Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rudolf Riegler II - Apple?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipca 2007 - 23:03

Od dawien dawna (w zasadzie od kiedy pamiętam) na ul. Conrada na warszawskiej Chomiczówce stoi budynek, na którym znajduje się stare logo Apple (tęczowe) oraz podpis (czcionką typową dla Apple) jak w temacie wątku.
Czy ktokolwiek z Was ma jakiekolwiek pojęcie, co to ma/miało rzeczywiście wspólnego z Apple? Dodam tylko, że od urodzenia mieszkałem na Wawrzyszewie, czyli osiedlu sąsiadującym z Chomiczówką. Nie pamiętam w którym roku wybudowano ów budynek, ale na pewno już za moich czasów. Czy mógł się tam kiedyś mieścić serwis sprzętu, a może jakiś*ówczesny IMC?...

Dokładna lokalizacja budynku po kliknięciu na tekst "stoi budynek". Polecam oczywiście widok satellite...

#2 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 sierpnia 2007 - 19:52

Cóż, nikt niczego w tej sprawie nie wie, jak widzę. Szkoda wielka...
W każdym bądź razie, jako ciekawostkę dołączam zdjęcia owego logo, jako że akurat dziś przypadkiem miałem przy sobie aparat ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika

#3 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 26 sierpnia 2007 - 20:38

Może pozostałości po nie udanym biznesie ?:)

#4 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 27 sierpnia 2007 - 00:50

piekny obrazek, dodaje koloru ;)

#5 Gregory

Gregory


  • 2 732 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 27 sierpnia 2007 - 01:18

Cóż, nikt niczego w tej sprawie nie wie, jak widzę. Szkoda wielka...
W każdym bądź razie, jako ciekawostkę dołączam zdjęcia owego logo, jako że akurat dziś przypadkiem miałem przy sobie aparat ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika

...Apple Poland?

;)

#6 Hans

Hans
  • 277 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 sierpnia 2007 - 06:27

A może V kolumna? ;-) Pewnie właściciel spółdzielni jest fanem jabłka! Ciekawe kto płaci spólnocie za reklamę? A może ich niewiedza pozwala dyndać już tyle lat? ;-) Tak czy siak Viva Apple!!!

#7 VietnamCargo

VietnamCargo
  • 57 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 sierpnia 2007 - 07:45

Hehe, mieszkam w okolicy i też zawsze mnie zastanawiało co tam się znajduje :D

#8 Scypin

Scypin
  • 299 postów

Napisano 27 sierpnia 2007 - 17:39

a moze to cos w rodzaju made on mac po prostu i moze na tym sie jedynie konczy

#9 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 27 sierpnia 2007 - 19:51

Kurcze, aż mi się przypomniało jak w moim miasteczku rodzinnym (Mielec) przez wieele lat było takie logo z podpisem Apple. Loga już od kilku lat nie ma a ja do tej pory nie wiem co tam się znajdowało (wątpie że reseller Apple bo to jest niewielka mieścina i szczerze mówiąc to z pecetowych sklepów chyba teraz tylko ze dwa - trzy przędą). Może ktoś też jest z Mielca i wie? To było przy Chopina, w budynku przed dawnym Motronikiem, teraz jest tam MARR.

#10 heps

heps
  • 180 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 sierpnia 2011 - 17:34

Odgrzeję ten skamienialy kotlet i wyjaśnię że to agencja reklamowa. Dlaczego ma logo Apple? A bo to firma z 1992 roku, a wtedy agencje działające na Makach promienialy profesjonalizmem z tego powodu. Dla mnie to troszkę żałosne ale liczy sie moda i to jak masy postrzegają pewne sprawy.

#11 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 sierpnia 2011 - 19:23

Nie odgrzewamy wątków starszych niż 6 miesięcy ;) regulamin.

// wyjaśnił sprawę, więc tym razem darujemy ;) - Moderacja




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych