Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ekran Iphone 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 BornInBlood

BornInBlood
  • 30 postów

Napisano 28 marca 2012 - 16:16

Witam, Mam 2 pytania : spadł mi iphone 4 i zrobiła się tak zwana pajęczyna na przednim ekranie , ekran dziala jest czuły cczy to oznacza ze wszędzie jest taki i nie musze go wymieniac ? Czy zna ktoś może dobry serwis w trójmieście gdzie byłbym w stanie naprawić ekran i mniej więcej ile taka naprawa może kosztować? z góry dziękuję

#2 IRLvr

IRLvr
  • 87 postów
  • SkądKrk

Napisano 29 marca 2012 - 10:59

W iPhonie 4 niestety ekran sklejony jest z warstwą dotykową więc do wymiany pójdzie całość, nawet jeżeli działa. Koszt to kilka stówek, mysle w okolicach 3, moze 4.

#3 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 29 marca 2012 - 11:00

I oczywiście będzie to zamiennik. Możesz poszukać na aukcjach wadliwą 4kę, czasami ktoś sprzedaje uszkodzony model, wtedy można przełożyć ekran, no i będzie to oryginał.

#4 u4an

u4an
  • 23 postów

Napisano 02 kwietnia 2012 - 07:03

Apple nigdy nie wymienia części. Zawsze daje nowego. Zależy gdzie został kupiony. Napisz e-mail do sklepu gdzie kupiłeś i dowiesz się co powinieneś zrobić. Pamiętaj o archiwizacji!

#5 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 02 kwietnia 2012 - 12:38

Apple nigdy nie wymienia części. Zawsze daje nowego. Zależy gdzie został kupiony. Napisz e-mail do sklepu gdzie kupiłeś i dowiesz się co powinieneś zrobić. Pamiętaj o archiwizacji!


Tak, ale on mówi nie o Apple, lecz o serwisie, bo Apple uznaje gwarancję tylko wtedy kiedy nie była to wina użytkownika, a tutaj...

#6 BornInBlood

BornInBlood
  • 30 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 18:20

Jaka jest różnica miedzy zamiennikiem a oryginałem jest widoczna? odczuwalna?

#7 adrian6358

adrian6358
  • 138 postów
  • Skąd52'5'48 N, 17'17;59'' E

Napisano 09 kwietnia 2012 - 18:25

Miałem to samo. Zaniosłem do Cortlandu i w 4 dni mi to zrobili. Miałem zamiennik owszem ale różnicy nie ma żadnej. Ani w wyglądzie ani w dotyku. Wymieniali mi tylko szybke dotyk został ponieważ nie był uszkodzony tak samo jak u Ciebie. płaciłem 450 albo 500 zł nie pamietam

#8 BornInBlood

BornInBlood
  • 30 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 18:32

Cortland trochę siebie ceni chciałem przeznaczyć do 400zl na wymianę bo jeszcze potrzebuje etui... a można ich np poprosić o to aby przód był biały a tył został oryginalny ( mam niepęknięty - czarny)

#9 Kolek9

Kolek9
  • 46 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 09 lipca 2012 - 09:01

Troszkę odświerze temat, bo wczoraj stało mi sie dokładnie to co koledze BornInBlood. Poradziłeś sobie z problemem ? Polecisz jakoś solidny serwis czy w Trójmieście jedynie Cortland ? Czy może ewentualnie Orange coś poradzi jeśli to od nich mam telefon i wciąż na ich gwarancji (oczywiście nie licze na wymiane za darmo ;p)? I na koniec czy da rade przy napiawie zalatwić sobie biały przód ? Pozdrawiam

#10 PeGaZ666

PeGaZ666
  • 284 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 lipca 2012 - 12:45

Zakladaj zamiennik i tak nie zobaczysz zadnej roznicy a i nie wiem skad ceny 4-5 stowek.. To tu w anglii w przeliczeniu na plny sie takich kwot nawet nie placi a co dopiero w PL. Choc zaraz zapomnialem, przeciez jaka polska jest bogatym krajem. Na ebayu moge caly przedni panel z wyswietlaczem kupic ponizej 100pln. Ktos powie: ale on moze sie rysowac czy nie miec powloki anty-palcowej. O powloce nie wiem, ale raz robilem test na rysowanie takiego zamiennika - darlem po nim nozem do tapet tym ostrym i kluczami i co? i nic . Wiec jak w starej reklamie DOSIA- skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych