Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

firma - rachunki - magazyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lunes

lunes
  • 2 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 22:59

Witam. Przejrzałam chyba wszystkie posty dotyczące programów dla firm i nic nie znalazłam, chyba że coś przeoczyłam to proszę o wskazówki. Szukam programu na mojego maczka IBook g4 (10.4 tiger) - leciwy ale mi wiernie służy - programu który pomoże zapanować nam moim sklepem a mianowicie mieć opcje magazynu. Towar kupiono wtedy i wtedy, ceny zakupu, nadanie indeksów, a potem towar sprzedano. I tutaj wystarczy mi obsługa rachunków bo nie jestem Vatowcem. Fajnie byłoby gdyby można było jeszcze wprowadzić inwentaryzację. Moje wymagania nie są wygórowane, ale wierzcie mi, żaden program który udało mi się znaleźć nie oferuje tej prostoty, o którą mi chodzi. Posługiwanie się excelem też wchodzi w grę, ale trzeba by było raczej napisać jakieś makro a na tym się nie znam. Zna ktoś z Was wiernych użytkowników maczków coś co pomogłoby mi zapanować na tym moim chaosem??? Nadmieniam, że od 3 lat szukam dobrego rozwiązania i go nie znajduję. Nawet rozwiązania sieciowe takie jak ifirma czy inne oferują owszem możliwość wystawiania dokumentów sprzedaży ale nigdzie żadnego magazynu. Ktoś mi pomoże???

#2 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 02 lutego 2011 - 07:59

http://myapple.pl/pr...-rozchodow.html

#3 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lutego 2011 - 08:05

Tak myślę żeby zaproponować p. Jaromirowi, autorowi FAQT i bywalcowi naszego forum, zrobienie modułu magazynu do tego programu. Jak widać, jest zainteresowanie.

#4 lunes

lunes
  • 2 postów

Napisano 02 lutego 2011 - 12:16

faqt no właśnie faqt by był idealny ale brakuje mi prowadzenia magazynu... znalazłam też ciekawe rozwiązanie online ioptima24, ale niestety tylko pod IE - można się pociąć.... a może ktoś zna jakąś wersje magazynu pod dosa która poszłaby na Macu? właśnie dostałam maila od firny tej treści: Obawiam się, że lepiej szukać innego programu. Na razie nie planujemy modułu magazynu. Pozdrawiam: Jaromir K. Kopp ... co mnie zupełnie zdemotywowało




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych