Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

program zamykający wszystko co otwarte


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ipodfan

ipodfan
  • 344 postów

Napisano 10 marca 2011 - 23:09

Witam, szukam programu który by pozwalał za jednym kliknięciem zamknąć wszystko co otwarte na ekranie. Szczególnie przydatne by było wieczorem gdy zamykam system, ledwo widzę na oczy a muszę szukacz czerwonych punkcików do zamknięcia poszczególnych okien programów. Może ktoś z was słyszał o takim dodatku to leoparda?

#2 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 10 marca 2011 - 23:28

Nie usypiasz tylko całkowicie zamykasz? Ale ok, wydaje mi się że przy wylogowywaniu, a dzieje się to też przy zamykaniu systemu, programy są automatycznie zamykane, dokładnie w ten sposób jakby to robił jakiś program którego szukasz.

#3 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 10 marca 2011 - 23:47

dokladnie jak mowi macieks72. klikasz zamknij i os sam zamyka. pozatym, chyba nie warto zamykac systemu skoro on w chwile wstaje po uspieniu, ale nie chce tu kolejnej debaty otwierac bo bylo milion watkow o tym. ; )

#4 4d37a28502

4d37a28502
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 marca 2011 - 23:47

Polecam Ci do tego Automatora. Utwórz sobie nową kolejkę czynności a potem z biblioteki obok wybierz "Narzędzia" i tam jest (w zależności co chcesz) "ukryj wszystkie programy" bądź "zakończ wszystkie programy". Ja korzystam z tej drugiej opcji i działa super. Kolejkę czynności możesz sobie zapisać jako plik na biurku albo aplikację w Docku. pozdrowionka

#5 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 11 marca 2011 - 00:41

Pytanie po co jeśli to samo robi Menu jabłko=>Wyłącz jak pisałem i co potwierdził tmkszlc, a do tego to jeden klik mniej ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych