Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak krok po kroku saklibrować imac'a z spyder3 elite?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 fryderyk

fryderyk
  • 4 postów

Napisano 13 stycznia 2011 - 01:36

Witam, serdecznie proszę posiadaczy tego kalibratora o porady, jak krok po kroku skalibrować nowego imac'a 27'. Na PC uzyskuję lepsze efekty, ale tam znam parametry monitora i mogę dokonać zmian w jego menu. Jak zrobić to na imac'u tak, żeby wykorzystać wszystkie funkcje dostępne w oprogramowaniu do elite? Pozdrawiam, F.

#2 Sebastian Reg

Sebastian Reg
  • 48 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 15:05

Witam, ja mam podobny problem i dostrzegam go nie tylko na imacu ale także na LED Cinema Display. tzn. po kalibracji Spyder 3 Elite kolory są bardzo nasycone czerwienią. Nie wiem z której wersji oprogramowania korzystasz, ale wczoraj doczytałem się iż aktualizując soft Spyder 3Elite do wersji 4.0 za 16 funtów - otrzymuje się oprogramowania, które lepiej sobie radzi na monitorach mac. Na innym formum znowu przeczytałem iż mac i wszelkiej maci wyższej klasy monitory ciężko jest skalibrować naszym Spyderem ze względu na bardzo dużą paletę kolorów jakie posiadają te monitory. Tak więc - ja w pierwszym kroku aktualizuje oprogramowanie i zobaczę co to da. Może się okaże że kalibracja wyszła trochę lepiej/naturalniej A może właśnie ktoś ma inne jeszcze doświadczenia z kalibrowaniem Spyderem ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych