Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Odrzucony przez Apple update iLife '11 - czekałem od 11.12.2010


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Bacio

Bacio
  • 91 posts

Posted 04 February 2011 - 17:01

Witam, Piszę, aby się "pochwalić" - właśnie dostałem maila od Apple o treści jak poniżej. Płatność od 11.12.2010 ma cały czas (nawet teraz) w PayPalu status "oczekująca". A dziady nawet polskich literek w mailu nie potrafią napisać. Przy dwumiesięcznym oczekiwaniu na realizację, to chyba z 20% kart kredytowych się zmienia, chociaż moja ważna do 2013. W nosie mam ich darmowy upgrade - zaraz kupię nowe iPhoto na AppStorze. ------------------------------------------------------------------------- Apple Upgrade Centre iLife '11 Szanowny Kliencie Dziekujemy za Pana/Pani ostatni wniosek dotyczacy programu aktualizacji sprzetowej iLife '11. Z przykroscia informujemy, ze nie mozemy spelnic Pana/Pani prosby z nastepujacych przyczyn: # Wydawca karty kredytowej odmówil autoryzacji karty kredytowej. Zgodnie z zasadami i warunkami programu jestesmy zobowiazani do anulowania Pana/Pani zamówienia. Dziekujemy za zainteresowanie produktami i uslugami firmy Apple. Z wyrazami szacunku, Apple Upgrade Centre Prosimy nie odpowiadac na te wiadomosc. Zostala wyslana z adresu, który nie obsluguje poczty przychodzacej -------------------------------------------------------------------------

#2 tomaczo

tomaczo
  • 80 posts

Posted 05 February 2011 - 10:12

To wina Apple, że nie autoryzowano ci karty? Nie przesadzaj. Sam korzystałem z tego programu i po 3 tygodniach dostałem swoją kopię.

#3 jawe83

jawe83
  • 630 posts
  • SkądWarszawa

Posted 05 February 2011 - 10:23

Miej kolego pretensje do PayPal, Apple moim zdaniem zrobiło co byc powinno, nie dostali autoryzacji karty (może blokada/brak środków) więc nie bedą się zastanawiać dlaczego... Takich transakcji maja na pewno sporo każdego dnia.

#4 Chip

Chip
  • 1571 posts
  • SkądKraków

Posted 05 February 2011 - 10:30

A czy ta karta nadaje się do płatności przez Internet? Poza tym tak jak napisali koledzy wyżej to nie wina Apple. Gdyby ktoś u Ciebie chciał coś kupić na allegro i mówiłby, że ma kasę, ale przelew jakoś by nie dochodził na twoje konto to wysłałbyś paczkę?

#5 Bacio

Bacio
  • 91 posts

Posted 05 February 2011 - 17:36

To wina Apple, że nie autoryzowano ci karty? Nie przesadzaj. Sam korzystałem z tego programu i po 3 tygodniach dostałem swoją kopię.


Karta miała ważność do końca stycznia 2011. Nie wiem dlaczego PayPal nie pobrał kasy w momencie składania przeze mnie "zlecenia" tylko dwa miesiące później.
Nie mam do nikogo pretensji - po prostu beznadziejny system rodem z XIXw. Posiadając AppStore update'y softu realizowane przez wysyłanie kopii drukowanej dokumentów i odsyłanie CD/DVD.

Kiedy po 2 miesiącach coś nie tak z autoryzacją płatności, to fajnie jakby była szansa ponownej płatności. A w mailu sposobu odwoławczego nie ma...




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users