Witam.Jak w temacie poszukuje programu do filmow ktory bedzie mi czytal takie pliki.Dzieki
Filmy w formacie RMVB
Rozpoczęty przez
ostrakosa
, 17 sie 2011 19:43
2 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 17 sierpnia 2011 - 19:43
#2
Napisano 17 sierpnia 2011 - 19:48
jakbyś przeszukał forum, to byś nie zadawał takich pytań. szanuj równiesz nasz czas.
najlepszy - pym player, odtwarza też vlc. ściągnij sobie od razu perian i flip4mac i będziesz niemal wszystkie filmy w każdym formacie odtwarzać.
i proszę - używaj wyszukiwarki, bo to dość niegrzecznie wparować na forum i zadawać pytanie, na które jest odpowiedź w dziesiątkach wątków...
miłego oglądania
#3
Napisano 18 sierpnia 2011 - 16:19
spoko dzieki
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych



Temat jest zamknięty








