Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Program nie do usunięcia.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 deoknife

deoknife
  • 35 posts
  • SkądCzęstochowa

Posted 02 September 2011 - 11:30

Witam,

przedwczoraj zakupiłem mojego pierwszego Mac'a(MacBook Pro 13'). Jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolony chociaz zdaje sobie sprawe ze jeszcze troche nauki przedemna. Podczas instalowania programów które miałem na swoim poprzednim kompie(HP Dragon) zainstalowałem program do konwertowania wszelkich plików video i audio, program ten to TOTAL VIDEO CONVERTER 2.1.2.
Niestety nie jest on darmowy a nie moglem do niego znalesc serial key'a, wiec postanowiłem go usunąć, gdy juz to zrobiłem nie wiedziałem, że nie usunął się on do końca. Dowiedziałem się o tym pierwszy raz gdy chciałem zainstalować starszą wersje tego programu do której miałem serial key'a. Podczas instalacji wyskakuje mi taki komunikat http://imageshack.us...110902godz.png/
Próbowałem go zainstalować i odinstalować chyba z 5 razy, używałem nawet programu CleanMyMac i też nic.
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ z Mac'iem znam się dopiero 2 dni i nie chcę się już do niego zniechęcać.

Pozdrawiam
Deoknife

#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7682 posts

Posted 02 September 2011 - 12:27

1. Rzeczy użytkownika zapisują się w: teczka z domkiem > Biblioteki. Jeśłi chodzi o programy > Preferencje - tu znajdź plik(i) ".plist" z nazwą programu w etykiecie i usuń go. Uwaga - usunięcie niewłaściwego pliku grozi destabilizacją systemu !

2. Do usuwania programów z plikami powiązanymi polecam FreeMacSoft

#3 deoknife

deoknife
  • 35 posts
  • SkądCzęstochowa

Posted 02 September 2011 - 13:12

Dziękuje bardzo za odpowiedź, próbowałem znaleść owy plik, niestety nie udało mi się to, a nie chce kasować rzeczy do których nie mam pewności, że są niepotrzebne.

#4 deoknife

deoknife
  • 35 posts
  • SkądCzęstochowa

Posted 02 September 2011 - 22:00

Wreszcie znalazłem sposób jak sobie z tym poradzić!! Sformatować kompa..




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users