Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak przeniść dane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 sirius66

sirius66
  • 2 postów

Napisano 16 marca 2007 - 11:48

Witam jestem nowy na tym forum i nowym użotkowniekiem systemu macintosh, wcześniej co zwyczaj windows i mam pytanie chce przenieść dane na laptopa za pomocą pamięci typu pendriwe(dokładnie jest to mp4) ale po podłączeniu niewychwytuje go tak jak w windowsie, jak to zrobic i czy jest to mozliwe, chciałem troche muzyki i zdjęć dodać

#2 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2007 - 11:58

ale po podłączeniu niewychwytuje go tak jak w windowsie


Moglbys rozwinac? Opisz dokladniej co znaczy ze go nie wychwytuje a postaram Ci sie pomoc :)

G.

PS: Witamy na forum!

#3 Kobza

Kobza
  • 227 postów
  • Skądten pomysł !?

Napisano 16 marca 2007 - 11:58

A może lepiej przesłać przez sieć? Pewnie będzie szybciej i łatwiej...

#4 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 marca 2007 - 12:16

Pojawia się nowy napęd na biurku? Jak jest sformatowany Twój MP3Player?

#5 sirius66

sirius66
  • 2 postów

Napisano 16 marca 2007 - 22:07

witam, już doszłem do tego po prostu automatycznie sie pojawił na pulpicie a ja nawet niezwróziłem na to uwagi tylko szukałem i szukałem(a jak go wychwytujke w windowsie - już pisze pojawia sie "dymek" i włacza sie kreator dodawania sprzętu, a tutaj nic:)jak łatwo, system niby ok, bardzo moim zdaniem ztabilny ale obawiam sie że moja dziewczyna sobie może nie poradzić , czy jest możliwość chociaż w małym stopniu zrobić zakładkę windowsa??

#6 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marca 2007 - 22:52

Witam na forum! Może najpierw pozwól dziewczynie spróbować, bez obrazy ale generalnie stawiam, że może sobie bardziej poradzić niż Ty :)

#7 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 marca 2007 - 23:30

Hahah :) Dobry temat jak ktoś ma kiepski dzień - można się uśmiechnąć tu i tam :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych