Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iWeb - problem z językiem przycisków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 07 maja 2011 - 18:08

Witam

Tworzę stronę z portfolio w iWeb. Wszystko idzie ładnie i pięknie, jest tylko jeden problem. Mianowicie postanowiłem stronę zrobić w trzech językach - polskim, angielskim i francuskim. O ile z tekstem na stronie nie było problemu, o tyle komplikacje pojawiły się w siatce ze zdjęciami. Próbuję na wszystkie sposoby zmienić treść przyciskó pokroju ,,Odtwórz pokaz slajdów", ,,Subsrybuj", ,,Następne", ,,Poprzednie" itd. na ich angielskie i francuskie odpowiedniki. Czy wie ktoś, jak tego dokonać?

Tutaj strona, żeby było rozeznanie:
http://krynicki-photography.pl

#2 Czerwek

Czerwek
  • 189 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2011 - 13:14

Szczerze to miewam podobny problem w kilku projektach i zawsze konczylo sie to na raczenym zmienianiu tresci przycikow w kodzie po eksporcie :) Ale jezeli jest jakies inne rozwiazanie chetnie bym je poznal...

#3 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 08 maja 2011 - 13:17

O, to zawsze jakieś rozwiązanie? Mógłbyś podpowiedzieć, jak to zrobić, bo niestety w programowaniu i w ogóle jestem kompletnie zielony.

#4 Czerwek

Czerwek
  • 189 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2011 - 15:48

To jak sobie wyeksportujesz wersje np. angielska to w katalogu Scripts/Widgets/ masz kilka katalogow, a w nich plik o nazwie localizedStrings.js i tam zmieniasz opisy. U mnie to w ten sposob dzialalo zawsze, wiec i u Ciebie powinno bez problemow.

#5 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 09 maja 2011 - 01:11

Dzięki, zadziałało :>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych