Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Flash zacina się po 'pause'.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 066 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 czerwca 2011 - 21:50

Cześć, problem występuje od dawna, ale zwykle go po prostu ignorowałem. Teraz jednak stwierdziłem, że irytuje mnie na tyle, że napiszę posta - a nuż komuś działo się podobnie i sobie poradził. Otóż, na stronkach z flashem (głównie YouTube, ale testowałem też na wrzuta.pl albo jakichś drobnych serwisach, gdzie są flashowe wstawki) dzieje się tak, że kiedy zatrzymam odtwarzanie filmiku/piosenki/materiału ogólnie i potem znów kliknę 'play' wszystko stoi. Trzeba ruszyć suwaczkiem o sekundę w przód/tył i wtedy już idzie płynnie. Dodam, że kiedy odtwarza, nie mam problemów z wydajnością/jakością. Wszystko jest ok, działa płynnie, nie skacze, wiatraki nie szaleją. Środowisko, na którym testuję: - Mac OS X 10.6.8 (na 10.6.7 było identycznie, wcześniej nie pamiętam) na MacBooku c2d 2.53, 4 GB ramu i grafiką 9400m; - najnowszy Chrome lub Firefox 4.x - flash 10.3.181.34 (informacja wzięta z about:plugins) - nigdy się nie bawiłem w ręczne ściąganie/instalowanie jego wersji beta itp. Ktoś coś?

#2 Z00

Z00
  • 147 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 czerwca 2011 - 10:22

To było od kiedy pamiętam, niezależnie od komputera / systemu. Moim zdaniem wina leży po stronie YT, hence nic nie poradzisz. Zgadzam się, że jest to wkurzające.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych