Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Klawiatura Apple Wireless Keyboard 2009 - opłaca się?


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Verex13

Verex13
  • 1093 posts
  • SkądTczew (k. Gdańska)

Posted 03 April 2011 - 20:47

Witam, patrząc na moje nowe biurko, stwierdziłem iż miło będzie w jakiś sposób wykorzystać wysuwany pulpit, który może służyć do myszki i klawiatury. Ale przechodząc do rzeczy; Mam zamiar niedługo zakupić klawiaturę bezprzewodową marki Apple, którą tak jak magiczną myszkę, będę wykorzystywał przy Pececie. Otóż co do tej klawiatury chciałbym się poradzić ich posiadaczy, chodzi mi głównie o komfort pisania na niej, długość pracy baterii, płynność pisania (czy się nie zacina, moja myszka czasami się "zatnie"), i skoro jest biała - czy się nie brudzi. Nurtuje mnie także sprawa, że w 2007 roku, Apple wypuściło wersję na 3 baterie, więc skoro była w 2009 wersja 2xAAA, to przypuszczam, że od 2009 2 lata czyli 2011 będzie kolejna klawiaturka ;) Więc chciałbym się poradzić, czy opłaca się kupić tą klawiaturę, czy jest wygodna, chłodna, płynna, czysta, itp.. Szukałem na tym forum troszkę o tej klawiaturze [znalazłem same pozytywne wypowiedzi], jednak były to wątki z 2009/2010, a przez ten czas mogła się troszkę wyrobić. ;)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users