Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja Facebook Messenger w App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#26 Kozlov

Kozlov
  • 31 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 18 listopada 2013 - 21:17

Aby móc znowu korzystać z facebooka w taki sposób jak wcześniej czyli nie być dostępnym cały czas online potrzebuje messengera po aktualizacji, problem w tym że mam iOS 5.1.1 z JB a nowy messenger wymaga minimum iOS 6. Zanim zostanę zjechany że było milion razy i żebym szukał wyszukiwarki, SZUKAŁEM trafiłem jedynie na sposób programu firmware changer ale nie jest on dostępny dla mojego softu zatem jaki możecie podpowiedzieć mi sposób zainstalowania messengera bez konieczności upgarde'a softu.

#27 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 26 listopada 2013 - 23:10

Da się to jakoś obejść w iOS 6? Bez przesady, właśnie nie mam możliwości czatu na FB bez instalacji messengera... Zna ktoś jakiś sposób, bo już wymuszanie instalowania czego kolwiek uważam za skandal :-? I druga rzecz, czy jeśli nie ma innej opcji, czy jest możliwość wyłączenia trybu online, bo ten problem też się przewija?

#28 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 26 listopada 2013 - 23:46

Ja już od dawna wyłączam atomatyczne aktualizacje na wszystkich systemach i zawsze czytam opinie, jak mam powiadomienie o aktualizacji. Dzięki temu działają mi tak ja chcę wszystkie programy. A facebook ma czat w aplikacji, a nie osobno. I mam nadzieję, że nikt mi go nie wyłączy, bo nie mam zamiaru robić upgradu. Podoba mi się tak jak jest i tyle w temacie

#29 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 28 listopada 2013 - 22:23

Wyobraźcie sobie, że kliknąłem zainstaluj i odesłało mnie oczywiście do AppStore, jednak po pojawiniu się prezentacji z aplikacją wyszedłem z niej i.... Działa czat bez instalacji messengera, zobaczymy jak długo :-P

#30 piotrek94

piotrek94
  • 123 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 00:40

Mam pewien problem, po zainstalowaniu Messengera od Facebooka cały czas przy włączaniu pojawia mi się to okienko : [ATTACH=CONFIG]18948[/ATTACH] "Włącz powiadomienia", ale ja nie chce ich włączać - bo mnie denerwują powiadomienia z Facebooka. Czy da się zrobić tak żeby w końcu jak będę włączać Messengera to żeby się to okienko nie pojawiało ? Czy miał ktoś taki problem i już go rozwiązał ? Czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam

#31 Zaranin

Zaranin
  • 1 postów

Napisano 19 grudnia 2013 - 19:56

Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem iPhona 5S. natomiast mam małe pytanie. jeżeli chodzi o importowanie kontaktów z facebooka czy jest to możliwe? obecnie telefon importuje mi jedynie 40 kontaktów i to wszystko. próbowałem przeinstalować FB na iOS7 i nie pomogło. drugą sprawą jest chat. zwyczajnie brak reakcji i po prostu nie włącza się i nie działa żadna część Messengera oraz fb związana z chatem. wczoraj wieczorem jeszcze chat w telefonie działał natomiast na stronie korzystając z komputera chat był niedostępny. Czy ma to jakiś związek ze sobą i czy można to jakoś zmienić?

#32 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 09 kwietnia 2014 - 20:36

Czy jest możliwość w messenger usunąć konwersację?

#33 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 10 kwietnia 2014 - 07:19

Czy jest możliwość w messenger usunąć konwersację?

Tak

#34 kobus

kobus
  • 787 postów
  • SkądKoźmin Wlkp.

Napisano 10 kwietnia 2014 - 09:49

Przesuń palcem w lewo od prawej krawedzi na liscie rozmow

#35 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 10 kwietnia 2014 - 11:37

Thx

#36 blu 1

blu 1
  • 237 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 05 czerwca 2014 - 10:41

Witam, Mam taki problem. W konwersacji w messengerze udostępniałem komuś zdjęcia (okno rozmowy -> literka "i" w kółku -> zdjęcia), teraz chciałbym to wyczyścić aby nie było śladu po tych zdjęciach. Ktoś z forumowiczów wie jak to zrobić? Niestety usunięcie rozmowy oraz aplikacji, restart iPhone'a nie pomaga, zdjęcia dalej tam siedzą... Dzięki za pomoc

#37 voytach

voytach
  • 226 postów

Napisano 31 lipca 2014 - 12:23

gdy wszedłem w aplikację to to badziewie kazało mi zainstalować Messengera. Oszukałem ich, bo kliknąłem, że instaluję, ale w App Store już Messengera nie "kupiłem"


U mnie niestety to nie działa. Czy jest jakiś sposób,żeby to badziewie obejść?

#38 Webi1993

Webi1993
  • 28 postów
  • SkądGorlice

Napisano 06 września 2014 - 14:12

Facebook massanger - napad w biały dzień Witam, gdy widzę ze korzystając z Facebookowej aplikacji na iPada, która ostatnio została zaktualizowana tak,że zmuszeni jesteśmy korzystać z dwóch aplikacji by napisać wiadomosc to chce mi się płakać. Mam zapytanie, czy istnieje możliwość powrotu do aplikacji z przed aktualizacji lub czy orientuje się ktoś, istnieje możliwość ominięcia massangera ? Dziękuje za pomoc

#39 HappyBlack

HappyBlack
  • 187 postów

Napisano 06 września 2014 - 15:08

Istnieje możliwość pominięcia Messengera przy aktualnej wersji aplikacji. Musisz mieć jednak urządzenie po jailbreaku. Wtedy w Cydii znaleźć trzeba dodatek bluePill i w Ustawieniach zaznaczyć odpowiednią opcję. Sam nie korzystałem z tego rozwiązania, ale ponoć się sprawdza. A jeśli chodzi o powrót do poprzednich wersji - ja nie pomogę.

#40 plife

plife
  • 24 postów

Napisano 15 września 2014 - 11:50

Facebook messenger-dostepny non stop Witam, na androidzie denerwowalo mnie to ze jak mam wlaczone powiadomienia w messengerze to jestem dostepny na facebooku odrazu po odblokowaniu telefonu (nie musze wchodzic w aplikacje). Odkad mam iphone cieszylo mnie to ze tu jest inaczej. A teraz nie. Jak debil jestem dostepny na fb prawie caly dzien. Jak tylko odblokuje telefon - jestem widoczny. Czy da sie to jakos wylaczyc? Zalezy mi na tym, zeby wiadomosci (push) dochodzily do mnie odrazu jak do tej pory ale zebym byl widoczny na fejsie tylko po wejsciu do tej aplikacji. W necie poszukalem i jest pare sposobow-ale nie beda mi sie pojawiac odrazu wiadomosci napisane od kogos. Czy moze zawsze tak bylo ze jest sie widocznym a mnie sie inaczej wydawalo? W androidzie to normalne bylo...

#41 iFan2000

iFan2000
  • 331 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 15 września 2014 - 14:38

Też mnie to bardzo denerwuje :/

#42 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 15 września 2014 - 14:45

Chyba sie nie da, o ile sie nie myle to nawet usuneli opcje "turn off" w messengerze jak chcialo sie miec chwile spokoju i wylaczyc messengera. Messenger jest ostatnio pod ostrzalem w App storze ma 1 gwiazdke. Ja prawde powiedziawszy mam wyebane czy mi sie pali u znajmoych zielona kropka czy nie.

#43 plife

plife
  • 24 postów

Napisano 15 września 2014 - 15:28

Wieczorem napisze jak to wyglada. Bo jednak jest inaczej-teraz sprawdzalem. Nie robi nam sie zielona kropka odrazu po odblokowaniu iphone. Ale jednak robimy sie co jakis czas dostepni-chyba bez wplywu na to-poniewaz wczoraj bylem na fb ok 23 a o 8 rano bylo wyswietlone (34 minuty temu). Hasla do mojego konta bankowo nikt nie ma.

#44 plife

plife
  • 24 postów

Napisano 16 września 2014 - 10:02

Wiec wyglada to tak: nie ma reguły kiedy jesteśmy widoczni na fb (zielona kropka) oczywiście oprócz tego jak przeglądamy fb. Poszedłem spać o 23. O 6.30 dzwonił budzik. Za pare minut u zony było ze 4 minut temu byłem dostępny. Wiec jak długo nie zakładamy na fb to wystarczy odblokować tel żeby stać się dostępnym (a może nawet nie bo chyba wyłączyłem budzik bez odblokowywania). Wiec nie wiem co jest grane. Tylko czekać na jakiegoś SMS w stylu "nie odbierasz tel a siedzisz na fb" ;P

#45 kubeonek

kubeonek
  • 305 postów
  • SkądWWA / RJS

Napisano 16 września 2014 - 10:34

Tylko czekać na jakiegoś SMS w stylu "nie odbierasz tel a siedzisz na fb" ;P


Często dostaję takiego smsa :D

#46 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 19 września 2014 - 11:05

plife -> probowales wariant z zamknieciem pracy w tle faceeboka i mesengera? Czyli dwukrotne klikniecie home buttona i usunieciem aplikacji? Moze dlatego swieci sie zielona kropka obok towjego nazwiska u znjmoych, dlatego ze aplikacja ciagle pracuje w tle i za kazdym razem gdy wlaczasz/odbolkowujesz telefon facebook ciagle pracuje. Nie wiem czy zamkniecie facebooka w taki sposob sprawia ze nie otrzymasz powiadomien, wiadomosci, ale warto to przetestowac :)

#47 plife

plife
  • 24 postów

Napisano 21 września 2014 - 12:45

Probowalem wszystkiego stealth :D Wylaczylem fb tak jak piszesz oraz-wylaczylem w fb i messengerze odswierzanie w tle, powiadomienia odznaczylem w ustawieniach zeby fb korzystal z kontaktow i kalendarzy i nadal to samo :P Ale nie ma reguly kiedy sie robi dostepny (to nie jest tak ze sie odblokuje telefon). Ale co najciekawsze. Zalogowalem sie na czystym iphonie i tak nie bylo. Robbilem sie dostepny tylko wtedy jak wchodzilem. Mam malo aplikacji zainstlowanych (youtube, yanosik, filmweb, fb, messenger i shazam) i mysle ze to ktoras z tych aplikacji sprawia ze sie tak dzieje. Albo kontakty ze byly wczesniej synchornizowane z fb-nie wiem. Ale denerwujace jest jak cos nie dziala tak jak powinno :) posieszajace jest to, ze nie tylko ja mam ten problem :D

#48 brunsik

brunsik
  • 105 postów
  • SkądŁódź, Poland, Poland

Napisano 21 września 2014 - 18:31

Ja ze swojej strony proponuje użyć przelącznika w messengerze i wylogowac sie w apce FB.

#49 plife

plife
  • 24 postów

Napisano 04 października 2014 - 17:38

To nic nie daje. Wyzerowałem z ciekawosci iphona i na czystym tylko fejsa zainstalowalem i to samo. Ale odziwo zrobilem restore+kopia zapasowa z icloud i juz 18 godzin jestem niedostepny ;D ciekawy jak dlugo to potrwa:P powiedzcie mi jak mam zrobic zeby aplikacje (chodzi mi o fb) nie istalowaly sie automatycznie? USTAWIENIA+ITUNES STORE... i tam? I czy jak mam odznaczone to automatyczne aktualizowanie to czy wybrane programy bede mogl aktualizowac recznie??

#50 boek

boek
  • 24 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 listopada 2014 - 17:09

Słuchajcie, może mi ktoś pomoże... Jak to jest z tą wibracją w messengerze? W aplikacji mam odznaczoną wibrację a i tak wibruje jak przychodzi wiadomość. Na 5s tak miałem teraz na 6... Oprogramowanie najnowsze. Pomożecie czy po prostu nie da się wyłączyć a przycisk w aplikacji jest dla picu?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych