Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wasi "slawni" znajomi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 01 kwietnia 2007 - 07:56

Jest nas tutaj wielu i kazdy z nas zna wiele osob. Kto z Was zna kogos "slawnego"? Mowie o takiej znajomosci ze dzwonicie do siebie, spotykacie sie (nie jednorazowo).
Nie spodziewam sie ze to od razu bedzie jakis Steve J. albo Thom Yorke ale chociaz osoba ktora jest znana przez swoja tworczosc (muzyk, aktor pisarz etc.) albo jakis slynny biznesmen albo whatever.
Ja osobiscie znam i moge go nazwac bardzo dobrum znajomym (slowo przyjaciel jest zarezerwowane dla bardzo nielicznych) pana ktory sie zowie RAGA - zespol (ex) Natura http://www.witryna.n...aga/maszyna.asp

#2 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 01 kwietnia 2007 - 10:39

A jak samemu jest się sławnym?? ;-)

#3 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 01 kwietnia 2007 - 10:45

W dość nieodległej rodzinie mam Z. Górnego. Osobiście znam jednego ze scenarzystów The X-Files Jakiś czas byłem webmasterem Z. Chlebowskiego

#4 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 kwietnia 2007 - 12:32

Widze, ze zmierzamy do watku: pokaz swoj Adress Book :|

#5 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:05

Nie korzystam z adress book'a ;>

#6 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:07

6, znam bardzo blisko śpiewaczkę operową Małgorzatę Walewską - 17 Kwietnia mamy 25tą rocznicę pożycia.... Dzięki niej poznałem Pavarottiego, Dominga, Borodinę itp. Ale nie mam ich w Address Book :smile:

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:12

ja znam Insidera :P chyba znacie :)

#8 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:19

Jeśli już ktoś taki temat założył, pochwale się że znam dobrze Adama Ferencego i Andrzeja Piasecznego.. chociaż tego drugiego to słabiej.

#9 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:40

A ja znam Code, o!

#10 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:45

Gdybym powiedzial kogo znam ten ktos urwalby mi leb.. na tym to polega, nie nalezy chwalic sie znanymi znajomymi, to wiesniackie jest.. Zreszta, kogo to obchodzi.. Ale no insidera znam, a on w kinematografii siedzi, wiec znany bedzie juz zaniedlugo :)

#11 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:46

e tam, wysiadacie przy mnie, ja znam Przemiona :))

#12 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:49

a ja znam slimpaula! wymiękacie?

#13 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:52

eeee... ściema jakaś ten temat... ja nawet siebie nie znam ;)

#14 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 01 kwietnia 2007 - 20:16

A ja przeru... eeeee powiedzialem Hi to Paris Hilton na swiatlach :P

#15 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 01 kwietnia 2007 - 20:25

Ja znam Paul Walla osobiscie.

#16 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 01 kwietnia 2007 - 20:31

A ja przeru... eeeee powiedzialem Hi to Paris Hilton na swiatlach :P


Jesi chodzi o "hi" to obdarzylem nim Donalda Trumpa i
Toma Hanksa. Obu przylapalem na Manhattanie 2 lata temu..

#17 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 01 kwietnia 2007 - 20:44

Ja zamieniłem dwa zdania z Esbjornem Svenssonem po koncercie. ;) Jeżeli nie znacie Esbjorna Svenssona, to nie musicie tego mówić ;) W każdym razie to wspaniały pianista jazzowy, założyciel Esbjorn Svensson Trio, jednej z moich ulubionych grup muzycznych. Polecam w każdym razie [każda okazja żeby razeklamować coś fajnego jest dobra ;) ].

#18 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 01 kwietnia 2007 - 20:52

A mimo to odpowiem, nie znam go rzeczywiscie.. Myslalem o jakim Sony Erickssonie, ale jak sie wczytalem w nazwisko.. ehh.. :)

#19 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:00

Ja znam piaska a mój kolega ma paszport polsatu...
  • pank lubi to

#20 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:01

nie no, może słowa nie zamieniłem z nim, ale Jonathan Ive wysłał mi mały prezencik... :)

#21 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:08

Mnie raz mamusia zaciągnęła do opery, a że były miejsca już tylko na loży honorowej, to je kupiliśmy. Potem obok nas usiadł pan Kulczyk z Grażynką :-D Jak się skończyło przedstawienie, mając nadzieję na trochę grosza powiedziałem ,,proszę" i przepuściłem go i żonę :-D Niestety nic od sknery jednego nie dostałem :-D

#22 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:09

Z innych slawnych, krotka pogawede odbylem z Huey Morganem, wokalista Fun Lovin' Criminals, ktory to byl na koncercie w Wawie. Co ciekawe Huey po prostu wyszedl na tyly amfitatru popatrzec sobie na supprt - i wtedy go dorwalem. Bylo bardzo milo. Zwlaszcza ze to nie koniec - gosc przypomial sobie o mnie w czasie wystepu i wdalismy sie wtedy w rozmowe podczas koncertu (miedzy utworami) Niezapomniane przezycie dla mnie. Pewnie malo kto zna tu FLC ale na zachodzie od Odry to mega-gwiazdy. Zreszta pal licho, dla mnie liczy sie ich muzyka, ktora naprawde jest genialna :)

#23 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:26

Jak na razie to kokos bije każdego z nas na głowę. kokos, uszanowania dla małżonki.

Ja "na koncie" mam spotkanie i krótką pogawędkę na ulicy w Dublinie Erica Idle, którego znamy dzięki Monty Python Flying Circus. Podobne spotkanie miałem z Michealem Stipem na Krakowskim Przed. w Wawie, od którego dostałem autograf (co jest ważne o tyle, że on nie lubi rozdawać autografów, ale mi się udało ;))

#24 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:40

proponuje wyedytowac temat i zamiast cudzyslowia w slowie sławni dac go w słowie "znajomi" :D

#25 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:41

Kochani temat bez sensu ;) Polska jest teraz trendy, więc przydybać kogoś "sławnego" (typu holiłud to żadna sztuka). Osobiście znam blisko pana który decyduje o tym jakie firmy wchodzą na rynek w obwodzie Kaliningradzkim oraz jestem spokrewniony z człowiekiem, który zajmuje sie zabezpieczaniem rosyjskich głowic jądrowych przed nieautoryzowanym dostępem a także kliku gości z przesławnej firmy która zajmuje się dostarczaniem informacji ważnym ludziom w rządzie Rosji. Sami sobie odpowiedzcie co to za firma ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych