Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Nowa bateria wewnętrzna czy zewnętrzna?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 asgborant

asgborant
  • 4 posts
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Posted 31 July 2011 - 11:10

Witam!
Wczoraj rano naładowałem swojego iPhone 3g na maksa, dzwoniłem z niego z 20 minut, korzystałem z wi-fi godzinę, napisałem z 10sms i 20minut korzystałem z 3g przeglądając internet. Dzisiaj rano budzę się a telefon już rozładowany do zera, nawet nie chciał wstać bez ładowarki.
Moje pytanie jest następujące, czy bardziej na moim miejscu opłaca się kupić nową baterię wewnętrzną (proszę o link jaką, gdyż pewnie w sieci jest multum podróbek) czy jakąś baterię/ładowarkę zewnętrzną jak ta [url=http://allegro.pl/akumulator-zewnetrzny-ipod-iphone-3g-3gs-4g-fvat-i1743738700.html]AKUMULATOR ZEWNĘTRZNY IPOD IPHONE 3G 3GS 4G FVAT (1743738700) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

#2 MarcelP

MarcelP
  • 4 posts

Posted 01 August 2011 - 08:49

To niestety wada iPhoników :) Podobnie jak Ty kladziesz sie spac po kazdym dniu zeby naladowac baterie tak samo iP trzeba podlaczyc do kabla po "ciezkim" dniu :)

#3 asgborant

asgborant
  • 4 posts
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Posted 08 August 2011 - 16:37

Wczoraj z telefonu korzystałem godzinę przeglądając internet przez 3g i telefon wyładował się do zera. 4 godziny przed tym przeglądaniem odłączyłem go od ładowarki. (był naładowany w 100%) Czy aby na pewno bateria zachowuje się tak jak powinna, bo w moim odczuciu chyba nie jest z nią wszystko OK.

#4 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1121 posts
  • SkądŁódź

Posted 08 August 2011 - 16:43

Krótko mówiąc kwalifikuje się do wymiany. Jakby nie patrzeć zapewne nie była wymieniana od nowości.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users