Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iLife 11 darmowy upgrade - co dalej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 literat

literat
  • 419 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 05 listopada 2010 - 09:44

Witam, Załapałem się na darmowy upgrade do iLife - pieniądze zostały zadysponowane (nie przelane bo dostałem informację, że zostaną przelane na konto Apple w momencie wysyłki) dokumenty wysłane do Anglii i ...... Co teraz. Czy mogę ściągnąć i zainstalować iLife skoro przysługuje mi upgrade, czy mam czekać ? Nie dostałem od Apple kompletnie nic, żadnego potwierdzenia na maila - czegokolwiek. Nawet nie wiem jak sprawdzić czy wysłane dokumenty dotarły :( Czy jest na forum ktoś z taką samą sytuacją jak ja i co ma zamiar zrobić. Po prostu czekać :?:

#2 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 05 listopada 2010 - 10:39

gdzies bedzie strona do sprawdzania statusu, a jak nie to musisz czekać strona prawdopodobnie tam gdzie wysylaleś zamówienie

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 listopada 2010 - 11:11

czekasz cierpliwie

#4 literat

literat
  • 419 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 05 listopada 2010 - 11:21

gdzies bedzie strona do sprawdzania statusu,
a jak nie to musisz czekać
strona prawdopodobnie tam gdzie wysylaleś zamówienie


Dostałem tylko potwierdzenie z nadaniem symbolu zamówienia i niestety nie ma tam żadnego linku gdzie można by to sprawdzić :( Dziwna ta polityka Appla :( Nawet Microsoft raczy przysyłać mi na bieżąco informacje o stanie aktualizacji do Office 2011 (bo też się załapałem), a Apple nie :(
Mam tylko nadzieję, że nie okaże się że aktualizacje dostanę jak będzie iLife 13 ;)

#5 rafals

rafals
  • 418 postów

Napisano 05 listopada 2010 - 15:21

Zacznijmy od tego ze nie ma czegos takiego jak download upgrade iLife. Zamawiasz dostajesz DVD i upgredujesz to jedyna legalna droga. Is iLife 11 available to upgrade as a digital download? I dont need a DVD! I would like to download the iLife11 upgrade and not wait for a DVD to be shipped. Is it possible? Asked by AS from Jaipur Oct 20, 2010 Flag as inappropriate No. You have to order the DVD. I asked their online and phone tech support. Both confirm what I am saying. Takze nie mozesz upgradowac legalnie iLife poki nie bedziesz mial z upgrade DVD.

#6 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 06 listopada 2010 - 22:57

Ile dni minęło od czasu kiedy wysłałeś dokumenty? Ja wysłałem dopiero dziś.

#7 literat

literat
  • 419 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 06 listopada 2010 - 23:44

Ja wysłałem w dniu premiery elektronicznie, pocztą nazajutrz.

#8 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 06 listopada 2010 - 23:57

Ja wysłałem w dniu premiery elektronicznie, pocztą nazajutrz.


fiku:???: Nie da się ukryć że to długi czas. Czy ktoś jeszcze korzystał z tego upgrade'u?

#9 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 00:00

ludzie pisałem ze prawdopodobnie przyjdzie za 2 mies! na pewno nie przyjdzie nikomu w 2 dni!!

#10 jedsok

jedsok
  • 208 postów
  • SkądZoliborz

Napisano 11 listopada 2010 - 12:48

Kupiłem w tym miesiącu MBP w iSpocie. Bylem w 2 ispotach. W jednym mi powiedzieli, ze "wystarczy sie zarejestrowac i w cenie nosnika dostane iLife 11" a w drugim (tam gdzie kupilem) pan powiedzial, ze "nie, nie. moze Pan sobie kupic". Jak to w koncu jest? Pozdrawiam

#11 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 11 listopada 2010 - 20:42

Kupiłem w tym miesiącu MBP w iSpocie. Bylem w 2 ispotach. W jednym mi powiedzieli, ze "wystarczy sie zarejestrowac i w cenie nosnika dostane iLife 11" a w drugim (tam gdzie kupilem) pan powiedzial, ze "nie, nie. moze Pan sobie kupic". Jak to w koncu jest?


Zdaje się że jest tylko tak jak napisane tutaj

#12 literat

literat
  • 419 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 listopada 2010 - 19:35

Rozsyłają upgrade iLife 11 Witam, Chciałem się pochwalić, że właśnie otrzymałem upgrade do iLife 11 (załapałem się na ten z 7 ojro) :) Czyli sprawdzać skrzynki pocztowe :)

#13 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 16 listopada 2010 - 20:16

A ja mam pytanie. Bo jak zamawiam to kieruje mnie na paypala. I teraz nei wiem czy potem poza zaplaceniem i podaniem adresu trzeba podawać numery seryjne czy coś? Bo kupiłem MBP ale on jest jeszcze w kontenerze który płynął z USA. I nie wiem czy zdąże przed 19 a tak to bym już upgrade zamówił.

#14 EmotiCon02

EmotiCon02
  • 167 postów

Napisano 16 listopada 2010 - 20:39

Paragon/fakturę trzeba dołączyć.

#15 literat

literat
  • 419 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 listopada 2010 - 20:47

Zgadza się. Wysyła się do Anglii skan faktury. To jest podstawa. Tym niemniej jeżeli masz fakturę wystawioną przed 19 to cóż szkodzi, żeby się zarejestrować (jeżeli wiesz że faktura została wystawiona tylko ty dostaniesz ją później), a dokumenty wysłać dopiero jak je będziesz miał w ręku. Wydłuży to tylko czas, ale będziesz miał upgrade :)

#16 tom_zak

tom_zak
  • 288 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 16 listopada 2010 - 22:18

Powiedzcie mi bardzo proszę, gdzie się zarejestrować? Kupiłem MBP w poniedziałek.

#17 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 16 listopada 2010 - 22:24

A jeśli kupiłem w USA, to zamówienie mogę zrealizować przez Apple (Polska) - iLife - Uaktualnienie do iLife ’11 na zakupionym sprzęcie (czyli Polska) czy przez Apple - iLife - Upgrade to the new iLife ’11. (USA) ??

---------- Wpis dodano o 22:24 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:21 ----------

"Wypełniony formularz zamówienia należy wysłać nie później niż 19 listopada 2010 r. (decyduje data stempla pocztowego)" A jak niby mam to ominąć wysyłając później. Czy liczy się złożenie zamówienia? Bo nie wiem co mi się pojawi po kroku czwartym czyli płatności a nie mam zamiaru płacić za coś czego potem nei dostane :)

#18 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 16 listopada 2010 - 22:37

A jeśli kupiłem w USA, to zamówienie mogę zrealizować przez Apple (Polska) - iLife - Uaktualnienie do iLife ’11 na zakupionym sprzęcie (czyli Polska) czy przez Apple - iLife - Upgrade to the new iLife ’11. (USA) ??


Ja bym stawiał na polski odpowiednik, wtedy dokumenty (wydruk z zamówienia i kopię faktury) wysyłasz do UK.

"Wypełniony formularz zamówienia należy wysłać nie później niż 19 listopada 2010 r. (decyduje data stempla pocztowego)" A jak niby mam to ominąć wysyłając później. Czy liczy się złożenie zamówienia? Bo nie wiem co mi się pojawi po kroku czwartym czyli płatności a nie mam zamiaru płacić za coś czego potem nei dostane :)


Pisze że chodzi o dokumenty które wysyłasz pocztą, więc trudno to ominąć.
Poza tym możesz zapłacić, wtedy pieniądze są zamrażane, w moim przypadku tak się stało - płaciłem przez Paypal 3.11. Dopiero wczoraj, 15.11 poszła płatność, mogę tylko zakładać że dokumenty doszły i zostały zweryfikowane.

#19 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 16 listopada 2010 - 22:39

Kurde, bo mi się celnicy z wysyłką dokumentów spóźniają ;/ i nie wiem czy odbiore przed 19 :( A wtedy prawie free update przepada, kur^%

#20 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 16 listopada 2010 - 22:46

Kurde, bo mi się celnicy z wysyłką dokumentów spóźniają ;/ i nie wiem czy odbiore przed 19 :( A wtedy prawie free update przepada, kur^%


Nie bardzo rozumiem czym się przejmujesz, widzę że wcześniej napisałeś że dopiero co kupiłeś, czyli chyba po 20.10?? Bo jeśli tak, to masz 30 dni od daty zakupu: "Wypełniony formularz zamówienia należy wysłać przed upływem 30 dni od daty zakupu zakwalifikowanego komputera (o którym mowa w tej ofercie) — decyduje data stempla pocztowego".

#21 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 16 listopada 2010 - 22:54

Niestety ale miałem takie problemy z kontenerem (sprowadzałem też samochód i tu był błąd) że się przeciągneło. Zamówiłem około 10 Października. Od 3 tygodni stoi w porcie w Niemczech. Jutro powinienem dostać ostateczny paapier celny ale wiadomo jak to z tirem bedzie? Stąd mój smutek i żal.

#22 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 16 listopada 2010 - 23:01

Faktycznie kawał czasu. Jeśli bardzo Ci zależy, a dokumenty przyjdą do Ciebie po 19.11, to spróbuj dołączyć wszystkie papierki - łącznie z tymi od celników i jakiś krótki liścik. Możliwe że uznają Ci ten update, w końcu to nie Twoja wina, a dowody będziesz mieć;) Daj znać jak Ci poszło.

#23 jacens

jacens
  • 6 postów

Napisano 24 listopada 2010 - 14:36

Witam Również skorzystałem z upgrade ilife 11 i właśnie dziś otrzymałem paczkę z płytą :) pozdrowienia dla wszystkich oczekujących ilife 11

#24 bartg

bartg
  • 259 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 24 listopada 2010 - 16:54

A ja nadal oczekuje na swojego macka :(. Już 2 mc, ale w tir już pojechał po kontener, za 2-3 dni powinienem mieć i wtedy się będe martwił o iLife ...

#25 manner

manner
  • 119 postów
  • SkądSosnowiec, PL

Napisano 25 listopada 2010 - 19:15

a kiedy wysłałeś papiery?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych