Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wypożyczenie iPada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jamesPL

jamesPL
  • 168 postów
  • Skądwlkp

Napisano 09 czerwca 2011 - 22:42

Witajcie, pilnie potrzebuję iPada na 2 dni w celach biznesowych, niestety nie mogę się doczekać zamówionej w USA 2gen. :confused: Czy wiecie gdzie można wypożyczyć iPady w okolicach Wrocławia lub Poznania? Może ktoś z forumowiczów chciałby za dobre whisky pomóc koledze? :) ( jeśli temat w złym dziale, proszę moda o przeniesienie do właściwego ;) )

#2 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 10 czerwca 2011 - 01:58

Kup w Saturnie. W ciągu 14 dni można oddać.

#3 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2011 - 07:33

W iSpocie powinni pożyczyć, zapewne za kaucją ale to zawsze taniej niż kupno własnego ;) Przynajmniej w Warszawie byli skłonni do pożyczenia, więc i w Poznaniu czy Wrocławiu pewnie się dogadasz w tej sprawie...

#4 jamesPL

jamesPL
  • 168 postów
  • Skądwlkp

Napisano 10 czerwca 2011 - 07:54

2 bardzo ciekawe opcje, sprawdzę! dzięki ;) Znalazłem też, chyba jedyną w Polsce, wypożyczalnię min. iPadów - Renteo, ciekawa rzecz.. Ale Kraków no i po co przepłacać :D

#5 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 12 czerwca 2011 - 09:25

I jak? Pożyczyli? ;)

#6 jamesPL

jamesPL
  • 168 postów
  • Skądwlkp

Napisano 13 czerwca 2011 - 20:50

Wkur.... się i kupiłem ;) Podliczając wychodzi naprawdę dobra cena w Polsce, szczególnie przy 2 16GB Wifi = nie opłaca się ciągnąć zza oceanu. Dla mnie EOT, ale może komuś się przyda: wypożyczalni jest kilka (min. Renteo), można kupić i oddać np. w Saturnie czy iSpocie ( trzeba jednak dobrze poczytać warunki zwrotu i rzecz jasna kupić na osobę fizyczną! ). A sam iPad - brak słów ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych