Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook dla Ani


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 31 lipca 2007 - 22:16

Nie będę się rozpisywał. Wiem, że duża liczba z Was uznaje tego typu inicjatywy za oszustwo. Ja postanowiłem zaryzykować i raz na zawsze sprawę wyjaśnić. Przy okazji żeby Was zachęcić rozdam 3 nagrody dla uczestników, bez znaczenia czy na koniec dostanę laptopa czy też figę z makiem :P. Jeśli mieszkacie w UK lub macie tam znajomych zapraszam na mój blog.

iNżynier:iMigrant

PS. Tylko mnie nie linczujcie, że jestem naiwny. Ciekawość zwyciężyła ;).
  • LASERman lubi to

#2 ak666

ak666
  • 310 postów

Napisano 31 lipca 2007 - 23:09

Ło Matko! Po co tak??? Prezeciez nawet jesli oboje pracujecie za najnizsza stawke to w poltora miesiaca odlozycie na tego macbooka. Żałosne...

#3 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 sierpnia 2007 - 08:48

Faktycznie tego typu "inicjatyw" czyli "szukania frajerow" jest masa, daruj sobie, zarabiasz, odloz , kup, ludzie tworzacy tego typu strony w stanach nazywaja "beggers" czyli zebracy. G.

#4 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 01 sierpnia 2007 - 10:05

To nie żebractwo :P. Jak nie checie to nie bierzcie udziału. Jak napisałem to tylko ciekawość. Stać mnie na tego MacBooka, bez problemu. Poprostu jeśli to działa to fajnie, jak nie to d... i wszystko będzie jasne.

#5 Denver

Denver
  • 53 postów
  • SkądGiżycko / Wrocław

Napisano 01 sierpnia 2007 - 10:23

To nie żebractwo :P. Jak nie checie to nie bierzcie udziału.

Żebrakom na ulicy też nikt nie każe rzucać pieniędzy.

#6 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 01 sierpnia 2007 - 10:35

@Denver Czyli co autor miał na myśli?? Ja nic nikomu nie każe, nie każę również płacić, a do tego oferuję w miarę ciekawe nagrody. Nie rozumiem...

#7 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 01 sierpnia 2007 - 10:38

Zbyt skomplikowane - nikomu się nie będzie chciało.

#8 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 sierpnia 2007 - 10:39

IMO Obciach sobie robisz, no ale twoja sprawa. PS: Ladnego masz bloga, wykorzystaj umiejetnosci webowe do wykonania jakiejs stronki, zarobisz i kupisz dziewczynie laptopa a nie liczysz na to ze ktos ci cos za darmo da :> G.

#9 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 01 sierpnia 2007 - 11:08

@Grooby Dzięki za uznanie, ale niestety większość tego blogu to lekko zmodyfikowany przeze mnie szablon :(. Dopiero ten post to bardziej moje dzieło. Co do wykorzystywania umiejętności w miedzyczasie pracuję nad paroma projektami, więc idę za Twoją poradą. A obciach. Niech sobie będzie. To jest swego rodzaju ekspryment, dla którego mogę się poświęcić ;). Za 2 miesiące i tak już nie będzie o tym pamiętał...

#10 Jędrys

Jędrys
  • 65 postów
  • SkądGdynia

Napisano 01 sierpnia 2007 - 11:51

@Grooby

Dzięki za uznanie, ale niestety większość tego blogu to lekko zmodyfikowany przeze mnie szablon :(. Dopiero ten post to bardziej moje dzieło.


To jeszcze popracuj nad wersją angielską...

#11 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 01 sierpnia 2007 - 11:52

@Jędrys Masz na myśli błędy w tekście?? Na pewno jest ich trochę. Siedzę chwilę już w Anglii ale nie mogę pozbyć się zaszłości i braku chęci do nauki.

#12 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 01 sierpnia 2007 - 22:03

moze ja sie wypowiem na temat tego typu zabaw. Nie bede podawal tu zadnych linkow, tak wiec pisze to bezstronnie. Po pierwsze UNO-to działa:D Po drugie- czasy kiedy mozna bylo naprawde za darmo cos wygrac minely. Kiedys wygladalo to tak ze zakladalo sie konto, wypelnialo sie oferte ScreenSelect, która byla darmowa i wymagal tylko podania numeru karty kredytowej i adresu. Potem szukalismy 10osob ktore zrobia to samo co my, powolujac sie na nas. Jak to wygladalo dla Polaczka?A wiec. Zakladalismy konto na fikcyjny adres, np jakiegos hotelu. Wypelnialismy oferte screenselect podajac nieprawdziwy numer karty kredytowej(na p2p latwo o to), potem czekalismy az nam zalicza ta oferte. Zakladalismy nowego maila, szukalismy fikcyjengo adresu i numeru karty i z innego IP(neostrada) robilismy jeszcze raz to samo. Wazne bylo zeby konta zakladac w roznym czasie, zeby mialy rozne hasla i dane itp. Po zebraniu odpowiedniej liczby osob, bralismy VERIFy, podawalismy adres znajomego w anglii i czekalismy. PO miesiacu byla paczka Teraz sprawa wyglada tak samo, tyle ze nie ma juz darmowej oferty screenselect dlatego przestalem sie w to bawic. Udalo mi sie wyciaganc stamtad 2xPSP i jednego ipoda. Wysylka jest realizowana przez Amazon w przypadku stron giveaway i pspfree a na rachunku nie ma podanej ceny, a w jej miejsce jest podziekowanie za udzial. Ogolnie zabawa fajna, ale tzreba miec duzo czasu i uwazac na podpuszczalskich.

#13 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 01 sierpnia 2007 - 22:13

Tak jak napisałeś. Nie ma nic za darmo. Jeżeli nie zapłaciłeś za to pieniędzmi to zapłaciłeś czym innym... Jestem na NIE dla takich zabaw.

#14 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 01 sierpnia 2007 - 22:21

Napewno zaplacisz czasem:D

#15 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 06:33

czasem


Może z czasem będzie płacił. Kto wie ? :D

#16 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 02 sierpnia 2007 - 07:59

Może z czasem będzie płacił. Kto wie ? :D


Nie ,bo to wszystko w swietle angielskiego jak i polskiego prawa jest legalne.
Tak jak popularne kiedys u nas Piramidki:8)

#17 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 02 sierpnia 2007 - 08:11

Jest jeszcze coś takiego jak satysfakcja. Z satsfakcją można np powiedzieć: "Na wszystko zarobiłem swoimi umiejętnościami i pracą" a można też powiedzieć: "No wyłudziłem promocynie iPoda ullala taki ze mnie kozak..." Jestem za tym pierwszym stwierdzeniem. Jakoś chyba przynosi to więcej satysfakcji.

#18 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 09:02

moze ja sie wypowiem na temat tego typu zabaw.
Nie bede podawal tu zadnych linkow, tak wiec pisze to bezstronnie.

Po pierwsze UNO-to działa:D
Po drugie- czasy kiedy mozna bylo naprawde za darmo cos wygrac minely.

Kiedys wygladalo to tak ze zakladalo sie konto, wypelnialo sie oferte ScreenSelect, która byla darmowa i wymagal tylko podania numeru karty kredytowej i adresu. Potem szukalismy 10osob ktore zrobia to samo co my, powolujac sie na nas.

Jak to wygladalo dla Polaczka?A wiec. Zakladalismy konto na fikcyjny adres, np jakiegos hotelu. Wypelnialismy oferte screenselect podajac nieprawdziwy numer karty kredytowej(na p2p latwo o to), potem czekalismy az nam zalicza ta oferte. Zakladalismy nowego maila, szukalismy fikcyjengo adresu i numeru karty i z innego IP(neostrada) robilismy jeszcze raz to samo. Wazne bylo zeby konta zakladac w roznym czasie, zeby mialy rozne hasla i dane itp.
Po zebraniu odpowiedniej liczby osob, bralismy VERIFy, podawalismy adres znajomego w anglii i czekalismy. PO miesiacu byla paczka
Teraz sprawa wyglada tak samo, tyle ze nie ma juz darmowej oferty screenselect dlatego przestalem sie w to bawic. Udalo mi sie wyciaganc stamtad 2xPSP i jednego ipoda. Wysylka jest realizowana przez Amazon w przypadku stron giveaway i pspfree a na rachunku nie ma podanej ceny, a w jej miejsce jest podziekowanie za udzial.

Ogolnie zabawa fajna, ale tzreba miec duzo czasu i uwazac na podpuszczalskich.


Czyli najzwyczajniej w świecie popełniłeś nie raz przestępstwo. Brawo za odwagę z opowiadaniem o tym publicznie.

#19 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 02 sierpnia 2007 - 16:10

Zaprezentowalem wam jak wyglada cala ta sprawa...i tyle:D

#20 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 sierpnia 2007 - 17:52

Moze przypomne regulamin:

4. Na forum zabronione jest:
a. prowadzenie działalności reklamowej (nie dotyczy to prywatnych, jednorazowych ofert odsprzedaży sprzętu i legalnego oprogramowania w dziale Giełda),
b. używanie określeń powszechnie uważanych za obraźliwe,
c. propagowania nienawiści rasowej,
d. dyskutowanie na temat ideologii politycznych i religijnych,
e. rozpowszechnianie informacji stanowiących pomoc w dokonywaniu czynności niezgodnych z obowiązującym prawem, w tym szczególnie informacji o metodach zdobycia i uruchomienia nielegalnych kopii programów oraz innych plików chronionych prawem autorskim,
f. rozpowszechnianie bez wystarczającego uzasadnienia informacji naruszających dobre imię osób fizycznych i prawnych.


Odkad to slowo "Polaczek" nie jest obrazliwe a polowanie na numery kart kredytowych legalne ( nie mowiac juz o pozniejszym wykorzystywaniu tych numerow bez zgody wlascicieli ) ?

#21 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 02 sierpnia 2007 - 18:26

Jestescie po prostu zazdrosni ze Doombek mial szczescie i otrzymal za darmo 2x PSP i iPoda. Widac to z daleka. Ja niedawno wygralem wycieczke na Dominikane dla trzech osob (30 000zl) i mialem z tego ogromna satysfakcje. Bo tylko paru osobom w calej Polsce udalo sie to wygrac. Czy tak zachowuja sie "dorosli"??? Radze wam przeprosic kolege Doombka. Pozdrawiam!

#22 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2007 - 18:47



Odkad to slowo "Polaczek" nie jest obrazliwe?


Nie tyle obraźliwe co ma zabarwienie pejoratywne. xD

---- Dodano 02-08-2007 o godzinie 19:49 ----

Radze wam przeprosic kolege Doombka.

Pozdrawiam!


Ja nie przepraszam gdyż nie mam za co, natomiast gratuluje cwaniactwa. Nad moralnością jego poczynań nie będę się rozwodził- to nie moja sprawa. Mam to gdzieś.

#23 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 18:50

>>goodboy mam tylko jedno pytanko. skad ty sie urwales ? w sumie to nawet nie musisz mi odpowiadac, nie chce sie tam wybierac, wiec po co wiedziec gdzie to :D

#24 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 02 sierpnia 2007 - 19:38

Sluchaj zadnych przeprosin mi nie potrzeba... Insider-polaczek nie jest obrazliwe, tylko zartobliwe Insider jeszcze raz-numery kart sa niekatywne, rownie dobrze oglem podac numer swojej starej karty, ktora stracila waznosc Fenix-prawda jest taka, ze w zadnym momencie nikogo nie okradlem, tylko wykorzystalem luke w regulaminie:D

#25 OMAN

OMAN
  • 21 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 19:48

polaczek nie jest obrazliwe, tylko zartobliwe

Mnie jakoś to nie bardzo śmieszy...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych