Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Niezidentyfikowana ikona.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 N'Jorl

N'Jorl
  • 130 postów
  • Skąd27-400

Napisano 23 lipca 2011 - 13:39

Witam.
Pytanie może banalne, ale od jakiegoś czasu, co pewien czas na belce pojawia mi się taki obracający się trybik. Jak na niego klikam, to znika i za cholerę nie wiem, co to jest. http://dl.dropbox.co...812296/123.tiff

#2 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 23 lipca 2011 - 13:57

My też nie wiemy.

#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 924 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 lipca 2011 - 13:59

Ja zostawiłem szklaną kulę w domu. Poza tym zły dział, nagrodę przesyłam pocztą.

#4 RFX

RFX
  • 196 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 lipca 2011 - 14:10

Witam, jest to ikona operacyjna i może pojawić się np: w momencie gdy mamy dokument, wybieramy opcje drukuj i klikamy wyślij pdf.

#5 N'Jorl

N'Jorl
  • 130 postów
  • Skąd27-400

Napisano 23 lipca 2011 - 22:18

Gdybym liczył na szklaną kulę, to zadałbym pytanie na jakimś forum dla wróżek. Na forum dla użytkowników maców jest jednak większe prawdopodobieństwo znalezienia osoby, która być może wie co to jest, niż na forum użytkowników szklanych kul. Co do działu (i nagrody nadesłanej pocztą: "Kiedy się WRESZCIE nauczycie pytać o konkretny program w dziale 'Programy'?") - rzecz w tym, że nie wiem co to za "konkretny" program, nie kojarzę tego z żadnym z zainstalowanych programów, być może jest to związane z systemem właśnie. Dlatego zamieściłem pytanie w dziale system.

---------- Wpis dodano o 23:15 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:14 ----------

Dzięki RFX.

---------- Wpis dodano o 23:18 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:15 ----------

My też nie wiemy.

Dzięki za tę, jakże cenną, informację.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych