Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Artykuły o MacBook Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianknk

adrianknk
  • 119 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 26 marca 2011 - 18:26

Witam. W maju otrzymam swojego pierwszego MacBook-a. Z racji tego, że przez kilka ładnych lat pracowałem wyłącznie na Windowsie i laptopach z tym systemem to mam do Was prośbę o podzielenie się, np stronami bądź tekstami czy artykułami na temat MbP. Obejrzałem już oficjalne filmy i zdjęcia oraz specyfikacje tych urządzeń na oficjalnej stronie Apple ale to nie wystarcza. Chciałbym zagłębić się chociaż trochę w Mac OS, żeby przesiadka z Win nie była szokiem. Wiem, że najwięcej dowiem się z korzystania na co dzień z OS ale takie fundamenty czy wprowadzenia do tematu byłoby przydatne. Pozdrawiam:)

#2 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 26 marca 2011 - 18:30

MacLife - Lekcje z obsługi systemu Mac OS X O Mac os X. Takie mega ogólne podstawy działania tego systemu.

#3 adrianknk

adrianknk
  • 119 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 26 marca 2011 - 18:32

Super. Dziękuje bardzo. Czy różnica systemów OS jest duża? Widzę, że w filmach jest starsza wersja Mac Os

#4 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 26 marca 2011 - 18:38

Simple Mac - Szkoła Mac OS, mają też filmiki na YouTube z Snow Leopardem.

---------- Wpis dodano o 18:38 ---------- Poprzedni wpis dodano o 18:34 ----------

Super. Dziękuje bardzo. Czy różnica systemów OS jest duża?


no cóż... mógłbym napisać, że temat mocno oklepany na forum, ale...
OS X jest mega przyjazny i łatwy w obsłudze - wszystko jest na swoim miejscu. Poza tym ma świetną i z pewnością pomocną funkcję "pomoc", gdzie wpisujesz jakieś zagadnienie i wyskakują ci informacje na dany temat.

Ja się szybko przestawiłem z Windowsa na OS X i teraz jak korzystam z Windy (rzadko na szczęście ;)) to zauważam pewną chaotyczność w tym systemie [Windowsie] :)


Poszukaj w "guglach'', bo dużo jest tematów na temat przejścia z Widnowsa na Maca.

#5 lucar

lucar
  • 104 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 marca 2011 - 18:42

Ja kiedyś w maju otrzymałem niestety tylko zegarek - sorry, tak mi się skojarzło :)

#6 rattlehead

rattlehead
  • 71 postów
  • SkądNadarzyn

Napisano 26 marca 2011 - 18:45

Mi wystarczyło to: YouTube - Windows User's Guide To Mac OS X Leopard system jest tak prosty, że pięcioletnie dziecko sobie z nim poradzi;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych