Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Photopresenter i długość ścieżki audio???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mondeo

mondeo
  • 291 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2011 - 16:11

Witam Zrobiłem prezentację w photopresenterze i dodałem plik audio Niestety podczas odtwarzania /już po zrenderowaniu/ utwór zaczyna się od początku mniej więcej w połowie prezentacji Dodam iż całość składa się z około 200 zdjęć, a jako iż nie ma możliwości odtworzenia dwóch plików audio za pomocą Audiacity złączyłem 2 utwory w 1. Czy ograniczeniem jest długość mp3? dzięki & pozdrawiam

#2 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2011 - 17:02

i dodałem plik audio
Niestety podczas odtwarzania /już po zrenderowaniu/ utwór zaczyna się od początku mniej więcej w połowie prezentacji

Czyli pierwsza połowa prezentacji jest na ciszy?

Dodam iż całość składa się z około 200 zdjęć, a jako iż nie ma możliwości odtworzenia dwóch plików audio za pomocą Audiacity złączyłem 2 utwory w 1.

Dlaczego uważasz, że nie można odtworzyć dwóch plików audio w Audacity?

Czy ograniczeniem jest długość mp3?

Ograniczeniem czego?

W ściągniętym demo w wersji 4.1.4, pod OS 10.6.8, jeżeli czas prezentacji fotek jest dłuższy niż dodana muzyka, to ta muzyka zostaje zapętlona i odtwarzana do końca slideshow.
Poza tym, przenoszę wątek do działu Programy, bo masz problem z "photopresenter" a nie z audio.

#3 mondeo

mondeo
  • 291 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2011 - 00:43

zdjęć jest 200
ustawiłem opcję dostosuj przejście fot do muzyki bez zapętlenia
przy 1 utworze /ok 4 min/ fotki przeskakują za szybko
jak pisałem nie ma możliwości dodania 2 utworu
stąd złączenie w audiacity w 1 plik /ok 8 min/
plik odtwarza się normalnie ale w photopresenterze już po otrzymaniu gotowego projektu nie wiadomo skąd - pomimo poprawnego wyświetlania fot - następuje zapętlenie
Co ciekawe pierwszy utwór dochodzi do końca, przechodzi w drugi, odtwarza ze 30 sek i z powrotem zaczyna od 1wszego??? /zdjęcia cały czas wg zapodanego porządku/
Zaraz sprawdzę czy jak wrzucę np 80 zdjęć czy coś się zmieni

---------- Wpis dodano o 01:47 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:59 ----------

?????
dokładnie to samo..
po wejściu na drugi utwór odtwarza go 25 sek i wraca do poczatku...
Obejrzałem prezentację przed zrenderowaniem /play/ i tam idzie OK
zgłupiałem...

---------- Wpis dodano o 02:43 ---------- Poprzedni wpis dodano o 01:47 ----------

Sam sobie odpowiem:)
zaktualizowałem presentera do 4 /z 3/ i teraz jest OK
widać coś było nie tak z porzednią wersją




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych