Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Fotosik.pl] Darmowy hosting obrazków.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 28 października 2005 - 18:33

Pojawił się chyba pierwszy polskojęzyczny serwer do hostingowania grafik, oto info z DI (Dziennika Internatów):

Fotosik.pl to nowy, całkowicie darmowy serwis umożliwiający magazynowanie i udostępnianie w internecie nielimitowanej ilości plików graficznych. Jedynym limitem jest wielkość pojedynczego pliku, która wynosi 1MB.

Fotosik.pl obsługuje najpopularniejsze formaty plików graficznych takie jak: .jpg, .gif, .png, oraz .swf (animacje we Flashu).

Użytkownik aby wgrać obrazek nie musi się rejestrować. Wystarczy wejść na stronę serwisu i w formularzu wybrać obrazek, który powinien być wgrany na serwer.

Darmowa rejestracja zapewnia dostęp do panelu administracyjnego z listą swoich plików, możliwością ich edycji i usuwania. Rejestracja pozwala także na dostęp do statystyk oglądalności zdjęć, transferu, zajętej przestrzeni itp.

Po wgraniu obrazka na serwer, użytkownik otrzymuje listę automatycznie zdefiniowanych adresów do obrazka skalujących go na wszelkie możliwe sposoby, od avatarów na fora dyskusyjne, przez rozdzielczości i wielkości zoptymalizowane do użytku na internetowych aukcjach.

:twisted: :twisted: :twisted:

A oto moja testowa grafika.....

A oto jak to wygląda po załadowaniu grafiki:
Dołączona grafika

Dostajecie linki do grafiki, miniatury na forum, na Allegro i takie tam :-)
Super sprawa.

#2 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 28 października 2005 - 21:30

Calkiem oki !!! dzwieki :)))))))))))))

#3 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 29 października 2005 - 14:47

Sie zgodzic nie moge, jest jakas straszna kompresja na tym serwerze. Przedewszystkim na male (rozdzielczosciowo) obrazki. Sa rozmyte z straszliwa iloscia pixeli ... :| Jakas chora kompresja
Pozatym od czego jest imaheshack

#4 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 29 października 2005 - 16:37

Może to zależy od formatu? W sumie to taka polska wersja imageshack, według mnie jest OK. Ale wrzucałem tylko większe grafiki.

#5 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 07 listopada 2005 - 10:06

a mi czasem grafike 800px "host it" kilka minut... niedo pomyslenia na imageshack...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych