Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Filmy w formacie RMVB


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ostrakosa

ostrakosa
  • 3 postów

Napisano 17 sierpnia 2011 - 19:43

Witam.Jak w temacie poszukuje programu do filmow ktory bedzie mi czytal takie pliki.Dzieki

#2 parmenides

parmenides
  • 960 postów

Napisano 17 sierpnia 2011 - 19:48

jakbyś przeszukał forum, to byś nie zadawał takich pytań. szanuj równiesz nasz czas. najlepszy - pym player, odtwarza też vlc. ściągnij sobie od razu perian i flip4mac i będziesz niemal wszystkie filmy w każdym formacie odtwarzać. i proszę - używaj wyszukiwarki, bo to dość niegrzecznie wparować na forum i zadawać pytanie, na które jest odpowiedź w dziesiątkach wątków... miłego oglądania

#3 ostrakosa

ostrakosa
  • 3 postów

Napisano 18 sierpnia 2011 - 16:19

spoko dzieki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych