Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[ TEST ] iPoda Nano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2005 - 18:49

Witam. Po wielu namowach, wkońcu znalazlem pare chwil na mała prezentacje/test jednego z najnowszych zabawek ze stajni Apple...

Zaczynając od początku. iPoda sprowadzilem ze stanów. Gatunek: Nano Rasa: czarny 2Gigabajtowiec :) kosztowal mnie ok. 250zł mniej niż gdybym miał go kupić w Polsce. 250zł mniej ale niestety kosztem gwarancji.

Pudełko
Samo pudełko robi nie małe wrażenie ;) Jest mniejsze od pudełek wcześniejszych ipodów ale tak czy siak prezentuje sie genialnie...
[center:9ad1fba615]Dołączona grafika
[/center:9ad1fba615]
A w środku:

W środku znajdziemy:
płyte CD
słuchawki
Dock adapter
instrukcje "Quick Start"
słuchawki
gąbeczki do słuchawek
kabelek USB 2.0

[center:9ad1fba615]Dołączona grafika[/center:9ad1fba615]

Pierwsze spostrzeżenia:
Po wyjeciu ipoda z pudełeczka prawie nie spadłem z krzesła. Nie myślałem ze on jest AŻ tak mały :) Najwieksze wrażenie robi materiał z jakiego jest wykonany. Na początku aż chcialo sie w nim przeglądać ;) heh Niestety ale po ponad tygodniu używania troche sie porysował, no ale myśle ze nie jest jeszcze aż tak źle (na live wygląda to duzo duzo lepiej) ;)
[center:9ad1fba615]
Dołączona grafika

Dołączona grafika[/center:9ad1fba615]



Click-wheel:

Mimo tego że jest sporo mniejszy niż w ipodzie photo to kozysta sie z niego bardzo przyjemnie ( mimo że mam dosyć duże palce )


Słuchawki i ich jakość:

Na początku martwiłem się, bo w tym modelu wyjście sluchawek jest razaz obok dock conectora i myślałem ze takie rozwiązanie bedzie mi przeszkadzać ale martwilem sie niepotrzebnie :) Przyzwyczaiłem sie juz pierwszego dnia ...
Na jakość tych słuchawek nie moge nazekać. Grają lepiej niż moje poprzednie które mialem w ipodzie mini. Bass jest czysty, a soprany wyraziste...

[center:9ad1fba615]Dołączona grafika[/center:9ad1fba615]

[center:9ad1fba615]Dołączona grafika[/center:9ad1fba615]

Przygotowanie do pracy:

Moje całe przygotowanie go do pracy to podpięcie kabelka USB 2.0 do PC i poźniej do ipoda :) Wchechmocny XP automatycznie rozpoznał sprzet i poprawnie go zainstalował (odziwo) :)
Dzięki szybkiemu transferowi danych przez USB, moje MP3 w kilka chwil były juz na flashowym dysku nano :)

Wodotryski w Nano:

przegladanie zdjęć - czasami sie przydaje. Do załadowania fotek na ipoda używamy odpowiedniej funkcji w preferencjach iTunesa, wybieramy folder(y) które maja być synchronizowane i już. Cała nasza galeria jest w środku...
Screen-Lock - funkcja której nie używam wogole. Nie wiem nawet po co ja wymyślili :)
Można mieć kilka zegarów z kilkoma strafami czasowymi - ale sami przyznacie kto tego uzywa na codzien? :)
Stoper - każdy wie o co chodzi ;P

PS. Sorry że tak mało napisałem ale nie wiem co jeszcze można tu opisać :) Marna jakość tych fotek ale jak narazie cyfraka sie jeszcze nie dorobilem :P[shadow=darkred:9ad1fba615][/shadow:9ad1fba615][glow=red:9ad1fba615][/glow:9ad1fba615][/color]

#2 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 31 października 2005 - 19:22

no! Teścik super! Dzięki :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych