Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Artykul o S. Jobsie w "Rzeczpospolitej"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 23 czerwca 2007 - 13:01

Dzisiejsza Rzeczpospolita, dodatek Plus Minus, artykul D. Walewskiej pt. "Apple to on"

"Rynek jest surowy dla Apple. - Jeśli nowy produkt nie jest totalną rewolucją, tylko po prostu jest bardzo dobry, wszyscy są rozczarowani - mówi Jobs."

"Udział Apple w rynku komputerowym to tylko 3 proc. - To tyle co BMW, a więcej niż mercedes - śmieje się Wozniak. Czy ktoś krytykuje z tego powodu BMW?"

http://www.rzeczposp..._minus_a_3.html

#2 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 23 czerwca 2007 - 13:12

A czytaliście to: http://gospodarka.ga...67,4225775.html ?

#3 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 23 czerwca 2007 - 13:16

Artykuł z Rzeczpospolitej bardzo fajny, a gazeta jak zwykle powyciągała jakieś pierdoły na wierzch i się cieszą że mają artykuł ;)

#4 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 23 czerwca 2007 - 13:26

Od kiedy Safari jest wyszukiwarką? ;)

#5 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 23 czerwca 2007 - 13:29

Od kiedy Safari jest wyszukiwarką? ;)


Tak sobie właśnie czytałem i mało się z fotela nie wywróciłem jak to prczeczytałem :D

Kto wie, może w spolszczonym Leopardzie tak się będzie nazywać przeglądarka? :shock:

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 23 czerwca 2007 - 14:28

Dołączona grafika

Ja tam Tygrysa nie widzę w tle ;)

#7 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 czerwca 2007 - 14:34

fajny art. rzepa jak zwykle rządzi ;) a co do gazety... to gazeta

#8 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 23 czerwca 2007 - 15:33

uprzejmie prosze nie mylic www.gazeta.pl z Gazeta Wyborcza :) Gazeta Wyborcza to www.gazetawyborcza.pl :) niby podobnie a jednak inaczej, o ile gazeta.pl czasem ma tragiczne wpadki to wyborcza trzyma poziom zwlasza papierowa :)

#9 MattheW

MattheW
  • 15 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 23 czerwca 2007 - 15:49

Artykuł "przeniósł się" na

[url]http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/plus_minus_070623/plus_minus_a_4.html[/url]

#10 pierun

pierun
  • 27 postów
  • Skądpoznan

Napisano 23 czerwca 2007 - 16:42

A popatrzcie na dyskusje po tym artykule z gazeta.pl http://forum.gazeta....6017&a=64266017

#11 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 czerwca 2007 - 19:37

uprzejmie prosze nie mylic www.gazeta.pl z Gazeta Wyborcza :) Gazeta Wyborcza to www.gazetawyborcza.pl :) niby podobnie a jednak inaczej, o ile gazeta.pl czasem ma tragiczne wpadki to wyborcza trzyma poziom zwlasza papierowa :)


każdy ma swoje zdanie, ja oceniam z poziomu GW (nie trawie), gazety.pl prawie nie czytam. Dla mnie liczy się tylko Rzepa i czasem DZ.

#12 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 23 czerwca 2007 - 21:30

Rzeczpospolita i Dziennik (ten drugi do obiadu, chyba ze swietny dodatek Europa) to tez moje tytuly. Co do Wyborczej i jej mutacji to polecam:

http://www.merlin.co...50FFED78DD8.LB1

#13 pierun

pierun
  • 27 postów
  • Skądpoznan

Napisano 23 czerwca 2007 - 22:10

Całkowicie się z Wami zgadzam! To Adam Michnik jest przyczyną medialnej nagonki na Apple i Steve'a Jobs'a . Zresztą całej żydokomunie Apple bylo nie w smak. Pamiętacie słynny incydent na placu Jana Pawła II w Paryżu? Jak to żydokomuna i szyderka rzuciła pociskiem porównania bieli apple do papieskiej bieli placu Notre Damme! michnik vs Jobs Zgadzam się z Wami:)

#14 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 23 czerwca 2007 - 22:18

Ta, zaraz zejdziemy na masonów... dajcie spokój z tymi żydami, co?

#15 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 czerwca 2007 - 22:30

Całkowicie się z Wami zgadzam! To Adam Michnik jest przyczyną medialnej nagonki na Apple i Steve'a Jobs'a . Zresztą całej żydokomunie Apple bylo nie w smak. Pamiętacie słynny incydent na placu Jana Pawła II w Paryżu? Jak to żydokomuna i szyderka rzuciła pociskiem porównania bieli apple do papieskiej bieli placu Notre Damme!
michnik vs Jobs
Zgadzam się z Wami:)


Eh, od razu w skrajność, po prostu uważam że nie jest obiektywna, często jest narzędziem politycznym, a co najgorsze na siłę zapycha te wszystkie swoje strony nieprofesjonalnymi artykułami, to właśnie Kolejny minus, bo zanim zabiorę się do jej czytania muszę wyrzucić pół lasu do kosza tyle tam jest dodatków.

Rzepka i Dziennik mają w sobie esencje i nie piszą o czymś do czego się nie przyłożą, a jeśli piszą to starają się być obiektywne.

#16 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 czerwca 2007 - 23:18

uprzejmie prosze nie mylic www.gazeta.pl z Gazeta Wyborcza :) Gazeta Wyborcza to www.gazetawyborcza.pl :) niby podobnie a jednak inaczej, o ile gazeta.pl czasem ma tragiczne wpadki to wyborcza trzyma poziom zwlasza papierowa :)


A jaka różnica? Ten sam serwer, treść, autor i redakcja. Buraczki takie same bez względu jak utrzesz :D

#17 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 23 czerwca 2007 - 23:58

A jaka różnica? Ten sam serwer, treść, autor i redakcja. Buraczki takie same bez względu jak utrzesz :D

4xnieprawda

#18 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 24 czerwca 2007 - 00:11

Całkowicie się z Wami zgadzam! To Adam Michnik jest przyczyną medialnej nagonki na Apple i Steve'a Jobs'a . Zresztą całej żydokomunie Apple bylo nie w smak. Pamiętacie słynny incydent na placu Jana Pawła II w Paryżu? Jak to żydokomuna i szyderka rzuciła pociskiem porównania bieli apple do papieskiej bieli placu Notre Damme!
michnik vs Jobs
Zgadzam się z Wami:)



Czerstwe na maxa.... Moze w liceum by mnie ubawilo. No niestety, pisac z ironia tez trzeba umiec :) Dobra szczera rada: pocwicz, poczytaj jakies eseje z klasyki gatunku (Boya Zelenskiego polecam... albo Grydzewskiego z londynskich Wiadomosci Literackich.. ) i wtedy tu zajrzyj :)
Poki co, słaba trójka, na szynach.

#19 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 czerwca 2007 - 00:22

4xnieprawda


To może napiszesz czym się różni? Chociaż z burakami się zgodziłeś ;)

#20 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 24 czerwca 2007 - 03:07

To może napiszesz czym się różni? Chociaż z burakami się zgodziłeś ;)

Że niby nie odnoszę*się do wątpliwej jakości tekstów to znaczy że się z nimi zgadzam? Schopenhauer na ostro ;)

Czym się różni? Proszę bardzo:
1. Serwer
Zawartość Gazety Wyborczej jest na www.gazetawyborcza.pl, na gazeta.pl są treści gazeta.pl. GW ukazuje się 6 razy w tygodniu, Gazeta.pl 24/7 ma świeże rzeczy.
2 i 3. Treść i autor
GW - wyłącznie treści z GW, autorzy z GW (w Opiniach/Świątecznej trochę gości). Gazeta.pl - IAR, PAP, ISB, zagraniczne agencje, NYT, Spiegel, Guardian, Metro, Tok FM, teksty własne autorów portalu, czasopisma (te z ustawy "i czasopisma") oraz GW.
4. Osobne redakcje

#21 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 czerwca 2007 - 08:25

Ok, masz rację. Generalnie chodziło mi o to, że ten sam właściciel, światopogląd i poziom (raczej słaby) ale co do gazety to masz rację - więcej i z całego świata, ich plusik. I widzę, że nadal zgadzasz się z buraczkami :) Poddaję wątek, bo OT schodzimy.

#22 pierun

pierun
  • 27 postów
  • Skądpoznan

Napisano 24 czerwca 2007 - 09:24

Czerstwe na maxa.... Moze w liceum by mnie ubawilo. No niestety, pisac z ironia tez trzeba umiec :) Dobra szczera rada: pocwicz, poczytaj jakies eseje z klasyki gatunku (Boya Zelenskiego polecam... albo Grydzewskiego z londynskich Wiadomosci Literackich.. ) i wtedy tu zajrzyj :)
Poki co, słaba trójka, na szynach.


Profesor ma jakies kompleksy?!

Dzieki za rady Profesorze.................................

#23 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 czerwca 2007 - 10:57

Że niby nie odnoszę*się do wątpliwej jakości tekstów to znaczy że się z nimi zgadzam? Schopenhauer na ostro ;)

Czym się różni? Proszę bardzo:
1. Serwer
Zawartość Gazety Wyborczej jest na www.gazetawyborcza.pl, na gazeta.pl są treści gazeta.pl. GW ukazuje się 6 razy w tygodniu, Gazeta.pl 24/7 ma świeże rzeczy.
2 i 3. Treść i autor
GW - wyłącznie treści z GW, autorzy z GW (w Opiniach/Świątecznej trochę gości). Gazeta.pl - IAR, PAP, ISB, zagraniczne agencje, NYT, Spiegel, Guardian, Metro, Tok FM, teksty własne autorów portalu, czasopisma (te z ustawy "i czasopisma") oraz GW.
4. Osobne redakcje



Zasadniczą sprawą jest to że gazeta.pl nie napisze czegoś co jest sprzeczne z GW. Jest wiecej info bo jest wiecej miejsca, a w GW też znajdziesz informacje z zachodnich dzienników tylko bardziej skompresowane i inaczej podane. Co z tego że redakcja jest inna (w TVN24 i Faktach TVN też) jak redakcja GW ma zwierzchnictwo. Właścicielem obydwu jest AGORA i to zarząd mianuje red. nacz.

GW jest reliktem przemian lat 90 jak jej naczelny, ciesze się że jej sprzedaż spada, nawet na rzecz takich szmat jak fakt czy SE, nie są obiektywni i nigdy nie byli, często popierali interesy osób/przyjaciół, po za tym zawyżają sprzedaż tymi okropnymi dodatkami!!

#24 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 24 czerwca 2007 - 11:04

Profesor ma jakies kompleksy?!

Dzieki za rady Profesorze.................................


A jaki to ma zwiazek logiczny z moimi rzekomymi kompleksami? Ja tam lubie fajna dyskusje, zmuszajaca intelekt do gimnastyki i dlatego zaluje nawet, ze Ty nie potrafisz napisac czegos lekkiego, ostrego, jakiejs fajnej inteligentnej riposty, czegos od czego poszloby mi w piety :) Kawalek z papiezem byl denny... Naprawde.

Nie znosze tytulomani, profem jeszcze nie jestem.

---- Dodano 24-06-2007 o godzinie 10:07 ----

Profesor ma jakies kompleksy?!

Dzieki za rady Profesorze.................................


A jaki to ma zwiazek logiczny z moimi rzekomymi kompleksami? Ja tam lubie fajna dyskusje, zmuszajaca intelekt do gimnastyki i dlatego zaluje nawet, ze Ty nie potrafisz napisac czegos lekkiego, ostrego, jakiejs fajnej inteligentnej riposty, czegos od czego poszloby mi w piety :) Kawalek z papiezem byl denny... Naprawde.

Nie znosze tytluomani, profem jeszcze nie jestem.

#25 pierun

pierun
  • 27 postów
  • Skądpoznan

Napisano 24 czerwca 2007 - 12:04

mam ciekawsze zajecia niz potyczki na forum z frustratami... pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych