Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Office 2011 na Lion-e


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 janox

janox
  • 54 posts

Posted 06 August 2011 - 08:14

Nie wiem czy tylko ja mam problem z odpaleniem Offica na tym systemie? ( Lion )

#2 oszołom

oszołom
  • 94 posts
  • SkądOlsztyn

Posted 06 August 2011 - 08:22

U mnie działa super, o wiele szybciej się uruchamia niż na Snow , działa jak błyskawica.

#3 slawek20053

slawek20053
  • 47 posts
  • SkądWROCŁAW

Posted 06 August 2011 - 08:23

U mnie wszystko jest ok. Nie zauważyłem żadnych problemów z aplikacjami office 2011.

#4 janox

janox
  • 54 posts

Posted 06 August 2011 - 08:31

qrcze a u mnie nie odpalam nic z tego offica - twierdzi że mam coś niezgodne -. Wywaliłem Office 2011 całkowicie - próbowałem zainstalować ponownie i kibel. pomięli płytę i ją wysuwa .

#5 revanmj

revanmj
  • 687 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 06 August 2011 - 11:53

A aktualizowałeś go do najnowszej wersji (14.1.2)?

#6 janox

janox
  • 54 posts

Posted 06 August 2011 - 11:55

twierdzi że nie pasuje to uaktualnienie ale nie wiem czy nie robiłem tego wcześniej Ale wydaje mi się że samo to że nie pozwala mi zainstalować ponownie tylko wysuwa płytę jest nie normalne. Kolejne uwagi: zainstalowałem wersję próbną i ta działa ale klucza z pudełka mi nie wczytuje . I nadal nie czyta płyty oryginalnej . Tak więc nie mam bladego pojęcia co mam uczynić abym mógł zainstalować mojego Office 2011 na Lionie - co z nim jest nie tak? jak miałem SL to zrobiłem dokładnie tak samo : pobrałem wersję trial i po zakupie oryginału ( trzy stanowiska) wklepałem numer licencji i było ok. A teraz lipa. Nawet nie mogę tego zainstalować . Tak jak pisałem wcześniej zainstalowałem ponownie wersję trial ale numeru mi nie przyjmuje - dlaczego?




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users