Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3D] Modelowanie postaci - Cinema 4D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MacDavido

MacDavido
  • 31 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 listopada 2005 - 12:28

Czesc chcialbym rozpoczac taki watek ale by bylo konkretnie. Do dzisiaj bawilem sie w otoczenie i inne takie, teraz po tym jak ostatnia Cinemka posiada tak fajne mozliwosci chcialbym przy waszej pomocy uzyskac troche wskazowek... ...jak rozpoczac nauke modelowania postaci, jakiej kolwiek, nawet najprostrza... niech to bedzie chocby zwykla gumiasta forma. Nie bardzo moge sobie poradzic z obsluga kosci itd. Moze ktos juz mial doswiadczenia i moglby pokierowac. Jesli macie jakies tutorialne pdf, c4d czy jakie kolwiek inne, najlepiej video poprosze o namiary, linki czy cos co pozwoli mi je bezbolesnie uzyskac. W chwili obecnej dzialam na Dual G5 2GHz ze sporawym juz ramem, wiec z moca nie bedzie slizgow. Potrzebuje tylko porzadnych wskazowek, za ktore z gory dziekuje.

#2 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 09 listopada 2005 - 14:36

Hey! Sprawa o ktorej piszesz raczej niewiele ma wspolnego z tematyka czysto makowa - mysle, ze duuuzo latwiej odpowiednia pomoc znajdziesz na forach poswieconych grafice 3d - przwaznie sa tam dzialy poswiecone Cinemie ze spora iloscia aktywnych jej uzytkownikow (niekoniecznie makowych), a poza tym znacznie lawiej bedzie tam o generalne rady dotyczace podtaw teorii, technik modelowania i rozwiazywania konkretnych problemow. pzdr Szymon

#3 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 09 listopada 2005 - 19:52

poszukaj na max3d.pl poza tym jest taki program :) zwie sie google :) tam jest tutkow od groma .. ebookow i czego tylko dusza zapragnie ;) najlepiej jeszcze www.helion.pl i mozna nabyc ksazeczke :) zawsze to latwiej :) ja jakos nie mam zaciecia do 3d :( heh juz probuje sie wziac i jakos mi nie wychodzi nie mam czasu przysiasc i postudiowac literature :)

#4 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 09 listopada 2005 - 20:11

Zajrzyj tez na http://www.forum3d.k...f3dbb/index.php. A jesli angielski Ci niestraszny to polecam www.cgtalk.com :)

#5 MacDavido

MacDavido
  • 31 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopada 2005 - 09:21

Zajrzyj tez na http://www.forum3d.k...f3dbb/index.php. A jesli angielski Ci niestraszny to polecam www.cgtalk.com :)


o o o i czesciowo o to mi sie rozchodzilo
dzieki :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych