Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nowe iMaci w sierpniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 09 lipca 2007 - 10:34

nowe iMaci maja byc aluminiowe i maja sie pojawic w SIERPNIU !!! beda to 20" i 24" z procesorami Santa Rossa .. czy moze to bedzie wygladac tak ??


Dołączona grafika

#2 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 09 lipca 2007 - 10:54

podaj jakieś źródło, pod warunkiem że nie jest to macrumors, które niejedną plotę wpuszczało do sieci bez pokrycia

#3 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 09 lipca 2007 - 10:54

...mam nadzieję, że nie... ;) Ja tam bym wolał, żeby wrócili po prostu do ideału, czyli kształtu iMaka G4.

#4 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2007 - 10:58

plotka z MR (http://www.macrumors...acs-in-august/). czego by jednak o plotkach i ich odzwierciedleniu w przyszlosci nie powiedziec, apple zawsze (subiektywna opinia) dawal wiecej niz mozna bylo sobie wyobrazic (przynajamniej jesli chodzi o design). mi pomysl aluminiowego imaca bardzo sie podoba.

#5 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 09 lipca 2007 - 11:22

No cóż duża matryca to duża waga ;) Coś to musi utrzymać.

#6 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 09 lipca 2007 - 11:26

No to z niecierpliwością czekam na testy i opinie, oczywiście marzę o tym, żeby w końcu przestały się pokazywać post w stylu "nie działa" albo "szwankuje". Wygląd ja zwykle na b.dobry z plusem. Skoro nowa linia to i nowa nadzieja ( i znowu te gwiezdne woujny ;))

#7 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 09 lipca 2007 - 12:06

To trzeba poczekać, mam nadzieję, że władują jakąś ciekawą karte graficzną.

#8 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 09 lipca 2007 - 12:12

chyba z 3 serwisy podaja ta plotke .. pozatym jak do tad macrumors dzialal idealnie dokladnei przewidzieli aktualizacje mb i mbp ... p.s. witos w kazdym sprzecie cos jest nie tak .. to tylko elektronika . ktora jest skladana z podzespolow wielu producentow .. nie zawsze da sie wszystko kontrolowac .... pozatym na mac rumors jest wiele narzekan na nowe mbp 2.2 i 2.4 ze to nei tak . ze tu cos zle .. a ja mam swojego i nie narzekam . wszystko mi dziala jak powinno widocznie ci co narzekaja trafiaja na 5% (czy ile tam) wadliwych produktow .. na kazdej produkcji jest jakis wspolczynnik bledu ..

#9 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 09 lipca 2007 - 12:32

thinksecret, macrumors, appleinsider, wszystkie linkują same do siebie, a jakość ich jest znikoma. To, że przewidzieli aktualizacje mbp i mb o niczym w zasadzie nie świadczy, bo zrobili to kilka chwil przed aktualizacją. Co więcej, ploty o aktualizacjach pojawiają się na tych stronach tak często, że czasem ślepej kurze się trafi ziarno. To jest myślenie magiczne, że jak raz się sprawdziło, to znaczy, że jest to wiarygodne źródło informacji.

#10 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 09 lipca 2007 - 12:36

thinksecret, macrumors, appleinsider, wszystkie linkują same do siebie, a jakość ich jest znikoma.
To, że przewidzieli aktualizacje mbp i mb o niczym w zasadzie nie świadczy, bo zrobili to kilka chwil przed aktualizacją. Co więcej, ploty o aktualizacjach pojawiają się na tych stronach tak często, że czasem ślepej kurze się trafi ziarno.
To jest myślenie magiczne, że jak raz się sprawdziło, to znaczy, że jest to wiarygodne źródło informacji.



a mi sie wydaje ze te info jest pewne ;D

#11 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 09 lipca 2007 - 12:37

Jednak... update'u design'u dawno nie bylo i aluminiowe ostatnio robie sie u Apple'a wszystko, a ten duzy "dół" pod matryca tez mieli zlikwidowac, wiec to polaczenie jest calkiem prawdopodobne... TYlk wg. mnie na tym zdjeciu boki powinny byc jak w ACD - białe.

#12 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 09 lipca 2007 - 12:48

p.s. witos w kazdym sprzecie cos jest nie tak .. to tylko elektronika . ktora jest skladana z podzespolow wielu producentow .. nie zawsze da sie wszystko kontrolowac ....

pozatym na mac rumors jest wiele narzekan na nowe mbp 2.2 i 2.4 ze to nei tak . ze tu cos zle .. a ja mam swojego i nie narzekam . wszystko mi dziala jak powinno widocznie ci co narzekaja trafiaja na 5% (czy ile tam) wadliwych produktow .. na kazdej produkcji jest jakis wspolczynnik bledu ..

Tak, wiem o tym, jednak jak się tak czyta i czyta to zaczyna człowiek myśleć, że te 5% właśnie samo to forum wyczerpuje.
Strach ma wielkie oczy ;)

#13 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 09 lipca 2007 - 12:58

Ja mam nadzieje ze tak beda wygladac, jestem za :)

#14 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 09 lipca 2007 - 14:23

uważam że to krok we właściwym kierunku, miejmy nadzieje, że Apple myśli tak samo : )

#15 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 09 lipca 2007 - 16:25

a mi się wydaje, że taka obudowa byłaby wprowadzeniem pewnego dysonansu do linii produktów Apple. Produkty na rynek masowy (iMac, MB) w białym plastiku, produkty pro (Mac pro i MBP) w aluminium. Ludzie narzekają na niespójne elementy OS X jak brushed aluminium, a tu sami się proszą o to, żeby było niespójnie.

#16 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 09 lipca 2007 - 16:34

Może nowy iMac będzie miał parametry PRO ? ;)

#17 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 09 lipca 2007 - 17:59

Dla mnie najlepszy byłby czarny iMac z multitouch (ale z klawiaturą i myszką w zestawie...) :D Gdyby wyglądał jak dawna lampka - tylko z tą różnicą, że podstawa wyglądem by przypominała czarne Mini... mmm... :) Tylko do obsługi tego multitouch niezbędny by był odpowiednio przygotowany system, a to kwestia następcy Leoparda :/ Wyobraźcie sobie - zdjęcia w iPhoto przesuwane palcem... :D Obsługa wtyczek w Logic'u z użyciem rąk... :D Taki wielki iPhone :)

#18 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 09 lipca 2007 - 18:22

Dla mnie najlepszy byłby czarny iMac z multitouch (ale z klawiaturą i myszką w zestawie...) :D
Gdyby wyglądał jak dawna lampka - tylko z tą różnicą, że podstawa wyglądem by przypominała czarne Mini... mmm... :)


Takie rzeczy to tylko w Erze, panie...

#19 iBodo

iBodo
  • 265 postów
  • SkądW-wa

Napisano 09 lipca 2007 - 18:36

Myśle że sierpień to nie jest możliwy termin, ale konieczny bo ja już dłużej czekać nie będe :D

#20 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 10 lipca 2007 - 00:27

uuaaa . najnowsza ploteczka :D nowe iMaci . maja miec dolaczona nowa klawiature !!!!! ma ona byc robiona na wzór tez z macbooka "cieńka" czas najwyższy na aktualizacje klawiatury ... ciekawe czy się potwierdzi ... ?

#21 marcin_pixie

marcin_pixie
  • 74 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 lipca 2007 - 00:35

Moim zdaniem to fake, wygląda to za bardzo jak MacBook Pro, który zresztą od dawna czeka na update wzornictwa. Więc jeśli Apple zmieniałoby wzornictwo dla Pro, to czemu to samo wzornictwo wykorzystywałoby potem w iMacach? Mogę się mylić, ale dla mnie ewentualny update poszedłby w zupełnie inną stronę, chiciażby właśnie mulititouch. A tak bardziej realnie to po prostu czeka nas zmiana specyfikacji bez zmiany designu.

#22 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 10 lipca 2007 - 07:51

Moim zdaniem to fake, wygląda to za bardzo jak MacBook Pro, który zresztą od dawna czeka na update wzornictwa. Więc jeśli Apple zmieniałoby wzornictwo dla Pro, to czemu to samo wzornictwo wykorzystywałoby potem w iMacach? Mogę się mylić, ale dla mnie ewentualny update poszedłby w zupełnie inną stronę, chiciażby właśnie mulititouch. A tak bardziej realnie to po prostu czeka nas zmiana specyfikacji bez zmiany designu.



foto wkleiłem jako przyklad .. nei koniecznie to bedzie tak wygladac

#23 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 10 lipca 2007 - 07:54

Ten projekt wygląda całkiem rozsądnie. Nie pogniewałbym się na takie nowe iMac`i. Może kupiłbym nawet? ;)

#24 iBodo

iBodo
  • 265 postów
  • SkądW-wa

Napisano 10 lipca 2007 - 10:37

Cienka klawiatura od Appla to zawsze było moje marzenie, na takich klawiaturach pracuje mi się o wiele wygodniej. Może opłaci sie czekać.

#25 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 10 lipca 2007 - 12:29

Tylko ze aluminium tanie nie jest... wiec cena moze byc wyzsza. I nie zdziwie sie jak najtanszy model bedzie kosztowal ponad 6000zl (bo tyle kosztuje obecnie 20" (no ciutke wiecej, ale to tak orientacyjnie)). Poza tym Apple od przejscia na G5 (i stworzenia miniaka) nic nie zmienil. Mac Pro to w zasadzie dalej PM G5, iMac CD/C2D to w zasadzie dalej G5, mini CD to prawie to samo co G4. W dodatku zlikwidowal eMaka. Najwyzszy czas na update :!: Tylko ze wzg. na iPhone'a ten moze byc duzo pozniej, a to mnie wnerwia ze... No i jak iMaki bede z Aluminium to pomyslcie jak wtedy bedzie sie czul MB :?: Jedyny "plastykowiec" w rodzinie PC od Apple'a.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych