Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prosba o porade: klawiatura oraz mysz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyprian.pl

cyprian.pl
  • 162 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 września 2005 - 21:44

Witam wszystkich, Zastanawiam sie nad zakupem: a) myszy bezprzewodowej do iBooka - cos co bedzie male, ale funkcjonalne, nie zbankrutuje na bateriach, ergonomiczne i cenowo rozsadne, przynajmniej dwa przyciski :> B) klawiatury - niekoniecznie bezprzewodowej (ale moze byc - wtedy zeby nie zjadala literek i z bateriami jak powyzej), cos kompaktowego, ergonomicznego, solidnego i rozsadnie cenowego hehe czy ktos ma doswiadczenia z 'flexible keyboards' - takimi gadgetami zwijanymi, co to jak sie lupnie to nic nie odpada heh Bede wdzieczny za rekomendacje.

#2 Plum73

Plum73
  • 34 postów

Napisano 28 września 2005 - 13:02

Logitech ma dobre myszki radiowe które wspólpracuja z makówkami. Podobnie niezłe klawiatury. Zasieg nie jest wielki ale ceny i jakosć wykonania są OK.Do notebook'a lepsza bedzie oim zdaniem mysz optyczna jako bardziej polowa i moze służyć do przyświecania ;-) wnocy przydaje się do szukania drobnych przedmiotów na biurku ;-) Apple ma laden myszki ale drogie i proste - a te nowsze nie dość że na procesorze Intela to jesze z wieloma przyciskami i rolkami ;-)

#3 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 28 września 2005 - 13:29

ja mam doświadczenia tylko z a4tech. Bezprzewodowa na baterie wymagała ich wymiany co tydzień, więc kupiłem przewodową. Kabel jest bardzo długi, więc jakoś nie odczuwam niewygody. A cena przyzwoita, chyba koło 30 PLN.

#4 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 28 września 2005 - 14:29

Jeśli klawiatura ma być też do iBook'a (lub innego komputera przenośnego) to ja odradzam. Również posiadam komputer przenośny, pracuje na dwóch monitorach na raz oraz z zewnętrzną myszką, próbowałem również klawiaturę zewnętrzną ale jakoś nie mogłem się przyzwyczaić - ale to tylko moje odczucia. Jeśli chodzi o marki to zdecydowanie pozytywne doświadczenia mam z Logitech'em, używam myszy Logitech(ASUS - w zestawie z innym laptopem) ale na kablu(specjalny krótki kabel do laptopów)

#5 cyprian.pl

cyprian.pl
  • 162 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 września 2005 - 17:22

Generalnie chodzi mi o cos przenosnego. W Domu uzywam Logitecha MX700 oraz Internet Navigator czy jakos. Sa zajefajne. Od pazdziernika bede czesciej poza domem (studia) i chcialem sobie cos dokupic. Jezeli pracuje stacjonarnie to jednak korzystam z oddzielnej klawiaturki, gdyz moge wtedy np. odstawic iB troche dalej. Sa takie fajne male, plaskie (przynajmniej na zdjeciach) klawiurki Labteca, ale producent podaje ze banglaja tylko z PC. Moj Navigator bez driverow np. ma problemy z niektorymi klawiszami i to nie multimedialnymi. Co do myszy to fajnie jakby byla mala, wtedy moge ja z iB zabrac gdziekolwiek (MX700 zdecydowanie nie jest mysza przenosna).

#6 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 28 września 2005 - 18:30

klawiatura - Logitech UltraX - jest klawa z klawiszami jak w laptopie - jest pod USB - uzywam ja z maczkiem i sobie chwale




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych