Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kamera w MacBook'u Przestala dzialac ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakub668

jakub668
  • 17 postów

Napisano 11 sierpnia 2011 - 13:55

Witam , jakies 2 tygodnie temu oddalem mojego MacBooka 13 do serwisu . zeby zrobili z nim co trzeba . Wgrali nowy system itp wszystko super . Ale pojawil sie problem z kamera . siedzialem wczoraj na skype i nie bylo problemu . dzis chce wejsc okazuje sie ze kamera nie dziala ... wchodze w ichat tez nic , nie swieci sie ani zielona lampka ani nic . wyskakuje info ze kamera nie jest podlaczona ... Czytalem na forum i byl podobny problem ale tak jest napisane ze problem rozwiazal sie sam po kilku dniach ... Nie chce mi sie wierzyc w to troche ... pozatym jest to dziwne . to co kamera bedzie dzialac kiedy sie jej zachce czy jak ? ... Zawsze bylem bardzo zadowolony z jakosci produktow firmy Apple . az do teraz :(

#2 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 sierpnia 2011 - 13:58

reset PRAM/SMC sprawdzić w System Profiler czy w ogóle jest widziana kamera.

#3 jakub668

jakub668
  • 17 postów

Napisano 11 sierpnia 2011 - 14:17

Dzieki za szybka odp ... jak to zrobic ? xd jestem troche zielony w te sprawy :(

#4 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 11 sierpnia 2011 - 14:21

Dzieki za szybka odp ...

jak to zrobic ? xd jestem troche zielony w te sprawy :(


Zawsze bylem bardzo zadowolony z jakosci produktow firmy Apple . az do teraz


To ile byłeś zadwolony, że nie znasz podstaw. 2 tygodnie?

Resetting your Mac's PRAM and NVRAM - restet PRAM
Intel-based Macs: Resetting the System Management Controller (SMC) - reset SMC

#5 jakub668

jakub668
  • 17 postów

Napisano 11 sierpnia 2011 - 14:29

mam ten komputer juz ponad rok . ALE nigdy problemow nie bylo ... zawsze wszystko bylo ok i nie musialem grzebac itp

#6 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 sierpnia 2011 - 15:59

w jakie sprawy? znasz hasło, wystarczy to wpisać w google skoro nie wiesz. a jeżeli nie znajdziesz wtedy odpowiedzi to pytać. nie na odwrót... no ludzie...

#7 ewaa_g

ewaa_g
  • 1 postów

Napisano 02 czerwca 2013 - 12:13

Proszę mi powiedzieć, dlaczego na tym forum jest tyle arogancji? Mam podobny problem z kamerą, mac booka pro posiadam od niedawna, wcześniej używałam PC (czy to jest grzech? pytam się, bo nie rozumiem dlaczego w większości wątków na tym forum nowi użytkownicy apple są jakoś traktowani pogardliwie). Rozumiem, że to miejsce jest po to, żeby się dowiedzieć jak poradzić sobie z problemem od bardziej zaawansowanych użytkowników, a nie wkupić się do jakiejś pseudo elitarnej grupy brzydzącej się wszystkim co nie jest produktem firmy Apple. Apeluję o więcej życzliwości i pozdrawiam.

#8 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2013 - 14:14

Arogancją jest pytanie, bez poszukania odpowiedzi w istniejących wątkach i jeszcze pretensje, że użytkownicy odwiedzający to forum i czytający po raz setny te same pytania, są tym faktem podirytowani ;)

#9 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 04 czerwca 2013 - 14:30

Kuba-jablko-->Ten Mac-->Wiecej informacji-->Raport systemowy... i tam poszukaj,czy w ogole kamerka jest widocza.
U mnie wyglada to tak,gdyz mam kamerke zewnetrzna.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/zrzutekranu2013064o1523.jpg/]Dołączona grafika[/URL]
Ewcia nie irytuj sie,ale podstawowe rzeczy uzytkownika jablka powinien znac albo sam do nich dojsc,tym bardziej w dobie internetu,trudno,zeby podobne tematy dublowac czy walkowac w nieskonczonosc,nie ma sie co dziwic moderatorom,bo od tego sa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych