Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Stanowisko Administracji wobec blogów i blogerów spoza MyApple


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 grudnia 2011 - 11:37

W związku z tym, że na forum myapple.pl jest wydzielony dział dla blogerów, osobna ranga "Bloger", oraz miejsce do umieszczania własnych wpisów, Administracja bardzo prosi o nieumieszczanie linków do blogów spoza MA, zarówno w postach na forum ogólnym, jak i w sygnaturach oraz awatarach.

Blogerów spoza MyApple zapraszamy do prowadzenia bloga na naszej stronie MyApple.pl - Ostatnie wpisy na blogu - Blogi . Dozwolone jest umieszczanie w tym dziale kopii wpisu ze swoich blogów prowadzonych poza MA, umieszczanie odnośnika do danego wpisu na swoim blogu, w sygnaturze wpisu, umieszczanie filmów i wideo-recenzji w formie wideo osadzonego we wpisie i zdjęć jako grafik osadzonych w treści.

Zapraszamy również do zgłaszania swoich wpisów w dziale http://myapple.pl/newsroom-160/ Jeśli redakcja MA uzna ten wpis za szczególnie interesujący i wart umieszczenia w formie artykułu na stronie głównej MA, zostanie on opublikowany wraz z linkiem, oraz informacją o autorze bloga. Warto skorzystać z okazji wypromowania swojej twórczości z naszym portalem, pokazania go szerszemu gronu odbiorców i podniesienia pozycji w wyszukiwarkach.

Przypominamy zatem - nie jesteś blogerem MA, nie reklamuj się na forum ogólnym, nie zakładaj wątków o swoim blogu, nie linkuj bloga w postach i sygnaturze. Takie wpisy będą traktowane jako SPAM i usuwane, a wobec autora wyciągane konsekwencje zgodne z regulaminem forum.

Dziękujemy za uszanowanie naszych zasad - Administracja MyApple.pl
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych