Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Word Mac 2011 błędy w widoku pełnego ekranu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dr.hammond

dr.hammond
  • 4 postów

Napisano 15 stycznia 2011 - 13:26

Witam! Od pewnego czasu mam problem z widokiem pełnego ekranu w Wordzie 2011 na Maca. Zamiast czarnego paska bocznego (HUD) widoczny jest domyślny pasek boczny Findera czyli niebieski. Widok jest irytujący i powoduje, że nie ma sensu korzystać ze skądinąd bardzo wygodnego trybu pełnego ekranu. Zwróciłem się po pomoc do Microsoft ale ich Fachowcy od trzech tygodni nie mogą rozwiązać problemu. Dzwonią kilka razy w tygodniu i przepraszają, że nie mogą tego naprawić. Za ich radą utworzyłem nowe konto na moim macu i tam jest wszystko w porządku. W widoku pełnoekranowym Worda paski są wyświetlane prawidłowo. Fachowcy z Microsoftu orzekli, że to musi być jakiś problem z systemem lub moim kontem, a oni się w już w tym nie specjalizują. Zainstalowałem ponownie Office Mac i nic. Dzisiaj też zainstalowałem ponownie Mac Os - problem pozostał. Być może komuś z Was przytrafił się podobny problem. Może też ktoś wie jak przywrócić widok czarnych pasków bocznych. pozdrawiam dr.hammond

#2 janek220

janek220
  • 268 postów

Napisano 15 stycznia 2011 - 14:59

Miałem podobny problem. Pomogło przestawienie opcji "Umieść strzałki przewijania" na "Razem obok siebie" w panelu "Wygląd" w "Preferencjach systemowych". Może to naprawią w którymś update.

#3 dr.hammond

dr.hammond
  • 4 postów

Napisano 15 stycznia 2011 - 15:01

Dzięki! Faktycznie pomogło. Ciekawe co na to Fachowcy :)

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 068 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 stycznia 2011 - 18:05

Przenoszę do właściwego działu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych