Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[ipod-trouble] Z W I S ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 paroofa

paroofa
  • 48 postów

Napisano 15 października 2005 - 17:51

Witam Mam pewien problem z iPod'em. Otóż uzywalem go sobie dzisiaj. Zalalem sobie kieszen napojem, w ktorej byl moj MINI. Jednak wyciagnalem go szybko, wiec nawet nie byl chyba wilgotny. Po ok. 1h chcialem znowu posluchac muzyki - wlaczylem go, posluchalem jednej piosenki, skonczyla sie i chcialem wybrac druga, nadusilem PLAY i iPOD stanął. Po prostu. Ekran jest non stop podświetlony, nic nie gra, widać główne menu i nie da się nic zrobić clik-wheel'em. BTW nie, nie mam wlaczonego HOLD'a ;S Probowalem podlaczac ipod'a do laptopa oraz pc'ta - zaden go nie wykrywa. czy ktos wie moze jak to rozwiązać

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 15 października 2005 - 17:54

Może poczekaj, prawdopodobnie iPod zamókł. Jeśli to coś poważniejszego to pomóc Ci może ... serwis.

#3 paroofa

paroofa
  • 48 postów

Napisano 15 października 2005 - 17:56

Tzn na co mam czekac? Az odzyje, czy az padnie bateria i moze wtedy podlaczyc do usb znowu? Ale jak mowilem, dziwne zeby odtworzyl piosenke a potem tak nagle zawisł, hmmm.

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2005 - 17:59

sprobuj center +menu, jednoczesnie ... czyli walnac restart

#5 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 15 października 2005 - 17:59

hmmmmm jest jedna z opcji poczekac az sie rozladuje... druga opcja to rozebrac odlaczyc bateria podlaczyc i sprawdzic czy akurat nie zaskoczyl trzecia opcja serwis. wiecej opcji nie widze... iPoda mailem tylko 2 tygodnie (30GB) i dbalem o niego jak o wlasne dziecko

#6 paroofa

paroofa
  • 48 postów

Napisano 15 października 2005 - 18:17

reset nie działa serwis - hmm jak to leci ta piosenka "money, money, money [...]" - nie mam gwarancji. a co do rozkręcania to nie mam pojęcia jak do tego się zabrac, nie widzę ani jednej śrubki;) Jakieś sugestie?

#7 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 15 października 2005 - 18:21

jak masz pojecie co do elektroniki to mozesz sie zabrac za rozbieranie w przeciwnym wypadku nie polecam... a co do otwierania iPoda poszukaj watku na necie gdzies juz widzialem intrykcje otwierania ipoda

#8 MarekPiekielnik

MarekPiekielnik
  • 59 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 15 października 2005 - 19:09

Zawieszenia iPod-a

Zrób mu reset i sprawa załatwiona!

Mnie się iPod zawiesza raz na tydzień.

Trzeba podłączyć do zasilacza (ew. do komputera) i wcisnąć i przytrzymać klawisz w centrum i MENU - działa na 100%.[/fade]

#9 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2005 - 20:07

reset nie działa

A jak go resetowałeś? Przepis jest taki:
- podłączasz mini do komputera
- upewnij się, że blokady "Hold" (zarówno na iPodzie jak i pilocie) są wyłączone
- wciśnij i przytrzymaj przynajmniej przez 6 sekund przyciski Select i Menu

#10 MarekPiekielnik

MarekPiekielnik
  • 59 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 15 października 2005 - 20:29

...no właśnie to napisałem, my dear... :P

#11 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2005 - 21:10

Prawie - zabrakło informacji o minimalnym czasie naduszenia przycisków ;-)

#12 paroofa

paroofa
  • 48 postów

Napisano 18 października 2005 - 19:11

Witam Sorki za lekkie opoznienie, iPod rozladowal mi sie i wstal normalnie. Juz wszystko OK. Nie wiedzialem ze Apple ma takie problemy z soft'em ,ale juz wszyskto jasne ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych