęboki poważaniu pewne roziwązania

Dołączona grafika

#88 janek

janek
  • 236 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 sierpnia 2005 - 08:31

hm, podziwiam, to jest to - b. głębokie poważanie. Zaraz prześlę link kumplowi, z którym ostatnio miałem dyskusję PC vs MAC. Chłopak ma garażowy zespół i chce coś do nagrywania. Być może będzie to argument

#89 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 24 sierpnia 2005 - 08:49

W telewizji Holenderskij widje często mac'ówki, w serialu o gliniazach, w programie rozrywkowym, w jakimś serialu o jakimś pisarzu/producencie... dosłownie plaga... ;-)

#90 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 24 sierpnia 2005 - 12:44

ALIAS (Agentka O Stu Twarzach) - serial amerykański w TV (zresztą jeden z najfajniejszych, zaraz po nieśmiertelnym JAGu :D). Często widać MacOSa - raczej żadziej same maczki. Np. podczas jednej misji musiała się włamać do kompa: a był to OSX - nie wiem co wpisała, ale się włamała :P

#91 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 sierpnia 2005 - 12:48

Ja się obśmiałem jak norka widząć "nienachalną" promocję iPodów w filmie Blade III :mrgreen:

#92 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 24 sierpnia 2005 - 18:11

To samo dotyczy reklamy nowej Toyoty AYGO, w pewnym momencie dziewczyna sięga po iPod'a... :-)
Nie da się nie zauważyć!

>>> Nowa Toyota <<< ta, Toyota to jak dla mnie skrzyżowanie Yarisa z Peugot'em 206.

#93 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 25 sierpnia 2005 - 01:34

"Fever Pitch" - iMac G5, Apple Cinema Display i Powerbook btw. śmieszny film, dobry na bezsenną noc :D

#94 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 25 sierpnia 2005 - 07:22

aa "Wojna Światów" . ..syn bohatera nie rozstawał się z iPodem :wink: a jeszcze film Wyspa...same iMac-i G5 :mrgreen:

#95 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 31 sierpnia 2005 - 00:15

Monster in law z JlO ;) fajna komedia z jeniffer i jej duzym zadkiem ;) maja tam jakiegos appla w domu ';)

#96 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2005 - 08:50

on stage
Dołączona grafika

#97 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 08 września 2005 - 20:29

"Nigdy nie pozwolę Ci odejść" - główna bohaterka używa Maka w pracy i korzysta w nim z poczty elektronicznej.

#98 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 10 września 2005 - 16:39

It's All Gone Pete Tong - biografia gluchego dj'a ma power booka ale hamsko zaklejone jest logo appla :( w studiu nagraniowym widac myche i klawe aplowksa i nie program muzyczny ale nie wiem jaki ;( transporter 2 - frankie sciaga z komputyera ochrony zdjecia na IPODA :)))))))))))))

#99 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 13 września 2005 - 14:52

w reklamówce sklepu LIDLL jest PowerMac G3 B&W z Monitorem, klawiaturą i myszą ... zielone :) oczywiście do sprzedania jest biurko na którym stoi Mac :ppp

#100 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 17 września 2005 - 09:57

Ostatnio rzucił mi się w oczy maczek w "Tajemnicach Smallvile". Niestety spłonął doszczętnie. Poza tym niedawno na Polsacie leciał "Pi" (moim zdaniem świetny film - polecam), gdzie widziałem na 100% klawiaturkę ADB. No i nie można zapomnieć o "Piratach z Doliny Krzemowej" - tam jest maczków od wałka. Inna sprawa, że blaszaków też dużo ;) Jest jeszcze serial o trzech komputerowcach - pomocnikach agenta Muldera z "X-Files", tam też są maki. Niestety nie pamiętam tytułu :( "System" z Sandrą Bullock - to dość stary film, ale wydaje mi się, że widziałem tam komputer automatycznie wyrzucający dyskietkę. No i chyba "Mission Impossible" - to samo, co wyżej - też wydawało mi się, że widzę kompa wyrzucającego dyskietkę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych