Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Led Cinema Display 24" nie budzi się.


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Pablu

Pablu
  • 26 posts

Posted 28 April 2012 - 17:03

Od ok. 2 miesięcy mam problem z moim monitorem, brak obrazu po uśpieniu. Przedwczoraj zostawiłem laptop na 1h z podłączonym monitorem, komputer przeszedł w stan uśpienia. Po powrocie laptop wstał ale monitor dalej jest czarny. Cinema Display jest wykrywany przez system, dźwięk działa, kamera też. Monitor był miesiąc temu w serwisie (w tej sprawie), nie znaleziono żadnej usterki :( Kilka dni po tym, znowu wystąpił ten problem ale po kilku godzinach monitor zaczął działać. Tym razem monitor nie chce się włączyć. Nie wiem już czy to wina monitora, czy może coś z softem? Niestety monitor jest już po gwarancji, wygasła 2 tygodnie po odebraniu go z serwisu (w którym stwierdzili, że jest super sprawny) :(

#2 arvika

arvika
  • 1501 posts
  • Płeć:
  • SkądKraków

Posted 28 April 2012 - 18:00

Czy w serwisie rozbierali monitor do diagnozy czy tylko stwierdzili że usterka nie wystąpiła u nich?

#3 Pablu

Pablu
  • 26 posts

Posted 28 April 2012 - 18:04

Stwierdzili, że usterka u nich nie występuje. Podobno monitor był testowany przez 3 dni i działał bez problemów.

#4 arvika

arvika
  • 1501 posts
  • Płeć:
  • SkądKraków

Posted 28 April 2012 - 18:14

Warto byłoby zajrzeć do środka, czasem usterka może nie wystąpić przez kilka dni, ale serwis powinien obowiązkowo zrobić inspekcję elektroniki w środku monitora.

#5 Pablu

Pablu
  • 26 posts

Posted 28 April 2012 - 19:49

Ile może kosztować taka diagnoza i ew. wymiana elektroniki? Gdzie w Warszawie znajdę pogwarancyjny serwis, w którym mogę zostawić monitor?

#6 arvika

arvika
  • 1501 posts
  • Płeć:
  • SkądKraków

Posted 29 April 2012 - 07:27

Po co od razu wymieniać elektronikę, zazwyczaj można ją naprawić ;) Podzwoń po serwisach, bo nie każdy naprawia monitory i popytaj.

#7 Pablu

Pablu
  • 26 posts

Posted 29 April 2012 - 08:44

Ok, dzięki. Będę szukał serwisu w takim razie.

#8 cobytuwpisać-945fbb9a76

cobytuwpisać-945fbb9a76
  • 454 posts

Posted 01 May 2012 - 14:21

Może to wina komputera a nie monitora?




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users