Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

dedykacje na ipodzie,badz własne co mi się tam podoba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patra

Patra
  • 87 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 kwietnia 2007 - 21:38

Tak sobie pomyslalam ze fajnie by bylo napisac, a raczej ujawnic to co ma sie z tylu na swoim ipodzie. Ja na swoim mam napisane( zabrzmi to troche romantycznie) cytuje :"Dla ukochanej Patrycji od R....@);--".Dzieki temu wiem , ze jest on jedyny w swoim rodzaju i nikt nie podwazy mojej własności. A wy co tam macie?

#2 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 03 kwietnia 2007 - 21:42

Ja mam jabłuszko i numer seryjny ;-D

#3 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 kwietnia 2007 - 21:46

ja mam sporo rys :D ale nakleiłem folie belkina i mam nadzieje ze ich liczba nie bedzie rosła oprócz tego j/w

#4 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 03 kwietnia 2007 - 21:50

Zawsze ktoś może wymienić obudowę. Nie żebym był upierdliwy, ale taka prawda. A ja też mam zwykły tył ;)

#5 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 03 kwietnia 2007 - 22:01

Ja mam swoja ksywke i /////AMG pod spodem :D Wiem egoistyczne ale fajnie wyglada.

#6 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 03 kwietnia 2007 - 22:08

A ja ma to co najcenniejesze - i nie przebijecie mnie :) :) -autografy wszystkich czlownkow zespolu U2 :) Kiedy kupowalem tego ipoda 2 lata temu, tylko ten model, zaden inny, sie dla mnie liczyl :)

#7 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 kwietnia 2007 - 22:14

Hmmm.. na moim starym pewnie już wodorosty i małe rybki, bo sie utopił... A obecnie to troszke dżemu i podpis dziewczyny ;)

#8 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 kwietnia 2007 - 22:33

mnie to jedynie wkur... ze trzeba czekac tyle czasu na ipoda z zamowionym grawierkiem :/ dlatego chyba podziekuje za fajne nano z moim napisem i wezme nowe video u2 :D

#9 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 03 kwietnia 2007 - 22:49

Mój kumpel kazał sobie wygrawerować napis GKS :P:P:P hehe a tak poza tym to nie wiecie czy nie można iPoda zanieść do normalnego grawera i kazać sobie wygrawerować co się chce? Czy koniecznie trzeba zamawiać grawerowanie u apple??

#10 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 kwietnia 2007 - 23:00

isdz do jubilera tam tez ci to zrobia :D

#11 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 03 kwietnia 2007 - 23:10

Jubiler weźmie iPoda w wielkie ciężkie imadło i będzie go zgniatał żeby potem na nim skrobać wielkim krzywym wiertłem OOOOOO NIEEEEEE !!!!!!!!!!! :P

#12 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 kwietnia 2007 - 23:21

Ja mam jabłko, HP i stertę rys :P

#13 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 04 kwietnia 2007 - 03:24

Roznica miedzy prywatna grawerke, a Apple jest taka, ze Apple Ci nie porysuje iPoda bo robia to w ich laboratoriach gdzie kazdy ma odpowiednie narzedzia i ochrone. A ja wzialbym sobie iPoda U2 gdybym glownie nie sluchal techno i gdyby nie byl czarny :) Bialy z czerwonym kolkiem i podpisami U2 z tylu. TO by bylo cos :D

#14 binio

binio
  • 155 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 04 kwietnia 2007 - 05:59

Po koncercie U2 w Chorzowie w życiu nie kupię iPoda U2. Gdyby nie publiczność, która była rewelacyjna ten koncert byłby, zwykłą chałturą nie wartą wspominania. Za tą biało-czerwoną wielki szacunek dla fanów U2. PS. Sam nie jestem fanem U2.

#15 Patra

Patra
  • 87 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwietnia 2007 - 10:51

Po koncercie U2 w Chorzowie w życiu nie kupię iPoda U2. Gdyby nie publiczność, która była rewelacyjna ten koncert byłby, zwykłą chałturą nie wartą wspominania. Za tą biało-czerwoną wielki szacunek dla fanów U2.
PS. Sam nie jestem fanem U2.


Niestety nie podzielam twojego zdania na temat tego koncertu.Posiadam miłe wspomnienia, stałam blisko sceny i powiem, że byłam oczarowana oprawa koncertu.Kazda piosenka spiewana przez Bono zaczynała sie nowym tłem wystwietlanym na wielkich telebimach za plecami zespołu .To było coś.Dla przykładu piosenka dedykowana J2P posiadała obraz bicia tętna serca,które na koniec piosenki przestało bić i pojawiła się lini prosta.Nie wiem czy to można nazwać chałturą.No a fani , rzeczywiście pokazali klasę, poza jedną wpadką no , ale o tym się nie mówi.
A tak pozatym od tego momentu mogę siebie nazwać no może nie fanką, ale wielbicielką muzyki U2.
A ipoda też bym może strzeliła sobie z autografami U2, ale to chyba bardziej pasuje do płci męskiej.:-)

#16 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 04 kwietnia 2007 - 12:44

Czy nie będzie nietaktem jeżeli wyrażę swoją opinię że to kolejny temat w stylu "kogo sławnego znacie", "szamponu" i innych?

#17 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 04 kwietnia 2007 - 16:46

pank -> IMHO będzie, bo podczas swojego krótkiego pobytu na forum już zdążyłem zauważyć grupę osób, które piętnują każdy wątek służący do niezobowiązującej dyskusji na różne tematy. Prawda jest taka, że takie mało ambitne wątki też się przydają, bo fajnie się siedzi na foum, na którym można oprócz rzeczy związanych z główną jego tematyką pogadać o pierdołach. Swoją drogą, fajny pomysł miał ktoś na jednym z for, na którym się udzielam, mianowicie wątek o jakże wiele mówiącym tytule "Offtopic", gdzie ludzie piszą o rzeczach, dla których nie opłaca się zakładać nowego tematu, i wszelkie takie "szampony" znajdują się właśnie tam. Poza tym przez 3 lata istnienia forum jest to największy wątek, w którym jest około trzydzieści tysięcy postów i to postów najróżniejszych, od szamponów i "lubię placki" po dysputy na temat moralności, etyki i filozofii ;). Oczywiście skrajne przejawy głupoty są karane warnami i czasowymi kłódkami na wątek, ale ogólnie to użytkownicy decydują, w którą stronę rozwija się dyskusja i o czym mają ochotę porozmawiać w danej chwili. Dobra, wybaczcie offtopic. Ja na swoim Nano nic nie mam, oprócz fabrycznych grawerek, tj. Jabca, pojemności, seriala i Designed by Apple in California, Assembled in China ;) BTW, grawerki wykonane przez Apple można zamówić tylko przy kupnie nowego iPoda, czy można sobie zamówić na już używanym, tylko trza wysłać? I dlaczego uważacie, że w zakładzie jubilerskim zniszczą sprzęt? Mnie się zawsze jubilerka z precyzją kojarzyła, etc, ale mogę się mylić ;)

#18 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 kwietnia 2007 - 17:02

niewiem czy u jubilera niszczą sprzęt, ale ja bym się bał oddać ulubieńca :D

#19 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 kwietnia 2007 - 17:54

Noooo w sumie to nie wiem, ale wydaje mi się że jak jubiler ma coś zrobić na pierścionku to bierze go w imadło i coś tam na nim drapie. No i samo drapanie jest precyzyjne i w ogóle ale kiedy w takie imadło włoży delikatnego łatwo rysującego się iPodzika to biada mu :P

#20 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 04 kwietnia 2007 - 18:57

pank -> IMHO będzie, bo podczas swojego krótkiego pobytu na forum już zdążyłem zauważyć grupę osób, które piętnują każdy wątek służący do niezobowiązującej dyskusji na różne tematy. Prawda jest taka, że takie mało ambitne wątki też się przydają, bo fajnie się siedzi na foum, na którym można oprócz rzeczy związanych z główną jego tematyką pogadać o pierdołach.


Ależ oczywiście, pod warunkiem że te pierdoły nie są na temat zmieniania gaci i moderowania. Jak już gadamy o pierdołach to ja chciałem tylko dodać taką że ten wątek jest jednym z bardziej pierdołowatych i tyle.

#21 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 04 kwietnia 2007 - 19:07

Ależ oczywiście, pod warunkiem że te pierdoły nie są na temat zmieniania gaci i moderowania. Jak już gadamy o pierdołach to ja chciałem tylko dodać taką że ten wątek jest jednym z bardziej pierdołowatych i tyle.


Podobną pierdołą, gorszą chyba od tematów takich jak ten, jest kwestionowanie zasadności istnienia różnych wątków, które wydają się mało ambitne i pierdołowate kwestionującemu ;)

W sumie to EOT z mojej strony, ewentualna dalsza dyskusja może się toczyć na PW, bowiem jedną z przyczyn zamykania wątków są właśnie dyskusje na temat sensu jego istnienia, z samym tematem wątku nie mające wiele wspólnego.
BTW, "zmienianie gaci" miało być bodajże protestem przeciwko zakładaniu głupich wątków ;) Tematów o moderowaniu nie bronię, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że na żadnym forum nie ma demokracji [mówię o forach prezentujących jakiś przyzwoity poziom] i zgadzanie się z decyzją moderatorów przyjmuję z dobrodziejstwem inwentarza - takie po prostu są zasady. Także jeżeli jakiś mod wypowie się tonem nieznoszącym sprzeciwu, że nie mam racji i mam się zamknąć, to właśnie uczynię. Aczkolwiek pierwsze narzekania, że "głupi topic" zawsze praktycznie wypływają od niektórych użytkowników :P

#22 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 kwietnia 2007 - 19:13

No nie wiem ten wątek jest akurat ściśle związany z z produktami apple. Jeśli jest wątek chwalenia się tapetkami to dlaczego nie można się pochwalić grawerami na iPodzie jeśli ktoś takowe ma. Może faktycznie temat JAKI SZAMPON MI POLECACIE nie jest za bardzo związany z firmą apple ale dlatego znalazł się w dzialeThink Different Dyskusje na tematy nie związane bezpośrednio z profilem forum. a więc nie rozumiem o co się tu czepiać? Jest temat o samochodach, o Prison Break, o Włatcach Móch a nawet temat JAKA TO MELODIA i są one dosyć popularne i nikomu jakoś nie zawadzają. Więc myślę że na ich tle temat dotyczący tylnej części iPoda ma dużo więcej wspólnego z tematem tego forum.

#23 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 kwietnia 2007 - 19:24

ja niestety nie mam żadnego grawerka :( ale i tak ipoda noszę w futerale belkina, więc niebyłoby widać.Jakoś da się bez tego żyć ;) P.S.To jest dział think different, rozumiem że zmienianie gaci, szampony itp to przegięcie, ale ten wątek moim zdaniem jest w porządku, myśląc w powyższy sposób można by się równie dobrze czepiać wątku "pokaż swoje biurko" itp.

#24 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 04 kwietnia 2007 - 20:18

Podobną pierdołą, gorszą chyba od tematów takich jak ten, jest kwestionowanie zasadności istnienia różnych wątków, które wydają się mało ambitne i pierdołowate kwestionującemu ;)


Ale ja niczego nie kwestionuję, gdyby to odemnie zależało powstałby specjalny dział na pierdoły gdzie można by było sobie pierdzieć dowoli, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat i tyle.

BTW, "zmienianie gaci" miało być bodajże protestem przeciwko zakładaniu głupich wątków ;)


NIe protestem tylko parodią, wiem bo sam ten temat zakładałem. Ja naprawde jestem za szeroko pojętą wolnością słowa i zupełnie mi nie przeszkadza że ktoś pisze o pierdołach ale chyba nie ma w tym nic złego że się z takich wątków ponabijam? Chyba założę temat "jaki masz numer seryjny ipoda" i zobacze czy ktoś go usunie.

Tematów o moderowaniu nie bronię, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że na żadnym forum nie ma demokracji [mówię o forach prezentujących jakiś przyzwoity poziom] i zgadzanie się z decyzją moderatorów przyjmuję z dobrodziejstwem inwentarza - takie po prostu są zasady. Także jeżeli jakiś mod wypowie się tonem nieznoszącym sprzeciwu, że nie mam racji i mam się zamknąć, to właśnie uczynię. Aczkolwiek pierwsze narzekania, że "głupi topic" zawsze praktycznie wypływają od niektórych użytkowników :P


Widzisz, ja tak nie mam, rozumiem wywalanie bluzgów, rozumiem zamykanie wątków w których ludzie tylko skaczą sobie do gardeł, ale jak mi jakiś szczawik zamyka wątek tylko dla tego że nie zrozumiał dowcipu to mi gul skacze.

#25 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 kwietnia 2007 - 20:30

Widzisz, ja tak nie mam, rozumiem wywalanie bluzgów, rozumiem zamykanie wątków w których ludzie tylko skaczą sobie do gardeł, ale jak mi jakiś szczawik zamyka wątek tylko dla tego że nie zrozumiał dowcipu to mi gul skacze.


Nie torpeduj watku, bo schodzi na boczny tor i znowu robi sie OT, jesli cos masz do powiedzenia, to po prostu zaloz nowy temat, tutaj wypowiadajmy sie zgodnie z tematem, albo dookola niego, byleby mialo to jakis sens i bylo jego logicznym rozwinieciem, lub kontynuacja.

Naprawde, jesli chcesz sie wypowiedziec w swojej sprawie, nie jest to zaden problem, masz prawo do swej opinii, tylko blagam w osobnym temacie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych