Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bootcamp wieloekranowo na MacBook'u - jak to jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 radi

radi
  • 35 postów

Napisano 16 marca 2007 - 15:51

Witam,

Od jakiegoś czasu podpinam w domu MB do monitora LCD 19" + Apple wireless keyboard + Apple MM wireless i udaję, że mam stacjonarnego Mac'a ;)
Zaczynam się powoli zastanawiać jak ugryźć WinXP na tymże jabłuszku i po testach Parallels'a (niezbyt u mnie stabilny) jestem zdecydowany spróbować Bootcamp.
Niestety Bootcamp się na mnie wypiął i aby z nim ruszyć, muszę sformatować dysk i zainstalować od nowa MacOS (wcześniej czegoś takiego z Makiem nie robiłem). Jest tylko jeden drobny szczegół, na który chciałbym znać odpowiedź zanim się zdecyduję:

Czy Win XP na MB via Bootcamp potrafi działać w trybie multimonitor tak, aby pierwszym ekranem w systemie był podpięty dodatkowo monitor LCD?

jeżeli tak, to:

Czy Win XP na MB via Bootcamp potrafi jeden ekran (monitor LCD) ustawić w rozdzielczości 1280x1024, a drugi (ekran laptopa) w 1280x800? Innymi słowy: czy da się tak jak w MacOS?

Ewentualnie interesuje mnie działanie tylko na jednym ekranie - na podpiętym dodatkowo monitorze LCD (ekran laptopa może być w tym czasie nieużywany, nigdy nie korzystam z obu ekranów jednocześnie).

Będe wdzięczny za rozwianie monitorowych wątpliwości.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych