Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z pobieraniem (Mac Mini)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 AstroCube

AstroCube
  • 7 postów

Napisano 27 sierpnia 2011 - 19:47

Hej! Mam mały problem. Mianowice, zakupiłem sobie Keynote i chciałem go pobrać. Kliknąłem co trzeba i odszedłem od kompa po powrocie patrze ściągnięte 1.02 mb z 242... :ohmm.. może coś z netem :cry:. Ok, to wchodzę do AppStora i klikam pause a potem resume..... oo ściąga sie .. 256kb.. 512kb... i nagle magiczne 1.02Mb.. HALT!!:confused: licznik czasu rośnie jak głupi, a Keynote zima, ani drgnie . Wykonałem jeszcze raz operacje z AppStorem i to samo. :?:Podsumowując Keynote nie chce mi się ściągnąć poza pierwszy Mb. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?? Z góry dzięki za pomoc!

#2 NoneZ

NoneZ
  • 247 postów
  • Płeć:

Napisano 27 sierpnia 2011 - 19:59

Jak rozumiem wylogowanie i ponowne zalogowanie do AppStore nie pomogło. Odczekaj i spróbuj później. Był taki dzień w lipcu gdy część programów z AppStore nie chciało się pobierać, inne z kolei działały OK. Na drugi dzień było już wszystko w porządku. Tak przy okazji nie zakładaj tego samego tematu w wielu działach. Administrator za to cię nie polubi!

#3 AstroCube

AstroCube
  • 7 postów

Napisano 27 sierpnia 2011 - 20:11

Hmm.. a jeśli to już się dzieje przez 2-3 dni ??

#4 NoneZ

NoneZ
  • 247 postów
  • Płeć:

Napisano 27 sierpnia 2011 - 20:17

Inne aplikacje ściąga bez problemu, czy też tylko "kawałek" ?

#5 AstroCube

AstroCube
  • 7 postów

Napisano 27 sierpnia 2011 - 20:21

wszytko inne jak marzenie. Jak stopuje i potem w AppStore klikam instal to wyskakuje mi że wszystkie programy zainstalowane a w lunchpad'zie nadal jest "pobieram"

#6 AstroCube

AstroCube
  • 7 postów

Napisano 28 sierpnia 2011 - 14:14

to samo się stało z Xcode..:evil:. czy to może być wina neta czy to coś wewnątrz macowego??

#7 AstroCube

AstroCube
  • 7 postów

Napisano 29 sierpnia 2011 - 07:17

Jednak Xcode sie ściągną... ale Keynote dalej... jak daje pause to nie ściąga sie od tego 1.02 tylko od zera. Czy jest jakiś guru tutaj który potrafił by to wyjaśnić???

#8 AstroCube

AstroCube
  • 7 postów

Napisano 30 sierpnia 2011 - 07:17

Problem rozwiązał się sam. Dzięki za pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych