Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail.app mam już go dosyć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 slaj

slaj
  • 254 postów

Napisano 24 sierpnia 2011 - 21:08

Po raz kolejny Mail.app totalnie mnie wkurzył. Raz na jakiś czas sobie gubi wiadomości, zaczyna działać wolno i mam go już szczerze dosyć. Nie wiem co psują, kiedyś na początku Snow Leoparda było OK od jakiegoś czasu totalny syf. Dziś napisałem długi email, kliknąłem send, okienko zniknęło, zero info, potwierdzenia dźwięku że wiadomość wyszła czy coś - cisza. Brak wiadomości w Sent, Sent Messages itd. To nie pierwszy raz, że wcięło wiadomość, ale tym razem miarka się przelała. Anyway. Moje pytanie - jaki jest najlepszy (i co najważniejsze stabilny!!) klient e-mail na MacOS? Niby jest Thunderbird ale co do niego też mam wątpliwości na temat stabilności (używam na codzień pod Linuxem).

#2 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 24 sierpnia 2011 - 21:24

Miałem podobne przeżycia z Mail.app na SL. Teraz, po upgrade nie mogę powiedzieć złego słowa. Mail działa świetnie.

#3 slaj

slaj
  • 254 postów

Napisano 24 sierpnia 2011 - 21:30

O, faktycznie właśnie sprawdziłem są oczekujące update systemu które przegapiłem, pewnie dawno temu odrzuciłem bo miałem na głowie inne rzeczy ;-) może i faktycznie będzie lepiej. Thx za zwrócenie uwagi na to. Niemniej jednak z ciekawości - jakie wg Was są najlepsze alternatywy do poczty na MacOS - nie mówię o PINE ;-)

#4 pkubaj

pkubaj
  • 4 postów

Napisano 24 sierpnia 2011 - 21:47

Outlook 2011 a po nim Thunderbird. To są najlepsze "pełne" klienty poczty. Oprócz tego polecam też mocno obciętego i lekkiego Claws Mail, którego sam używam (nie na Macu, tu używam Maila, ale na FreeBSD Claws Mail działa fajnie).

#5 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 24 sierpnia 2011 - 21:50

O, faktycznie właśnie sprawdziłem są oczekujące update systemu które przegapiłem, pewnie dawno temu odrzuciłem bo miałem na głowie inne rzeczy ;-) może i faktycznie będzie lepiej. Thx za zwrócenie uwagi na to.

Niemniej jednak z ciekawości - jakie wg Was są najlepsze alternatywy do poczty na MacOS - nie mówię o PINE ;-)


W aktualizacjach na pewno nie znajdziesz upgradu do Liona 10.7.1. Jesli nie masz w planach przejscia na Liona to polecam Sparrow z Mac App Store.

#6 slaj

slaj
  • 254 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 14:27

Dzięki. Claws Mail wygląda interesująco.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych