Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z baterią w Macbooku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 paulo_91

paulo_91
  • 1 postów

Napisano 29 sierpnia 2011 - 12:21

Po ponad 2 latach użytkowania mojego Macbooka nieoczekiwanie z dnia na dzień komputer bez podłączenia do zasilania wyłączał się, pracował tylko i wyłącznie wtedy, gdy był podłączony do prądu. Wyskoczył mi komunikat, który sugerował, że mam wymienić baterię, więc tak zrobiłem. Kupiłem nowy zamiennik za 200 zł na allegro (oryginał kosztuje 500 :P). Na początku wszystko było w porządku. Po jakimś tygodniu komputer nieoczekiwanie się wyłączył mimo tego, że bateria nie była na wyczerpaniu, ale załączyłem go ponownie i wszystko działało poprawnie. Dziś wyskoczył mi komunikat "do naprawy". Nie wiem, co mam robić... Nie wydaje mi się, żeby to była wada baterii, bo ma ponad tydzień. Macie jakieś pomysły? Czy powinienem zostawić komputer w autoryzowanym serwisie?

#2 jawe83

jawe83
  • 630 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 sierpnia 2011 - 12:31

1. Znajdujesz kumpla, bądź lecisz do iSpot i prosisz ich o wsadzenie oryginalnej baterii i sprawdzasz, czy laptop się uruchamia, jeśli nie, to
2. Oddajesz do serwisu.

#3 gwinter

gwinter
  • 49 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 sierpnia 2011 - 12:46

to typowy problem z zamiennikiem. musial dlugo lezakowac i stad problem . oddaj na gwarancje i juz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych