Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Reeder dla Mac'a w wersji beta wydany!


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 revanmj

revanmj
  • 687 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 03 December 2010 - 09:40

Pojawiła się wersja beta aplikacji Reeder dla Mac'a. Wielu z Was jest ona znana z iPhone'ów czy iPadów. Dla tych co nie wiedzą: jest to jakby klient usługi Google Reader (webowy czytnik RSSów), bardzo ładny klient :)

Dołączona grafika

Do pobrania stąd: made@gloria!

#2 bzx-10ba78a705

bzx-10ba78a705
  • 218 posts

Posted 04 December 2010 - 11:58

super! podoba się bardzo!!! dotychczas uzywalem HelvetiaReadera ;) ale to jest lepsze (jest kilka malych poprawek do zrobienia ale ogolnie rządzi!) dzienks

#3 revanmj

revanmj
  • 687 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 11 December 2010 - 09:53

Wyszła aktualizacja dodająca między innymi obsługę gładzikowych gestów.

#4 narkoman

narkoman
  • 4360 posts
  • SkądBydgoszcz

Posted 11 December 2010 - 12:07

Mi w nim brakuje wyraźniejszego rozróżnienia rzeczy przeczytanych, denerwuje mnie, że przy wejściu na stronę chowa się lista zakładek, oraz najgorsze, brak Ad-blocka ;-) Co racja, wygląd ma świetny! Jednak osobiście zostaję z Google Readerem.

#5 revanmj

revanmj
  • 687 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 12 December 2010 - 14:51

Dla mnie chowanie listy zakładek to dobre rozwiązanie bo mam mały ekran (13"), ale na większych wyświetlaczach faktycznie nie ma to sensu. Trzeba jednak pamiętać, że to ciągle wersja beta, więc możliwe, że z czasem pojawi się opcja wyłączenia tego. Np. opcja wyłączenia potwierdzania oznaczenia wszystkich wiadomości pojawiła się chyba w drugiej becie.

#6 Koozzkoozz

Koozzkoozz
  • 10 posts

Posted 14 December 2010 - 11:58

program bardzo sympatyczny, przewaga nad google readerem jest fakt iz pokazuje od razu kometarze. ale u mnie jest pewien problem. pobiera jakies stare wpisy (w googlu sa oczywiscie przeczytane) i po godzinie pracy ikonka pokazuje ok 1000 nieprzeczytanych wiadomosci.. dla porownania w goglu mam ok 240. spotkal sie ktos z czyms takim? plus jeszcze multum wpisow jest opatrzonych data 1 stycznia 1970, to juz pierdola, ale..

#7 revanmj

revanmj
  • 687 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 14 December 2010 - 22:48

Kolejna aktualizacja, tym razem przynosi obsługę Readability, dzięki czemu nie musimy otwierać strony z artykułem aby go przeczytać.

#8 bzx-10ba78a705

bzx-10ba78a705
  • 218 posts

Posted 15 December 2010 - 10:19

fajny ficzer, ale mi np nie ładuje artykułów Gizmodo/Lifehacker... czy są jakieś znaki że ten soft będzie płatny? oby nie... ale jest super więc jest szansa że będzie ;)

#9 revanmj

revanmj
  • 687 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 15 December 2010 - 13:14

Jeśli cena będzie zbliżona do tej z iPhone'a czy iPada to i tak kupię :)




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users