Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Audio adnotacje do zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 imielski

imielski
  • 373 postów

Napisano 26 grudnia 2010 - 14:00

Znacie jakąś aplikację, która pozwala prosto dołączyc adnotacje głosowe do zdjęć. Kiedys Photoshop CS3 maił taka możliwośc, niestety CS4, CS5 już jej nie ma. Aperture 3 pozwala na dołączanie plików audio do zdjęcia i to własciwie by mi wystarczało, ale wyglada to tak, ze najpierwtrzeba miec z zewntrz plik dźwiekowy, potem tego rodzaju zewnetrzny plik mozna dodac do zdjęcia poprzez drag and drop. Fajnie byłoby miec aplikacje, która daje mozliwość bezposredniego nagrywania notatki audio do wybranego zdjęcia Pozdrawiam, LI

#2 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 grudnia 2010 - 14:11

A po co to, znaczy miało by jeszcze sens jakby po tych głosowych opisach szło wyszukiwać, a tak to bezużyteczne, zresztą dłuższy opis pisemny szybciej przeczytam np. coś w środku, niż odsłucham cały dźwiękowy żeby trafić na to co mnie interesuje, przesuwanie suwakiem też nie wchodzi w grę bo ciężko trafić w odpowiednie miejsce. Dla mnie kompletnie bezsens. Albo jeśli można dodać tam apple script to rób opisy pisemne i niech skrypt je czyta, wtedy to ma jeszcze jakiś sens. Ale ok, krótko mówiąc nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie ;)

#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 915 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 grudnia 2010 - 14:15

E no, lans. Widzisz fotkę starej baby na wyliniałym zwierzaku i głos wnusia oznajmia 'ciocia Helenka na wielbłądzie, Egipt 1996' ;-)

#4 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 grudnia 2010 - 14:21

Acha, teraz rozumiem, coś jak wielgachne ikonki w Finderze, z ładnym tłem ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych