Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail - "Przypomnienia"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 janhalb

janhalb
  • 936 postów

Napisano 22 września 2011 - 07:41

Mam problem - zapewne banalny, ale od dwóch dni nie mogę sobie z nim poradzić.

Coś zrobiłem (ale NIE WIEM co) i w programie Mail, w kolumnie po lewej, ponad skrzynkami pocztowymi pojawił się punkt "Przypomnienia" ("Do zrobienia"):

Dołączona grafika

Czy ktoś mi może powiedzieć, jak się tego cholerstwa pozbyć?...

#2 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 września 2011 - 11:11

Kliknij na przypomnienia lewym klawiszem i dosłownie przesuń na dół (tak jakbyś przenosił plik do folderu).

#3 janhalb

janhalb
  • 936 postów

Napisano 22 września 2011 - 11:24

Kliknij na przypomnienia lewym klawiszem i dosłownie przesuń na dół (tak jakbyś przenosił plik do folderu).


Niestety, nic to nie daje. Tzn. mogę oczywiście w ten sposób zmienić miejsce tych "Przypomnień" (np. przenieść je na sam dół, żeby nie mnie wkurzały i nie rzucały się w oczy... ;-) - ale one nadal są. Nie mogę ich usunąć.

#4 gasky

gasky
  • 78 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 września 2011 - 14:00

Nie synchronizuejsz czasem Maila z GMailem? Jak w GMailu masz niekukończone zadanie to chyba coś takiego się pojawia. Ale mogę się mylić.

#5 janhalb

janhalb
  • 936 postów

Napisano 22 września 2011 - 15:44

Nie synchronizuję z GMailem - natomiast przez chwilę synchronizowałem iCal z kalendarzem Google. Może to od tego? No ale chyba MUSI być jakiś sposób, żeby to usunąć???

---------- Wpis dodano o 16:44 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:32 ----------

No dobra, udało mi się to zrobić "na twardo", przez Findera: wszedłem w moje konto -> Biblioteki -> Mail -> Mailboxes i wywaliłem do kosza plik "ToDos.mbox", który tam sobie leżał obok pozostałych skrzynek które mam w Mailu. I zadziałało - po ponownym odpaleniu maila paskuda zniknęła.

Co nie zmienia faktu, że to jednak trochę dziwne że nie mogłem tego w żaden sposób usunąć z poziomu programu...

#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 068 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 września 2011 - 17:06

Nauczysz się w końcu pisać w odpowiednim dziale, czy chcesz kolejne ostrzeżenie za recydywę?

#7 janhalb

janhalb
  • 936 postów

Napisano 23 września 2011 - 07:41

Po szybkim uprzednim przejrzeniu działu "programy" doszedłem do wniosku, że tam piszą głównie o programach "zewnętrznych", a że Mail jest integralną częścią systemu, doszedłem zatem do wniosku (najwyraźniej mylnego...) że to temat do tego działu... Co jednak robić z takimi tematami, jak ten kiedyś o Operze, który mi także przeniosłeś - kiedy rzecz dotyczy konkretnego programu, ale wyraźnie w kontekście działania całego systemu (a zachowanie programu jest tylko objawem)? No OK., będę uważał...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych