Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Co się stało z działem Pokaż swojego Maka???


  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#26 radek96

radek96
  • 758 posts

Posted 15 February 2011 - 15:48

żal.pl a miałem wrzucic fotli mojego maca= świerzaka :(


I tylko tyle umiesz napisać?

#27 gieza

gieza
  • 709 posts

Posted 15 February 2011 - 15:52

Warto wspomnieć, że Yahoo przywróciło wszystkie usunięte zdjęcia, a w ramach rekompensaty przedłużyło ważność płatnego konta Pro tego użytkownika o 25 lat.

z tym, że tam chodziło o konto indywidualnego użytkownika, który przechowywał tam swoje pliki na zasadzie umowy obu stron. w przypadku forum to rekompensata przecież nie wchodzi w grę bo nikt nie poniósł przecież żadnych strat.

#28 TigerStyle

TigerStyle
  • 1385 posts
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Posted 15 February 2011 - 15:54

Dobra nie ma co biadolić, administracja napisała, że postarają się odzyskać co się da z tego wątku. Na pewno dadzą nam znać jak tak się stanie. Do tej pory może wstrzymajmy się z biciem piany. Ja swoją drogą zrobiłem zdjęcia moim pierdołom w nowym miejscu zamieszkania, więc zniknięcie tematu zmotywowało mnie do zrobienia nowych zdjęć :-)

#29 Topek

Topek
  • 755 posts

Posted 15 February 2011 - 15:57

Szkoda tematu, naprawdę był ciekawy.

żal.pl a miałem wrzucic fotli mojego maca= świerzaka :(


http://www.youtube.com/watch?v=hVYMwRKuB4k

#30 Gregory

Gregory


  • 2732 posts
  • Skądᴧ̊

Posted 15 February 2011 - 16:09

z tym, że tam chodziło o konto indywidualnego użytkownika, który przechowywał tam swoje pliki na zasadzie umowy obu stron. w przypadku forum to rekompensata przecież nie wchodzi w grę bo nikt nie poniósł przecież żadnych strat.


Komisja śledcza, wykrycie winnych, wskazanie zdradzieckiej ręki, która poważyła się na ten haniebny czyn, publiczne wyszydzenie, napiętnowanie, a następnie wytarzanie odpowiedzialnej osoby w smole i pierzu, po czym przeganianie jej ulicami większych polskich miast i obrzucanie zgniłymi jabłkami. To powinno wystarczyć. :)

#31 owz

owz
  • 3360 posts
  • SkądPoznań

Posted 15 February 2011 - 16:21

Tu na pewno rządzi układ na czele, którego stoi Grupa Trzymająca Władzę. To z ich decyzji wątek został skasowany. Miało to na celu pognębienie userów i pokazanie "who's the daddy" ;). A tak na serio wyluzujcie trochę poślady. Komuś się omsknęło i skasował. Wątek wróci i będzie po krzyku. Dajcie administracji trochę czasu.

#32 Erykos

Erykos
  • 2847 posts

Posted 15 February 2011 - 16:36

Czekamy, czekamy- chyba do końca lutego już będzie wątek.

#33 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 posts
  • SkądLondon, UK

Posted 15 February 2011 - 16:41

Rzeczony temat powróci w nowej, jeszcze szybszej wersji. Płyn do spryskiwaczy gratis.

Kolego Psycho: rzucanie bezpodstawnych oskarżeń z inwektywami wobec moderacji forum kończy się zawsze tak samo.


Kolego Kokos - naucz się proszę czytać ze zrozumieniem. Skomentowałem post, wypowiedź, gdzie niby te oskarżenia? Dostałem warna, bo skomentowałem idiotyczne zachowanie kogoś z moderacji??? Bardzo dojrzałe postępowanie, nie ma co.

#34 Heniutek

Heniutek
  • 423 posts
  • Płeć:

Posted 15 February 2011 - 16:42

Też głosuje za wyluzowaniem. W naszym kraju znikają ludzie, samochody czy pieniądze z banku. Ba, nawet całkiem fajne żony znikają z jakimiś frajerami. To, że zniknął Wątek z darmowego forum dyskusyjnego to chyba nic wielkiego? No chyba, że chodzi o dokopanie opiekunom tego miejsca. No to wtedy tak. Może sprawa jest śmieszniejsza niż nam się wydaje. Może np. ftpd chciał się popisać przed kolegami jak się obsługuje forum w terminalu i mu się kropki czy średniki pomyliły. Pozdrawiam, Tomek

#35 vinci

vinci
  • 2693 posts
  • SkądPoznań

Posted 15 February 2011 - 16:56

Czyli co? Czekamy aż spróbują odtworzyć?

#36 Erykos

Erykos
  • 2847 posts

Posted 15 February 2011 - 17:02

Na to wygląda. Mogą odtworzyć, tylko ciekawe ile to potrwa.
Powinni do końca lutego się z tym uporać i założyć ten wątek :).

#37 Heniutek

Heniutek
  • 423 posts
  • Płeć:

Posted 15 February 2011 - 17:02

Czyli co? Czekamy aż spróbują odtworzyć?


... no myślę, że teraz dla nich to sprawa honorowa.
No a przynajmniej ambicjonalna :-)

Pozdrawiam,
Tomek

#38 Mercz

Mercz
  • 2783 posts
  • SkądSzczecin, PL

Posted 15 February 2011 - 17:04

Napisałem w paru wątkach to napiszę i tutaj,jak powstanie nowy temat na nowych zasadach chcę żeby była tam opcja wstawiania fotek z Ipkami:)

#39 Labilador

Labilador
  • 64 posts

Posted 15 February 2011 - 17:04

Najciekawiej było, bo jak przeglądałem ten stary wątek i chciałem przejść do następnej strony... już go nie było. :( A po wpisie w '[pokaż] swoje biurko' również odniosłem wrażenie, że został on celowo usunięty. Jak sam się usunął - szkoda, przeżyjemy bez 610 stron gromadzonych przez 5 lat.

#40 Heniutek

Heniutek
  • 423 posts
  • Płeć:

Posted 15 February 2011 - 17:07

Najciekawiej było, bo jak przeglądałem ten stary wątek i chciałem przejść do następnej strony... już go nie było. :(


No i widzicie - jasna sprawa!
Labilador skasował:-)

Tomek

#41 Labilador

Labilador
  • 64 posts

Posted 15 February 2011 - 17:10

No oczywiście. xD

#42 Erykos

Erykos
  • 2847 posts

Posted 15 February 2011 - 17:14

Ja też jestem za, aby można było wstawiać zdjęcia iPhone'ów- skoro iPody tak, to czemu iP nie.

#43 piotr falba

piotr falba
  • 866 posts
  • SkądGdańsk

Posted 15 February 2011 - 19:13

Niestety ja już dawno zauważyłem, że moderatorzy na MyApple (nie mówię, że wszyscy) są cholernie niedojrzali, a ich zachowanie jest co najmniej idiotyczne. Nie chcę nikogo obrażać, bo nie na tym mi zależy, ale to co się przez te 6 lat (odkąd jestem zarejestrowany) zmieniło - wstyd... Niech ten co usunął cały wątek natychmiast straci rangę moderatora, dostanie bana i przeprosi ;)

#44 xploler

xploler
  • 236 posts

Posted 15 February 2011 - 19:32

Tyle maków przepadło. Powołajmy komisję śledczą składającą się z zaufanych osób. Wezwijmy policję. Pozwijmy do sądu to forum za kradzież wartości intelektualną jaką są zdjęcia wywołujące emocje takie jak wspomnienia, uwielbienie i przede wszystkim zazdrość (no może przesadziłem). A teraz poważnie: Niech admini wezmą dyski i pójdą do jakiejś firmy odzyskującej skasowane dane. I rada na przyszłość: RÓBCIE BACKUPY!!! PS Chyba pójdę się wyżalić d Steva Jobsa

#45 radek96

radek96
  • 758 posts

Posted 15 February 2011 - 19:34

Czasem sam coś podobnego zauważam, zresztą to nie jedyne forum które ma taki problem... Ale są tutaj na szczęście świetni moderatorzy, którzy mają jak to się mówi? lekko w*jebane w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

#46 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5535 posts
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Posted 15 February 2011 - 19:37

Wszyscy już zdążyli zauważyć, że temat "Pokaż swojego Maca" założony 5 lat temu przez użytkownika vinci zniknął z naszego forum. By uprzedzić wszystkie spiskowe teorie chcielibyśmy zaznaczyć, że nie było to celowe działanie nikogo z administracji MyApple - jest nam tak samo przykro jak Wam, tym bardziej, że było to najczęściej odwiedzane miejsce na forum przyciągające do nas nowych użytkowników. Nie zmienia to jednak faktu, że w wyniku zbiegu nieszczęśliwych zdarzeń temat został fizycznie usunięty z naszego serwera. Zrobimy wszystko, by go przywrócić i mamy nadzieję na odzyskanie przynajmniej części Waszych postów z naszych starych kopii zapasowych. Jeszcze raz wszystkich Was za to serdecznie przepraszamy.

Póki co nie mamy innego wyjścia jak po prostu założenie nowego tematu, w którym znowu będziecie mogli umieszczać zdjęcia Waszych Maców i innych sprzętów firmy Apple. Dopuszczamy w nim swobodną dyskusję, należy pamiętać, że nie oznacza to przyzwolenia na bzdurne, nonsensowne dyskusje czy tzw. "spam". Nieuprzejme, wulgarne i obraźliwe wypowiedzi nadal będą odpowiednio karane.

Temat zastępczy znajdziecie tutaj: http://myapple.pl/of...ojego-maca.html




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users