Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zagadka dla zwolenników innego poczucia humoru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#26 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 23:55

"A co Ci Rzymianie zrobili dla nas??!! No co??!" Z innego filmu, hehe dobre to bylo.. O jaskolkach nie wspomne..

#27 MaciekM

MaciekM
  • 352 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lipca 2007 - 00:06

A scena walki z Czarnym Rycerzem? :)

#28 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 14 lipca 2007 - 00:53

I atak na zamek francuzow i Sir Lancelot z rekami na masce radiowozu! Ha ha ha ha

#29 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 14 lipca 2007 - 01:08

dzisiaj obejrzalem skecz o ministerswie glupich krokow hahaha

#30 MaciekM

MaciekM
  • 352 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lipca 2007 - 01:32

A zakład pogrzebowy i propozycja zjedzenia matki? :>

#31 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 14 lipca 2007 - 01:50

najbardziej w pamieci zapadly mi te babcie co klaskaly na koniec niektorych skeczow i ci "mali chlopcy " ktorzy odpowiadali na rozne pytania np. keny czy chcialbys aby 6 tonowy ciezar spadl ci na glowe ?? buahahaha

#32 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 14 lipca 2007 - 07:08

Ja najbardziej zapamiętałem wyścig na "Arystokratycznego głupola roku" i walkę z "Czarnym Rycerzem" :) Pozdrawiam

#33 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 10:48

O lord, you are so big, so absolutely huge. Gosh, we all are really impressed down here, I can tell you!

Czyli zakupiłem Sens Życia w bardzo przystępnej cenie 11,90, a i żona zadowolona, bo może przejrzeć sobie Claudię, której normalnie by nie kupiła.

Jakość przyzwoita chociaż DVD5 więc nie spodziewajmy się bajerów. Dźwięk oryginalny i lektor - DD 2.0. Do wyboru napisy do całości lub tylko do piosenek. Na początku tylko Universal, żadnych reklam i innych cudów. Format 16:9, tylko menu w 4:3. Sam obraz w oryginalnej jak przypuszczam jakości, bez komputerowych poprawek. Ogólnie polecam.

A na koniec kilka świńskich zdjęć penisów, żeby wkurzyć cenzorów ;)

---- Dodano 14-07-2007 o godzinie 11:50 ----
Aha, aha nie zapomnijcie przed zakupem przewiesić odzienia na dolny kołek :lol:

#34 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2007 - 10:56

a okaryne oddałeś? :lol: Gratuluje zakupu.

#35 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 14 lipca 2007 - 11:03

Jestem dość młodocianym Mac Juzerem i szczerze mowiac nigdy Mothego Pythona nie widzialem. ale widze ze warto wydac 11,90 na claudie :) z tego co Panowie piszecie bedzie to udany zakup :)

#36 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 11:11

Jestem dość młodocianym Mac Juzerem i szczerze mowiac nigdy Mothego Pythona nie widzialem. ale widze ze warto wydac 11,90 na claudie :) z tego co Panowie piszecie bedzie to udany zakup :)


Jeśli Ty jesteś młodocianym to ja w takim razie właśnie doświadczam:

The Meaning of Life, Part I, Miracle of Birth

A na Claudię zawsze warto wydać 11,90. Można się dowiedzieć jak kochać się z kobietą w ciąży i co wolno posadzić na balkonie.

O okarynie nie pamiętałem, bo mój młodszy brat spędza weekend u kolegi.

#37 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2007 - 11:19

Jestem dość młodocianym Mac Juzerem i szczerze mowiac nigdy Mothego Pythona nie widzialem. ale widze ze warto wydac 11,90 na claudie :) z tego co Panowie piszecie bedzie to udany zakup :)


Kup jeśli chcesz poznać absurdalny angielski humor na najwyższym poziomie.

Jeśli nie kupisz, trudno.. będziesz musiał zagrać w meczu ruggby :grin:

#38 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 11:21

Jeśli nie kupisz, trudno.. będziesz musiał zagrać w meczu ruggby :grin:


Albo weźmiesz udział w wojnie z Zulusami, nie jako oficer... Może nawet dostaniesz ku..wa medal! :lol:

#39 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2007 - 11:24

E tam, najgorsze co może się stać, to to że okaże się że zawsze chciał być drwalem!

#40 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 11:26

No i stało się! Parsknąłem w monitor! :lol:

#41 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2007 - 11:29

No i stało się! Parsknąłem w monitor! :lol:


Ta, jak czyta to ktoś kto nie zna MP to ma nas zapewne za niezłych czubków co to plotą bez sensu i jeszcze się z tego śmieją :lol: Pewnie już jakiś numer na pogotowie wykręca...

Do zobaczenia w wariatkowie goto206! :lol:


p.s. Mam nadzieję że nie przyjdą po moją wątrobę....

#42 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 11:38

Przyjmijmy koncepcją, że to my jesteśmy jedynymi normalnymi. PS. Ja bardziej niż o wątrobe obawiam się, że mnie ktoś zaatakuje kiścią świeżych winogron!! Allbo bananem!! A tak na poważnie, wszystkie te cytaty, nawet gdyby z samego słyszenia były śmieszne dla osoby nieznającej latającego cyrku to i tak tracą 70% wartości, bo nie są wypowiadane przez Pythonów z całym ich zaangażowaniem. Traktuje narodziny MP jako równie doniosły fakt historyczny jak narodziny Einsteina czy Mozarta. Tak więc pamiętajmy: Every sperm is usefull!

#43 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2007 - 11:38

I dla nabrania smaku:

Piosenka o drwalu, znajomość angielskiego wskazana.

#44 MaciekM

MaciekM
  • 352 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lipca 2007 - 11:57

Zaatakuje go gang staruszek. Albo śmiercionośny potwór z jaskini! :)

#45 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 12:52

Opary absurdu

A skoro już poruszamy się w oparach absuru....

Chcąc zerwać z odmętami zamierzchłej przeszłości postanowiłem wystawić mojego wysłużonego PCBlaszaka na Allegro. Tak też uczyniłem. Oto mail, który otrzymałem:

Witam-czy jest możliwa zamiana na Poloneza /przejściówka/ w niezłym stanie po remoncie ,aktualnie wszystko opłacone,,użytkowany prawie na codzień ,przez emeryta-kolor ciemna czerwień-prezentuje się ładnie, Pozdrawiam Roman


Pan Roman chce wymienić Poldka na komputer. Ni! Ni! Ni ni ni ni ni !!!

---- Dodano 14-07-2007 o godzinie 15:11 ----
A tak swoją drogą Krzyfar, jak się nazywa wariatkowo w Szczecinie? W Wawce są Tworki, a w Łodzi jest tzw. kochanówka. Dość hardcorowa nazwa moim zdaniem. Myślę, że może pozwolą nam wybrać szpital ;)

#46 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 14 lipca 2007 - 23:36

Kup jeśli chcesz poznać absurdalny angielski humor na najwyższym poziomie.


Mi sie jednak wydaje, ze ten humor to tak nie do konca angielski. Grupa MP miala swojego czasu spore problemy w kraju z uzyskaniem finansow na rozwijanie dzialalnosci, bardziej jednak chodzi mi o to co pokazuje telewizja angielska. Ci Jedyni potrafili sie smiac nawet z samych siebie (z wlasnego kraju, ludzi, obyczajow), anglicy tego nie lubia. Moze to zwykly skok w czasie o te 20-30 lat, ale dzisiejsze programy to zwyczajne dno i metr mulu.
Albo ja sie zestarzalem albo nie wiem co.
Monty Python to Arcymistrzowie, majacy przez lata wielu nasladowcow, dla mnie jednak pozostana najlepsi.
Sa oczywiscie ludzie myslacy zgola odwrotnie, szanuje ich zdanie.
Ale co oni mnie obchodza*. Wezme sobie sledzia i pojde do lasu zciac najwieksze drzewo;)

* We always look at the bright side of life...

#47 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2007 - 23:43

A tak swoją drogą Krzyfar, jak się nazywa wariatkowo w Szczecinie? W Wawce są Tworki, a w Łodzi jest tzw. kochanówka. Dość hardcorowa nazwa moim zdaniem. Myślę, że może pozwolą nam wybrać szpital ;)


U nas po prostu ogrodzili całe miasto murem...

Ale jak nas zamkną to użyjemy ŚGR! :lol:

- Księga Uzbrojenia, rozdział drugi, wersety od 9 do 21.
- "I Święty Attyla wzniósł granat ręczny ku górze, mówiąc ? O Panie, błogosław ten granat ręczny, który rozniesie nieprzyjacioły twe na malutkie kawałeczki w łasce twojej. A Pan skrzywił się w uśmiechu, a ludzie spożywać poczęli owce, leniwce, karpie, orangutany, płatki śniadaniowe, przetwory owocowe..."
- Streść się trochę, bracie.
- "I Pan powiedział ? Wpierw wyjąć musisz świętą Zawleczkę, potem masz zliczyć do trzech, nie mniej, nie więcej. Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i liczbą tą ma być trzy. Do czterech nie wolno ci liczyć, ani do dwóch. Masz tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone. Gdy liczba trzy jako trzecia w kolejności osiągnięta zostanie, wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z Antiochii w kierunku wroga, co naigrawał się z ciebie w polu widzenia tego, a wówczas on kitę odwali."
- Amen.
- Dobra! Raz... dwa... pięć!
- Trzy.



#48 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2007 - 23:44

Mi sie jednak wydaje, ze ten humor to tak nie do konca angielski. Grupa MP miala swojego czasu spore problemy w kraju z uzyskaniem finansow na rozwijanie dzialalnosci, bardziej jednak chodzi mi o to co pokazuje telewizja angielska. Moze to zwykly skok w czasie o te 20-30 lat, ale dzisiejsze programy to zwyczajne dno i metr mulu.
Albo ja sie zestarzalem albo nie wiem co.
Monty Python to Arcymistrzowie, majacy przez lata wielu nasladowcow, dla mnie jednak pozostana najlepsi.
Sa oczywiscie ludzie myslacy zgola odwrotnie, szanuje ich zdanie.
Ale co oni mnie obchodza*. Wezme sobie sledzia i pojde do lasu zciac najwieksze drzewo;)

* We always look at the bright side of life...


Mieli problemy z finansami, bo w ich czasach jeszcze nie każdy dojrzał do śmiania się z samego siebie (nadal chyba tak jest, szczególnie w Polsce), a jechali po BBC momentami na maksa. A jeśli mogę sobie pozwolić na opinię, to humor jest całkowicie angielski, mimo jednego jankeskiego, drobnego wpływu. Angielski w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. A w przyszłym tygodniu Alan pokaże jak biali i czarni mogą żyć w pokoju i harmonii :lol:

A skoro o niedojrzałości. Najlepszym tego przykładem jest serial Witaj Brytanio (o ile czegoś nie pomyliłem), który emituje publiczna telewizja i który postanowiła ocenzurować, co by oszczędzić nam widoku homoseksualnych księży (którzy jak znam życie byli w oryginalne protestantami).

#49 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 15 lipca 2007 - 00:08

"Nie angielski humor", chodzilo mi raczej o ich "oryginalnosc" i "innosc", a nie o przynaleznosc narodowa. Z tego co mi wiadomo, humor jaki lubia anglicy jest odmienny od humoru prezentowanego przez grupe Monty Python`a. Jedyny serial angielski jaki ogladam to "Little Britain", daja rade.

#50 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 lipca 2007 - 00:11

"Nie angielski humor", chodzilo mi raczej o ich "oryginalnosc" i "innosc", a nie o przynaleznosc narodowa. Z tego co mi wiadomo, humor jaki lubia anglicy jest odmienny od humoru prezentowanego przez grupe Monty Python`a.
Jedyny serial angielski jaki ogladam to "Little Britain", daja rade.


No właśnie o Litte Britain mi chodziło. Faktycznie chłopaki (?) dają radę. Szczególnie rozwala mnie ten motyw z małym kolesiem, który przychodzi do swojego agenta i siada na wielkim fotelu :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych