Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Zakładam nowe forum na temat PC i Mak


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#26 voitek

voitek
  • 925 posts

Posted 12 July 2007 - 10:58

A po co następny sklep, knajpa, ulica, fabryka? Niech sobie będzie, wolny rynek, wolna wola, jak będzie słabe, to zniknie po pewnym czasie. Jest brzydkie i niczym nie przyciąga, więc ja nie zamierzam na razie z niego korzystać, ale jak za pięć lat się rozrośnie, będzie można na nim znaleźć mnóstwo ciekawych informacji i kulturalnych ludzi, będzie atrakcyjne i profesjonalne, to co? Seb235 rób swoje, tylko z głową i jak coś robisz, to rób to jak najlepiej, a efekty będziesz miał.

#27 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8114 posts

Posted 12 July 2007 - 11:03

Postaram sie abyhttp://www.mycomp.xt.pl/ urosło w potęge :) ale narazie jestem na niskim poziomie ale jest coraz lepiej . Podstawa dobrego forum to porządni Admini Moderatprzy pilnujący porządku, i dobry regulamin

#28 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 12 July 2007 - 11:11

ale jak za pięć lat się rozrośnie, będzie można na nim znaleźć mnóstwo ciekawych informacji i kulturalnych ludzi


Z tymi kulturalnymi ludźmi to może być problem, mnie też odstrasza wygląd tefoi forum więc chyba zostanę tutaj.

---- Dodano 12-07-2007 o godzinie 10:13 ----

Podstawa dobrego forum to porządni Admini Moderatprzy pilnujący porządku, i dobry regulamin


Mylisz się, podstawą dobrego forum są ludzie którzy będą mieli ochotę dzielić się wiedzą. To o czym Ty piszesz może być podstawą dobrego państwa policyjnego.

#29 jar

jar
  • 228 posts
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Posted 12 July 2007 - 11:19

Ja sie tak zastanawaim po co nastepne forum ? niby konkurencja podnosi poziom ale no wlasnie ale ...


- mysle, ze gdyby zmienic slowo: "konkurencja" na "komplementarnosc", poziom zjawiska by sie nie obnizyl, a cel glowny wszystkich takich for, portali, etc., czyli promocja wiedzy, wymiana doswiadczen, spotkania fajnych Osob mogace prowadzic do tworzenia sie grup i srodowisk, zyskalby na skutecznosci. Jak zwykle decyduje poziom merytoryczny oraz co rownie wazne, jesli nawet nie wazniejsze - zyczliwosc i kultura wspolistnienia. Czy czujemy cos zlego w rownoleglym istnieniu np. My Apple i MacPlug ?

Jak zawsze

Jacek A.R.

#30 rzep

rzep
  • 574 posts

Posted 12 July 2007 - 11:46

A po co następny sklep, knajpa, ulica, fabryka?
Niech sobie będzie, wolny rynek, wolna wola, jak będzie słabe, to zniknie po pewnym czasie.


Pytanie raczej powinno brzmiec - po co nastepny taki sam sklep/knajpa/fabryka skoro jest juz 10 identycznych obok a klientow wcale nie tak duzo?

#31 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 posts

Posted 12 July 2007 - 19:26

hm dlaczego nie można się rejestrowac na te forum ?

#32 Ka

Ka


  • 6050 posts
  • SkądKraków

Posted 12 July 2007 - 19:29

Pytanie raczej powinno brzmiec - po co nastepny taki sam sklep/knajpa/fabryka skoro jest juz 10 identycznych obok a klientow wcale nie tak duzo?


Bo kazdy z nich ma szanse byc tym najlepszym.

#33 jar

jar
  • 228 posts
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Posted 12 July 2007 - 19:35

hm dlaczego nie można się rejestrowac na te forum ?


- spotkalem sie z tym samym, powiadomilem o tym Autora przez PW. Widze, iz nie ja jeden oczekuje na rozwiazanie tego problemu.

Jak zawsze

Jacek A.R.

#34 Simborek

Simborek
  • 1272 posts
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Posted 12 July 2007 - 19:48

hm dlaczego nie można się rejestrowac na te forum ?


Zapewne dlatego, że to forum zamknięte, a dla masonów z MyApple.pl wstępu nie ma ;)

W każdym razie kiepsko widzę jego przyszłość - teraz by osiągnąć coś na Mac scenie trzeba już troche zainwestować (lepsze skrypty itepe...).

MyApple jak zaczynał miał zapewne znacznie łatwiej i pasja wystarczała ale to co teraz widać to efekt pasji plus pieniążków od darczyńców :D

#35 grzegor

grzegor
  • 1125 posts
  • SkądKRK

Posted 12 July 2007 - 19:58

aaa.. moje oczy! w sklepie tesco dostaje mniejszego oczopląsu!

#36 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8114 posts

Posted 12 July 2007 - 20:34

wszystko działa juź naprawione :)

#37 altcomputing

altcomputing
  • 1098 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 12 July 2007 - 22:12

tak, działa już, jednym ruchem usunąłem paskudną szatę graficzną i problem z rejestracją :)

#38 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5642 posts
  • Płeć:

Posted 12 July 2007 - 22:23

tak, działa już, jednym ruchem usunąłem paskudną szatę graficzną i problem z rejestracją :)


Wygląda lepiej.. ;)

#39 eazyone

eazyone
  • 447 posts

Posted 12 July 2007 - 22:44

Ta, a potem przyznają punkty karne z idiotycznym komentarzem.


Albo kasują Ci post bez powiadomienia... Potem mam schize i nie wiem czy cos napisalem, czy to tylko urojenie mojego chorego umysłu...

#40 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7237 posts
  • Skąd3city

Posted 12 July 2007 - 22:54

A potem przywracają i masz deja vu? :D

#41 altcomputing

altcomputing
  • 1098 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 12 July 2007 - 22:56

MacDada, teraz dopiero widzę jaką masz tutaj ciężką pracę ;) Poprawianie byków.... Zaledwie kilka postów u nas a już pozaznaczałem czerwonym 50% postów :D

#42 _igi

_igi
  • 3154 posts
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Posted 12 July 2007 - 23:05

no... to trzeba było tak od razy że to pole ćwiczebne jest.
TO forum ale nie każde forum.


To co można powiedzieć o np. PcLabie, w którym największym spamerem jest.. moderator. Z zawrotną liczbą 30000 postów (słownie trzydzieści tysięcy :P) No ale z tymi jazdami to już zależy od przypadku - może sie trafić moderator z dobrym humorkiem, albo moderator - dziadyga, który za "kurde" wstawia ostrzeżenie, bo to wulgaryzm ;P

#43 altcomputing

altcomputing
  • 1098 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 12 July 2007 - 23:09

On ma 30000 a Ty w momencie pisania tego posta masz 999 ;)

#44 MacGyver

MacGyver
  • 1263 posts

Posted 12 July 2007 - 23:56

[url]http://tuningpc.phorum.pl/index.php[/url]


A co to takiego PHORUM?:D

#45 altcomputing

altcomputing
  • 1098 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 13 July 2007 - 00:33

poczytaj nieco dalej zanim zaczniesz nabijać sobie posty. lekka przesada, przeczytałeś chociaż kilka postów więcej? czy uczepiłeś się nieaktualnej zresztą pierdółki i musiałeś się wtrącić? (sorry, fajki mi się skończyły a sklep dawno zamknięty ;) )

#46 MacGyver

MacGyver
  • 1263 posts

Posted 13 July 2007 - 01:12

poczytaj nieco dalej zanim zaczniesz nabijać sobie posty. lekka przesada, przeczytałeś chociaż kilka postów więcej? czy uczepiłeś się nieaktualnej zresztą pierdółki i musiałeś się wtrącić?

(sorry, fajki mi się skończyły a sklep dawno zamknięty ;) )


Nie, nie musiałem się wtrącać. Zapytałem z próżnej ciekawości.
Kliknąłem na link i dostałem komunikat, że forum niedostępne.
Poczytam w wolnej chwili.

#47 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2111 posts
  • SkądBurr Ridge, IL

Posted 13 July 2007 - 04:07

Wiele ludzi chce miec w cos jakis wklad. Ja tez niedlugo pakuje sie na polski internet z moja nowa strona na temat Macow. Tematyka ogolna jest: Jak wykorzystac komputer do ostatnich granic. Male wskazowki jak cos szybko zrobic itp. Mamy forum, mamy poradnik (mac chwilami), a wiec pora na Quick Tips i Techniques po polsku :D

#48 banan

banan
  • 765 posts
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Posted 13 July 2007 - 05:49

Wiele ludzi chce miec w cos jakis wklad. Ja tez niedlugo pakuje sie na polski internet z moja nowa strona na temat Macow. Tematyka ogolna jest: Jak wykorzystac komputer do ostatnich granic. Male wskazowki jak cos szybko zrobic itp. Mamy forum, mamy poradnik (mac chwilami), a wiec pora na Quick Tips i Techniques po polsku :D


Od tego jest Mac Szkola Luteckiego :mad:


;)

#49 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8114 posts

Posted 13 July 2007 - 08:00

W razie problemów z normalnym adresem moźna wchodzić na http://81.171.121.12...tcomp/tuningpc/ on zawsze działa.

#50 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 13 July 2007 - 09:49

Albo kasują Ci post bez powiadomienia... Potem mam schize i nie wiem czy cos napisalem, czy to tylko urojenie mojego chorego umysłu...


Można by wystąpić o odszkodowanie.

---- Dodano 13-07-2007 o godzinie 08:52 ----

MacDada, teraz dopiero widzę jaką masz tutaj ciężką pracę ;) Poprawianie byków.... Zaledwie kilka postów u nas a już pozaznaczałem czerwonym 50% postów :D


I co, czujesz się teraz lepiej?

---- Dodano 13-07-2007 o godzinie 09:14 ----
Byłem na tym forum, i mam nieodparte wrażenie że powstało po to żeby panowie mogli się pobawić w moderatorów. Oto kilka cytatów:

ortografia! - altcomputing - brakuje jeszcze oceny 1 i podpisu nauczyciela

Proszę o używanie polskich znaków, inaczej posty będą usuwane - nie ma to jak merytoryczna dyskusja, usuwanie postów bo nie mają polskich znaków to naprawdę świetny powód.

A teraz najlepsze, po tych wszystkich ortografiach z wykrzyknikiem jeden (z DWÓCH) adminów pisze:

"Wiesz co nie wiem co teraz napisać ale wydaje mi sie źe OSy w polsce doskonale obsługuja nasz język, Windows, Mac OS, Linux.A jak ktoś naprawde nie moźe to niech wyśle do Adminów (bo jest nas dwuch) informacj źe z takich czy innych powodów nie moźe pisać polskich znaków.

Z jakiego jeszcze OSa w polsce sie koźysta ?"

Jego ortografii nikt jakoś nie poprawił. Podsumowując, mało sympatyczni administratorzy rozmawiający, w większości sami ze sobą. Panowie, jak będziecie milsi może ktoś zechce pisywać na Wasze forum, a wtedy będziecie mieli więcej do moderowania.




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users