Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail nie pobiera nowych wiadomości z Gmail (IMAP)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 trylobit

trylobit
  • 58 postów

Napisano 09 sierpnia 2011 - 09:52

Witam.

Od wczoraj mam bardzo dziwną sytuację. Posiadam 3 konta na Gmail i od wczoraj jedno z nich nie synchronizuje się / nie pobiera nowych wiadomości.

Jak otworze gmail.com to wiadomości są, nowe maile pojawiają się też na moim iPhonie, ale Mail nie widzi, żadnych nowych (kółeczko sprawdzania kręci się dużo dłużej niż zazwyczaj). Jeszcze bardziej dziwne jest to, że ten problem dotyczy tylko jednego konta - nie zmieniałem nigdzie żadnych ustawień.

Pomocy!
Z góry dziękuję!

Dołączona grafika

#2 Mc Ali

Mc Ali
  • 83 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 sierpnia 2011 - 12:14

Spróbuj usunąć konto z MAIL'a i skonfigurować je ponownie tak jak inne konta :)

#3 cooper69

cooper69
  • 1 034 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 sierpnia 2011 - 15:39

też mam taki problem dziś koleżance zakładałem konto na gmailu i nie przechodzi weryfikacji pomimo że nazwa użytkownika i hasło jest na 100% poprawne - sprawdzane na 2 komputerach

#4 Mc Ali

Mc Ali
  • 83 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 sierpnia 2011 - 21:34

Ok sprawdzę moje opcje ustawienia konta i podam wam co i jak na przykładzie mojego GMAILA. Mam nadzieje że pomogę. Rozumiem że obydwaj macie OS Lion ?

#5 grado

grado
  • 61 postów

Napisano 30 sierpnia 2011 - 12:05

Witam, mam ten sam problem jednak z imap z home.pl mam to skonfigurowane na 2 komputerach, ipad oraz iphone. Na serwerze mam nowe wiadomości, jednak urządzenia ich nie pobierają. serwer przychodzący i wychodzący nazwadomeny.home.pl Jaz zadzwoniłam do home to mi powiedzieli, że pobieram te wiadomości. dokładnie podał mi czas połączenia i przez jakiego operatora je pobrałam, jednak ich nie mam na komputerze. POMOCY!! Może wiecie co z tym zrobić? Dodam jeszcze, że mam na tych urządzeniach skonfigurowaną inna poczte z gmail i działa normalnie. Jak z tej poczty home coś wysyłam to też normalnie wysyła.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych