Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Audio track problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mortisz

mortisz
  • 7 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 02:05

Czołem. Mam sprawę. Mianowicie bawiłem się ustawieniami Logic 8. Po skończonej zabawie zacząłem nagrywać audio track. Wszystko jest ok do momentu zakończenia nagrywania. Problem polega na tym iż nie pojawiają mi się te "wygibasy", które normalnie pojawiają się po zakończeniu nagrywania. Prosze o pomoc z racji potrzeby ukończenia nagrań. Pozdrawiam

#2 Damian.De

Damian.De
  • 317 postów
  • SkądWielkopolska, UK

Napisano 01 lutego 2011 - 06:55

Mógłbyś sprecyzować 'wygibasy'? Masz na myśli 'Waveform'?

#3 mortisz

mortisz
  • 7 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 09:27

Chyba tak. Chodzi o to, że po zakończeniu nagrywania znika hmm... kształt wava. Więc chyba to jest to o czym piszesz. Może pomocna będzie informacja, że jak kliknę dwa razy pojawia się okno edycji i tam te "wygibasy" czy też "Waveform" już jest.

#4 ksamus

ksamus
  • 485 postów
  • SkądŁorsoł

Napisano 01 lutego 2011 - 13:15

1. jaki komputer, ile ram etc... 2. ktory L.? 3. screen jakiś?

#5 Damian.De

Damian.De
  • 317 postów
  • SkądWielkopolska, UK

Napisano 01 lutego 2011 - 13:58

Wejdź w 'Bin' (kosz), zaznacz tam wszystkie pętlę audio, które nie pokazują 'waveform'u' w arrange page, jak już zaznaczysz wejdź na gornym pasku w Options --> Audio ---> Refresh Overview(s) Dzieje się tak najczęściej jak procesor lub dysk twardy nie nadąża..

#6 mortisz

mortisz
  • 7 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 15:23

Dzięki za pomoc. Z tego co wyczytałem na innych forach to rozwiązań jest parę sztuk. Zaczynając od prostych, a na importach, exportach, kopiach zapasowych itp. kończąc. Na pewno dzisiaj będę je testował i podzielę się spostrzeżeniami w miarę możliwości.
A tutaj podobny wątek i oczywiście podobna sytuacja.
[url]http://myapple.pl/audio/167940-problem-z-trackami-audio-w-logic-8-express.html[/url]
i nawet Ksamus się w nim udzielał :)
Pozdrawiam

#7 ksamus

ksamus
  • 485 postów
  • SkądŁorsoł

Napisano 01 lutego 2011 - 15:43

spoko jakby co -pisz

#8 mortisz

mortisz
  • 7 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 19:36

Czołem. To znowu ja :). Dziękuję wam za szybkie odpowiedzi związane z zaistniałym problemem, który udało się rozwiązać. Szczerze to dokładnie nie wiem która opcja wykonana przyczyniła się najbardziej do rozwiązania, ale powiem tylko tyle, że każdej spróbowałem i każda pomogła. Niestety, która spowodowała stu procentowe rozwiązanie kłopotu nie powiem. Na przyszłość polecam metodę prób i błędów tylko na sesji testowej :) Dziękuję jeszcze raz za pomoc i pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych