Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nienaturalna akceleracja myszy - Logitech Performance MX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartek46op-51fde00dfc

bartek46op-51fde00dfc
  • 150 postów

Napisano 04 listopada 2011 - 21:58

Witam, Już zauważyłem to na Microsoft Habu (kabel) ale jakoś przebolałem... ale kiedy odpalalem Windowsa z Bootcampa czulem "lepszosc" w dzialaniu myszy - kursor nie mial takiej nienaturalnej akceleracji jak na OS X.. w OS X jak poruszam wolno mysza i rusze szybciej to po chwili dopiero "ogarnia" a na Windowsie od razu, mozna by powiedziec "real time" :D ale gorzej teraz mam na Logitech Performance MX.. mam w ustawieniach myszy predkosc prawie full (kreske mniej) i efekt jest taki sam tylko jakby wiecej widoczny.. czasem trudno trafic w checkboxa.. na Windowsie jest normalnie, "plywa".. bardzo mnie to irytuje, w internecie tez jest grono sfrustrowanych przez nienaturalna akceleracje myszy (ale watki sprzed roku najczesciej).. ludzie podawali tam pare programow ale one nie dzialaja teraz, przynajmniej ja efektu nie widze (a zaden nie mial w kompatybilnosci Liona i w dodatku aktualizowane byly w 2009 r..).. USB OverDrive na liscie nie pokazywal mojej myszy wiec pewnie jej nie widzial.. zreszta jak zmienialem predkosc / akceleracje nic to nie dawalo.. Czy ktos w ostatnim czasie tez mial takie odczucia jak ja i sobie jakos poradzil? To irytujace ze w Photoshopie jade sobie pedzlem jednym ruchem na pol glowy i nagle takie spowolnienie ze musze sie namachac jak debil..

#2 a11

a11
  • 511 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 22:20

Mac Mouse woes be gone!
działa idealnie , pod lionem chyba tez.

#3 bartek46op-51fde00dfc

bartek46op-51fde00dfc
  • 150 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 02:02

Też miałeś ten problem? Jeśli tak to jaką miałeś/masz mysz?

#4 maxijazz

maxijazz
  • 303 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 04:12

Po Logitechu MX kupilem Razer DeathAdder 3.5G. Po konfiguracji drajwera dziala znacznie lepiej niz MX. Nie idealnie, ale mnie nie denerwuje. Na Snow Leopardzie, nie wiem czy dziala na Lion.

#5 bartek46op-51fde00dfc

bartek46op-51fde00dfc
  • 150 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 21:45

Mac Mouse woes be gone!
działa idealnie , pod lionem chyba tez.


Kulawo coś działa, autor pisał, że testował z myszkami Razera a na Logitechu hmm.. jak się ruszy lekko to myszka lata a jak już normalnie chwyci w dłoń to się wlecze jak ślimak.. lipa :(

#6 a11

a11
  • 511 postów

Napisano 07 listopada 2011 - 15:42

Kulawo coś działa, autor pisał, że testował z myszkami Razera a na Logitechu hmm.. jak się ruszy lekko to myszka lata a jak już normalnie chwyci w dłoń to się wlecze jak ślimak.. lipa :(


mi nie pasowała akceleracja , po zainstalowaniu tego nie czuje żadnej różnicy między Maciem a Windowsem , zresztą skrypt jest robiony przez gracza StarCrafta 2 i dostał ok. $500 z darowizn więc chyba nie tylko mi to odpowiada :)

a mysz to Razer Salmosa.
na Logitechach tez powinno dzialac




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych