Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program "zapoznawczy" z Makiem? Ktoś coś słyszał?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 AQUAFILM

AQUAFILM
  • 21 postów

Napisano 24 grudnia 2010 - 11:14

Witam, Poszukuję programu do nauki obsługi Maka. Coś co może ułatwić pierwsze kroki na kmputerze. Sam tego nigdy nie widziałem, ale podobno istnieje... Prawda to czy fałsz? A jak prawda to gdzie szukać i czy jest polska wersja? Wielkie dzięki za pomoc Wesołych dla Was Artur

#2 Paprochwbody

Paprochwbody
  • 461 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2010 - 11:17

Ispot kiedyś dawał takie płytki dla nowicjuszy (za darmo, oczywiście). Może na Allegro? Nazywało się to "Mój pierwszy Mac", czy jakoś tak.

#3 Empiryczny

Empiryczny
  • 525 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 grudnia 2010 - 11:25

Może to pomoże:
MacLife - Lekcje z obsługi systemu Mac OS X
Ja kiedyś z tego korzystałem.

#4 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 24 grudnia 2010 - 22:33

Ispot kiedyś dawał takie płytki dla nowicjuszy (za darmo, oczywiście). Może na Allegro? Nazywało się to "Mój pierwszy Mac", czy jakoś tak.


Nazywało się to "Mac - pierwsze spotkanie". Było dostępne w wersji elektronicznej i/lub drukowanej - wystarczyło zgłosić chęć nabycia takiej wersji (wypełnić odpowiedni formularz na stronie SAD-u) i książeczka przychodziła za friko pocztą. Obecnie wersja elektroniczna jest tu: Drobiazgi pomocne w życiu z Mac OS X , Poza tym zalecam częste korzystanie z Pomocy Systemowej, tam na prawdę jest wszystko co potrzeba początkującemu macuserowi. Ewentualny zakup książki o podstawach obsługi Mac OS-a ? Nie wniesie ona nic nowego ani istotnego w tym temacie.

#5 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 24 grudnia 2010 - 23:04

Książkę sobie kup ;]

#6 hardcorek

hardcorek
  • 45 postów
  • SkądKraków, PL / San Francisco, US

Napisano 24 grudnia 2010 - 23:12

ja mam książkę, w iSpocie kupiłem (C.H. Galeria Krakowska, Kraków :) ). Nawet niezła, pomogła mi, kiedy zaczynałem swoją przygodę z mac'iem.

#7 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 24 grudnia 2010 - 23:16

Też przeczytałem kilka książek + trochę info z sieci ;]

#8 AQUAFILM

AQUAFILM
  • 21 postów

Napisano 25 grudnia 2010 - 12:49

Dzięki dzięki za pomoc... Program ma być przeznaczony do pomocy przy poznaniu kompa przez osobę starszą więc ksiżki raczej nic tu nie pomogą...ale dzięki Pozdrawiam Artur




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych